Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За жените и за шофирането...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Irka_fihi написа:
    Бъди ако обичаш малко по-обстоятелствен и ми разясни връзката между инстинкта за самосъхранение и лошото шофиране...нещо не ти хванах тънката мисъл.Надушвам няква гавра тука,ама айде да не бъда мнителна без повод или...
    Може ли аз Страхливо шофиране, каране с 50 когато са позволени 90, създаване на предпоставки за ПТП поради въпросното неадекватно шофиране, изнервяне на околните и т.н.Но жена ми е изключение (в случай, че чете). Без майтап.
    She was only a whisky maker but he loved her still.

    Коментар


      gantcho написа:
      Може ли аз Страхливо шофиране, каране с 50 когато са позволени 90, създаване на предпоставки за ПТП поради въпросното неадекватно шофиране, изнервяне на околните и т.н.Но жена ми е изключение (в случай, че чете). Без майтап.
      Пфуууууу да не ти казвам пък колко мъже с такива харектеристики подминавам на ден.

      Коментар


        Мисля че това слага точка на спора:

        Коментар


          Момчета стига вече с това подценяване!!! Това, че има некадърни жени шофьори, неозначава, че всчки са такива! И не мога да разбера защо сте толкова предубедени и неможете да си признаете, че и ние ставаме
          НАМАЛЕТЕ СКОРОСТТА - СПАСЕТЕ ЖИВОТ!!!

          Коментар


            Момчета стига вече с това подценяване!!! Това, че има некадърни жени шофьори, неозначава, че всчки са такива! И не мога да разбера защо сте толкова предубедени и неможете да си признаете, че и ние ставаме
            айде стига спам!!! темата е с какви обувки карат жените...п.п. въпросче - колко фиатки има на женският паркинг
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              donnna написа:
              п.п. въпросче - колко фиатки има на женският паркинг
              Ми къде половината Това е с нарочна цел да се види ,нашите колежки какво правят с колите си,а във форума се защитават ПП Сичко е на шега бе колежки,човек с човека не си прилича,не може да се каже че жените като цяло не могат да карат.Абсурдно е.

              Коментар


                Между другото, голяма част от мъжете, които си мислят че карат добре, всъщност карат като...женски полови органи Така че - присмял се хърбел на щърбел

                Коментар


                  Познавах една колежка, която караше 100 пъти по-уверено и смело от мен самият.....в чиято кола съм се возил със 150 клм/ч докато съвсем спокоен си блеех навън.Спора е относителен и според мен строго индивидуален.

                  Коментар


                    Коментар


                      Inessita написа:
                      gantcho написа:
                      Може ли аз Страхливо шофиране, каране с 50 когато са позволени 90, създаване на предпоставки за ПТП поради въпросното неадекватно шофиране, изнервяне на околните и т.н.Но жена ми е изключение (в случай, че чете). Без майтап.
                      Пфуууууу да не ти казвам пък колко мъже с такива харектеристики подминавам на ден.
                      Ама разбира се, че си права, колежке. Далеч съм от мисълта да абсолютизирам. Просто, въпросът беше по какъв начин по-силният (приридно вроден по обясними причини) инстинкт за самосъхранение влияе на шофирането при жените. И стоя зад думите си. Изключения винаги има. Както казах, жена ми е много добър шофьор. Даже има тежък крак и понякога не се усеща как извън града подкарва със 130-140 км Правил съм й и забележка, щото ставаме лесна плячка за КАТаджиите Но не ме е било страх, виждам, че много добре контролира положението.Много жени пък направо казват "Аз не ставам за шофьор, защото ме е страх". И толкова - една много достойна позиция. Баща ми, например, знае, че няма кой да го кара ако пие Естествено, че има и много мъже, които карат по този начин. Въобще, щом има правило, има и изключения. И то много.Така че, не се обиждайте. Наясно сте със себе си, карайте си. Ако пък случайно някоя колежка си познае стила в казаното от мен в по-горния пост, какво да се прави - и двата пола си имат ограничения в различни сфери. Аз, например, не мога едновременно да карам, да говоря на детето, да мисля дали като вляза в Кауфланд да купя Памперс или не и т.н. :D А много жени го могат. Това е положението
                      She was only a whisky maker but he loved her still.

                      Коментар

                      Working...
                      X