Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За жените и за шофирането...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За жените и за шофирането...

    гледайте кво става в добрата стара Англия... http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1244068дали и у нас не е така... дали колежката Еле кара с удобни обувки или по чехли.....или на висок ток, с черни чорапи с ръб и жартиери...п.п. ай ся ше кажете, че се заяждам
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    A, колко селяци шофират докато нагъват мазна баничка? :D Между другото доста дами ходещи често на високи токчета, в колата си държат удобни за шофиране обувки.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Re: за жените и за шофирането...

      donnna написа:
      гледайте кво става в добрата стара Англия... http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1244068дали и у нас не е така... дали колежката Еле кара с удобни обувки или по чехли.....или на висок ток, с черни чорапи с ръб и жартиери...п.п. ай ся ше кажете, че се заяждам
      Аз по тая тема много мога да беснея, да ма прощават колежките... От мои наблюдения обаче, това е и така, и не точно, сиреч, жените според наблюденията са 2 вида шофьори: или истински шифьори, добри с колата, знаещи какво искат и правят, или пълната противоположност - карат се едно ... аде да не казвам. Са искали да прокарат някакъв закон, да не се вика КАТ при леки проишествия и даваха тея дни по новините една уфсъ така’а... разправяше, че се заблеяла, токчето и се заклещило нещо (после и дадаха с какви ботушки е, малиййййй) и се нервеше, че оня чичо дет ударила не искал да вземе 50-те лева и искал пари да изкарва само от нея...Втория случай - от вчера. Карам си аз около гарата, колона сме поне 5 коли (аз съм втора) и изведнъш разби’аш ли, първата набива спирачки, пуска задната и дока успея да реагирам каката се завърта и почва да ми се кара - видиш ли искала да паркира, а аз съм и се залепил на задницата... Давам леко назад, колата зад мен и тя дава леко назад и ДАААН! Надена се в задната зад нея. А шоферката пак жена, май не беше опдледнала зад нея какво става. Както и да е, предната в това време се сука, пуфтя, не можа да паркира на избраното място и подкара натам... Имаше едни младежи по улицата, дет се спукаха да се хилят на тъпата ситуация... и с право. Много офф се отплеснах, ма незнам какво е решението. Трябва да се измисли нещо за да се отсеят заспалите и малоумни шофери (тук не иде реч само за жени вече), защото е страшно... Смешното е, че точно в Англия жените се смятали за по-малък рисков фактор по пътищата и имали по-ниска цена за тамошните ГО, даваха го оня ден по една от кабеларките...

      Коментар


        #4
        Re: за жените и за шофирането...

        donnna написа:
        гледайте кво става в добрата стара Англия... http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1244068дали и у нас не е така... дали колежката Еле кара с удобни обувки или по чехли.....или на висок ток, с черни чорапи с ръб и жартиери...п.п. ай ся ше кажете, че се заяждам
        Заяждаш се да....
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #5
          тихо тихо ,че и мойта взе книжка и кара вече хак да ви е и аз имам Фитипалди на пътя :Dp.s.а виждам ,че колежката Еле е събрала доста почитатели с нестандартното си мислене и поведение не се заяждам и аз
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #6
            tomazo написа:
            тихо тихо ,че и мойта взе книжка и кара вече хак да ви е и аз имам Фитипалди на пътя :Dp.s.а виждам ,че колежката Еле е събрала доста почитатели с нестандартното си мислене и поведение не се заяждам и аз
            тъкмо време да й купиш кола :D
            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

            Коментар


              #7
              ele написа:
              tomazo написа:
              тихо тихо ,че и мойта взе книжка и кара вече хак да ви е и аз имам Фитипалди на пътя :Dp.s.а виждам ,че колежката Еле е събрала доста почитатели с нестандартното си мислене и поведение не се заяждам и аз
              тъкмо време да й купиш кола :D
              пепел ти на клавиатурата
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #8
                Застраховките в Англия са по-ниски за жените, защото както е известно мъжете правят страшни катастрофи, а жените - смешни. Гледах я и аз онази уфсъ дето се ядосваше на чичето сакън искал да изкара пари па тя губела време. Тя просто не го смяташе за човек, а за парцал имал наглостта да е отпреде и докато тя спира.Напоследък забелязвам че освен ’аз съм с предимство понеже карам джип а ти жигулка’ са се нароили и мацки на принципа ’аз съм хубава ако си със скъпа кола ще ти изпърхам с мигли и ще ме пуснеш, ако си с жигулка изобщо няма да те забележа и пак ще ме пуснеш, аз карам както мога, а вие сте длъжни да ме пазите’.Моята жена смяташе че съм сексист спрямо (повечето) жени шофьорки, но откак и тя стана шофьор разбра какво имам предвид. Аз съм се погрижил да я науча на смирение и толерантност докато шофира, пробва се да изнахалства няколко пъти в началото, но аз реагирах доста остро и вече мога да кажа че проблем с нея на пътя откъм фалшиво самочувствие няма да има никой. Така че колеги, научете си жените да карат, от това всички ще имат полза.

                Коментар


                  #9
                  Така че колеги, научете си жените да карат, от това всички ще имат полза.
                  абе тъй по думите ти излиза, че е много лесна тая работа п.п. мойта жаба поне си знае гьола и е заявила категорично - от мен шофьор не става и книжка не искам... искам само да псуваш по-малко като караш...
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар


                    #10
                    Тотално отричам жената като шофьор кой каквото ще да ми доказва, в обратното не може да ме убеди. Тъкмо сега се прибирам, трябваше да свърша малко работа и много бързах с колата... В трите ленти три жени карат една до друга! Присветквам на едната да се мръдне - бързам все пак... А тя - показва ми среден пръст... Никакво разбирателство значи и никаква колегиалност... А както се бях изнервил ако я бях хванал на светофара със съгурност щеше да има скандали. Това е висша форма наглост ! Добре, че ми избяга и ме хвана червеното... Много бързи били тия Пунто HGT...
                    www.CarProfi-BG.com
                    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                    Най-атрактивните цени в София!

                    Коментар


                      #11
                      crush написа:
                      Тотално отричам жената като шофьор кой каквото ще да ми доказва, в обратното не може да ме убеди. Тъкмо сега се прибирам, трябваше да свърша малко работа и много бързах с колата... В трите ленти три жени карат една до друга! Присветквам на едната да се мръдне - бързам все пак... А тя - показва ми среден пръст... Никакво разбирателство значи и никаква колегиалност... А както се бях изнервил ако я бях хванал на светофара със съгурност щеше да има скандали. Това е висша форма наглост ! Добре, че ми избяга и ме хвана червеното... Много бързи били тия Пунто HGT...
                      Висша форма на наглост и някой да ти святка с фаровете да се мръднеш, щото той бил бързал. Говориш за колегиалност, а в теб колегиалност - нула.
                      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                      Коментар


                        #12
                        donnna написа:
                        Така че колеги, научете си жените да карат, от това всички ще имат полза.
                        абе тъй по думите ти излиза, че е много лесна тая работа п.п. мойта жаба поне си знае гьола и е заявила категорично - от мен шофьор не става и книжка не искам... искам само да псуваш по-малко като караш...
                        Може да се поспори дали тя си знае гьола или ти си я натикал в него
                        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                        Коментар


                          #13
                          Висша форма на наглост и някой да ти святка с фаровете да се мръднеш, щото той бил бързал.
                          Извинявай, но при ограничение 50 да ми кара някой във втора или трета лента с 30 и не прави път, ще му святкам не ами .....Друг е въпроса, че скоростта е била по-висока
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #14
                            emzo написа:
                            Висша форма на наглост и някой да ти святка с фаровете да се мръднеш, щото той бил бързал.
                            Извинявай, но при ограничение 50 да ми кара някой във втора или трета лента с 30 и не прави път, ще му святкам не ами .....Друг е въпроса, че скоростта е била по-висока
                            Не говоря по принцип, а за ситуацията - ако ограничението е 50 , примерно, и аз карам с най-лявата лента с 50 и изпреварвам някой, който кара с 40 примерно, от къф зор ще ускоря, само за да може някой самозабравил се, който се набира яко на фаровете, да мине, щото той бил бързал... За съжаление много мъже живеят с илюзията, че са добри шофьори.
                            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                            Коментар


                              #15
                              С риск да бъда ленчуван На жена ПАРИ и КОЛА - НЕ !Нито внимание проявяват някфо ... естествено не всички са невнимателни ... но по-голямата част !
                              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                              Коментар

                              Working...
                              X