Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За жените и за шофирането...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    donnna написа:
    идва новата 2009 г. - може календарчета да отпечатаме с паметника!!!!
    Задължително е това, а и също трябва да внесем предложение, на синия талон да е образа на Нея. Какво мислите?
    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

    Коментар


      Аре стига се халосвахте вие пък.Не свикнахте ли с изказа на колежката. Нито тя ще се промени нито вие. Има и такива като нея. Пийте иднъ бира или каквото искате и като не ви отърва как мисли я пускайте покрай ушите си. То всяка темастава обречена, когато тя каже нещо, дори и да е права.
      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
      ИТАЛФЕСТ 2007

      Коментар


        phoenix написа:
        Аре стига се халосвахте вие пък.Не свикнахте ли с изказа на колежката. Нито тя ще се промени нито вие. Има и такива като нея. Пийте иднъ бира или каквото искате и като не ви отърва как мисли я пускайте покрай ушите си. То всяка темастава обречена, когато тя каже нещо, дори и да е права.
        абе батко phoenix, що долу на лентата активни в последните 15 минути не светиш в друг цвят - нъл си модератор??? от онзи ден ми е направило впечатление... оф топик - отивам за бира и спирам да се заяждам с колежката - хау!
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          Една е ТЯ и нека правдата винаги бъде с НЕЯ. И аз спирам, ама бирата ще почака, че съм на работа.Язък за календара...
          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

          Коментар


            айде и от мен малко спам.Модератор съм под прикритие... поне така ми казаха - модератор на модераторите... и .. абе сложно е.И аз отивам за бира. Хау
            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
            ИТАЛФЕСТ 2007

            Коментар


              Наздраве от мен иииии...нали знаете кое име да не споменавате напразно.....айде няма повече....за сега....
              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

              Коментар


                ай да поспамя и аз за последно .внимавайте да не се напиете ,да не ви се види колежката абитюрентка
                фиатче Браво 2.0

                Коментар


                  мерси за подигравките все пак
                  Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                  Коментар


                    jenshen73 написа:
                    За повечето жени посоките на света са - напред, назад и ... натам.
                    ...и отгоре и отдолу... :D :D :D
                    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                    Ванга

                    Коментар


                      ele написа:
                      peho написа:
                      ele,карам си аз в най-лява лента със 70 (толкова било ограничението на този път) в средната карат по-бавно,а в дясната се движат автобуси на градският транспорт.Пред мен обаче виждам че движението забавя скорост,а дясната лента до мен е свободна,според теб какво правим всички,намаляме и започваме да си кретаме в лявата лента и да правим задръстване,понеже не можем да изпреварим тези в лявата лента като преминем в свободната дясна,защото според тебе това е забранено от закона.
                      да, не можем. Това е разликата между цивилизованите държави и България - там няма да го направят, а тук почти всички се правят на тарикати. Между другото, в лентата, предназначена за градския транспорт, е забранено навлизането на други превозни средства, вкл. таксита. Това го казва законът, ама ти нали си тарикат, който не го лови законът (все пак той е написан за другите нали?) ще изпревариш отдясно. Само за твоя справка, В Едмънтън, Канада, за превишена скорост от 15 км/час е издадена глоба от малко над 11000 канадски долара. А в България е съвсем нормално да плющиш със 65 при ограничение 50....
                      Хайде сега понеже ти си винаги много стриктна до последната буква във всяко едно отношение да видим какво става тук в твоето изказване.1.Къде в изказването си съм споменал че навлизам в лентата на автобусите?2.Ти познаваш ли ме че така уверено твърдиш,че съм тарикат? (между другото някъде да съм те обидил в моето изказване? )3.Кой закон или член на закон ми забранява да сменя лентата за движение,особенно пък както съм споменал да премина от най-лява в средна лента,която е празна и да се движа с по-висока скорост от автомобилите движещи се в лявата на мен лента?Обърни внимание че съм посочил със 70 км/h каквото е ограничението на скоростта на този път.

                      Коментар


                        ОФФФФФФФФФ,оффффффф,оффффффф!Чудя се откъде да започна,че не съм шофьор (още не съм си взела градското),но това не ми пречи да имам поглед върху нещата и съответно-мнение.Да сложиш всички жени под общ знаменател че са лоши шофьори,е все едно да кажеш,че всички мъже са идиоти!Виждала съм ги секви.И за оная гювендия,дето я даваха по новините,две мнения няма (с кеф да й отвъртиш един),но че има жени шофьори,които слагат в малкия си джоб много мъже такива,простоооо...айде нема нужда.Моем да си говорим до сабаале,ама има ли смисъл?!?
                        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                        Ванга

                        Коментар


                          Irka_fihi написа:
                          ОФФФФФФФФФ,оффффффф,оффффффф!Чудя се откъде да започна,че не съм шофьор (още не съм си взела градското),но това не ми пречи да имам поглед върху нещата и съответно-мнение.Да сложиш всички жени под общ знаменател че са лоши шофьори,е все едно да кажеш,че всички мъже са идиоти!Виждала съм ги секви.И за оная гювендия,дето я даваха по новините,две мнения няма (с кеф да й отвъртиш един),но че има жени шофьори,които слагат в малкия си джоб много мъже такива,простоооо...айде нема нужда.Моем да си говорим до сабаале,ама има ли смисъл?!?
                          туй дето си го написалане е верно , щот имате голям инстинкт за самосъхранение и той ви пречи кокото до това, че сички мъжове сме идиоти - някой да ти го е оспорил???
                          Fiat Punto 1.1-Синята птица
                          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                          Коментар


                            peho написа:
                            Хайде сега понеже ти си винаги много стриктна до последната буква във всяко едно отношение да видим какво става тук в твоето изказване.1.Къде в изказването си съм споменал че навлизам в лентата на автобусите?2.Ти познаваш ли ме че така уверено твърдиш,че съм тарикат? (между другото някъде да съм те обидил в моето изказване? )3.Кой закон или член на закон ми забранява да сменя лентата за движение,особенно пък както съм споменал да премина от най-лява в средна лента,която е празна и да се движа с по-висока скорост от автомобилите движещи се в лявата на мен лента?Обърни внимание че съм посочил със 70 км/h каквото е ограничението на скоростта на този път.
                            Споко, не се пали толкова. Явно освен подигравки, в тоя форум май нищо друго не мога да очаквам. Тъй че спирам да пиша - хем вие няма да се дразните, хем аз ще си остана с моето мнение. Има достатъчно хора, които го уважават. Жалко е наистина, че когато стане въпрос за човешкия живот и когато някой устоява мнението си, че 50 км са си 50 км и дори ако се трясне, пак може да умре или да се нарани сериозно (или друг да пострада), и поради това кара с 50, всички наскачахте като мухи, ей тъй - щото ви е кеф да обиждате и унижавате.останете си със здраве и не забравяйте, че законите не са написани, да пълнят библиотеките, а за да се спазват. неспазването може да се прочете сутрин във всеки ежедневник - поне 2-3 размазани в колите си или деца, блъснати щото са дръзнали да излязат на улицата. Човешкият живот е крехък и само който се е сблъскал със смърта може да разбере какво искам да кажа.
                            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                            Коментар


                              Малко да сменим темата: днес видях учебна кола, учещ се шофьор - жена и инструктор - жена.Пази Боже - жена да учи жена да кара...Иначе Ирка е права, че има жени дето карат мъжката, но и обратното е вярно, че има мъже, които карат като ... жени.Лошото е, че жените, шофиращи като мъже са мнооооого малко.

                              Коментар


                                Ele не излизай с позата на неразбран пророк. Разбери, това че цитираш точно закона, не означава, че винаги си права. В правото има едно нещо наречено "духът на закона" и то понякога е различно от "буквата на закона". Ти си се вкопчила в буквата и подобно на малко дете тропаш и ревеш, че си права. Аз не спазвам сляпо закона, понякога го нарушавам, но винаги съм готов да си понеса наказанието. Ти обаче се изкарваш по-католик и от Папата. Май съм ти казвал - Прекален светец и богу не е драг. Изкарваш се велик шофьор, защитаваш закона, но роптаеш срещу включените фарове? Сблъсквал съм се със смъртта, мой приятел загина в катастрофа в Дания преди 3 месеца. Не ми се спори с теб, няма да седна да рева, ако не се налага да чета назидателните ти, високопарни и изпълнени със самодоволство коментари, но ти си част от колорита на форума и е добре да пишеш. Но и да мислиш преди това.
                                like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                                Коментар

                                Working...
                                X