Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Днес "бракуваме" Lane Staley!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Immortal написа:
    Жените имат една странна особеност - след като видят подписа, променят коренно някои свои навици. Внимавай с това
    В живота на всеки мъж идва период.., в който осъзнава, че е виновен за всичко! Иначе, честито колега.. а кат дое време за кръшкане - обаждай се... ше помагаме със съвети, а може и деца да ти направим! п.п. - Снимки на булката ше има ли? Или поне на кръстницата...
    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

    Коментар


      #17
      Честито и от мен
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #18
        Честито и много щастливи мигове заедно ви желая.

        Коментар


          #19
          Здраве ,щастие и късмет ви пожелавамЧестито!

          Коментар


            #20
            Той сега ще позабрави форума, че булката Да са живи и здрави
            Brava 1.6 16v ELX 2001г.
            Punto М2 1.2 SX 2000г.
            МРАЗЯ НАП!!!

            Коментар


              #21
              Поздравления!---Семейство решават да ходят на почивка. Мъжът настоява да ходят на планина, жената - на море. Постига се консенсос -> заминават на море, но на мъжа му се разрешава да си вземем ските...---Ей тва е семейят живот и семейната хармония Добре дошъл в клуба :D

              Коментар


                #22
                Humppa написа:
                Поздравления!---Семейство решават да ходят на почивка. Мъжът настоява да ходят на планина, жената - на море. Постига се консенсос -> заминават на море, но на мъжа му се разрешава да си вземем ските...---Ей тва е семейят живот и семейната хармония Добре дошъл в клуба :D
                Извинявам се, че ще нацапаме темата за хубавото събитие, но... ние тази година имахме подобна дилема. Накрая обаче отидохме на планина с бански

                Коментар


                  #23
                  Ех, Влади, Влади...Tоку-що се прибирам.Благодаря на всички за пожеланията!!!Аз по принцип бях върл противник на сватбите, но... човек от каквото бяга това го застига Но то след 10 години заедно сватбата си е досадна формалност ( поне за мен де ).Като преоразмеря снимки ще кача, макар че мразя да се снимам. Но пък булката е много хубава!!!И добра, и добра ( това в случай, чче види темата )
                  like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                  Коментар


                    #24
                    Lane Staley написа:
                    Като преоразмеря снимки ще кача, макар че мразя да се снимам. Но пък булката е много хубава!!!И добра, и добра ( това в случай, чче види темата )
                    остъй булката ся... мен кръстницата ме вълнува...
                    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                    Коментар


                      #25
                      Lane Staley написа:
                      Ех, Влади, Влади...Tоку-що се прибирам.Благодаря на всички за пожеланията!!!Аз по принцип бях върл противник на сватбите, но... човек от каквото бяга това го застига Но то след 10 години заедно сватбата си е досадна формалност ( поне за мен де ).Като преоразмеря снимки ще кача, макар че мразя да се снимам. Но пък булката е много хубава!!!И добра, и добра ( това в случай, чче види темата )
                      Хахахахаххахаха :D :D :D А очите й бяха добри...а?Още веднъж ви желая много много щастие, любов, здраве и късмет! :DП.С. Разправяй...как мина?!?!!
                      Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                      Punto М2 1.2 SX 2000г.
                      МРАЗЯ НАП!!!

                      Коментар


                        #26
                        Малко снимки
                        Прикачени файлове
                        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                        Коментар


                          #27
                          И малко зад кулисите:
                          Прикачени файлове
                          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                          Коментар


                            #28
                            Поздравления..!!! Да сте живи и здрави и да се радвате на семейния си живот !!Това на последната снимка да не е сватбения подарък П.П. Много интересна вратовръзка имаш
                            Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                            ...E90..incoming..!!

                            Коментар


                              #29
                              Честито колега, само така...бравооооо

                              Коментар


                                #30
                                ухааааааааааааа, булката ти убава.., ама аз си заплюх кръстницата!
                                Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                                Коментар

                                Working...
                                X