Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За жените и за шофирането...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    ele написа:
    Lane Staley написа:
    Прочети и компетентното мнение за Бербатов и ще разбереш То не винаги е достатъчно само да си прав. Трябва и малко такт.
    това не е темата за Бербатов, стига си спамил...Иначе имаме следната ситуация. 3 ленти. В най-дясната карат тези с под 30 км/ч. Аз карам в средната с 60, в лявата карат с 80. Настигам кола, която се движи с 50. Не мога да я изпреваря от ляво и тръгвам отдясно, щото не виждам да има нещо в дясната лента. Да го изпреваря, обаче, трябва да развия поне 60. Тръгвам, обаче пред мен, един кретащ с 20... ко прайм? Набиваме спирачки и ако не спрем на кой ще пишат акта? На бавнодвижещия се, щото се движи правилно в дясната лента? На движещият се с 50, щото, пак правилно, се движи с 50 в средната лента, или на мен, щото изпреварвам (според вас) правилно отдясно????
    е толкова ли ти е трудно да направиш едно изпреварване и да прецениш ?? и каква е тая кола дето ускорява толкова бавно от 50-60 ???не мога да разбера какви са тия глупости дето ги коментирате и ръсите .Принципно един шофьор се познава колко е шофьор точно като му видиш изпреварването
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #92
      ele, ти никога ли не си превишавала скоростта? Ама никога? Помисли добре преди да отговориш, щото не го вярвам това. Не знам как е във Варна, но в София за 15 км на ден , ако няма задръстване карам с превишена скорост редовно, както и останалите 1000000+ коли.
      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

      Коментар


        #93
        ele написа:
        peho написа:
        ele,карам си аз в най-лява лента със 70 (толкова било ограничението на този път) в средната карат по-бавно,а в дясната се движат автобуси на градският транспорт.Пред мен обаче виждам че движението забавя скорост,а дясната лента до мен е свободна,според теб какво правим всички,намаляме и започваме да си кретаме в лявата лента и да правим задръстване,понеже не можем да изпреварим тези в лявата лента като преминем в свободната дясна,защото според тебе това е забранено от закона.
        да, не можем. Това е разликата между цивилизованите държави и България - там няма да го направят, а тук почти всички се правят на тарикати.
        Oф, значи досега си мислих, че съм навъртял към 20 000км в една от най-цивилизованите държави в Европа, пък то сега ще се окаже че не е цивилизована щот примерно дясната лента се движи по-бързо от лявата в някой случаи
        sigpic
        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
        475HP 11,5/1,9/191
        YouTube

        Коментар


          #94
          Един шофьор се познава доколко е шофьор по това дали знае и може да пази другите и себе си, не колко може да натиска педала, нито колко бързо може да изпреварва и да върти геврека. Щото тези 3 неща ги може всеки, включително и 8-10-годишни деца, дето ги даваха това лято.
          ele, ти никога ли не си превишавала скоростта? Ама никога?
          Не. В града карам с 50, ако имам належаща работа, тръгвам по-рано. Животът ми е по-мил от 10 спестени минути, а след катастрофата, още повече започнах да го ценя (живота).
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #95
            Колега Style34, съгласен ли си да започнем набиране на средства за всигането на паметник на най-примерния шофьор в републиката?Колежке ele, би ли позирала на един познат за да може да нахвърля идеи за паметника?
            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

            Коментар


              #96
              ici написа:
              Oф, значи досега си мислих, че съм навъртял към 20 000км в една от най-цивилизованите държави в Европа, пък то сега ще се окаже че не е цивилизована щот примерно дясната лента се движи по-бързо от лявата в някой случаи
              Различните държави имат различни закони. Във Великобритания например няма такова нещо като предимство и преминаване на червено за колите със специален режим на движение. Има и случай, в който е осъден шофьор на противопожарен автомобил, за това, че е минал на червено и е предизвикал катастрофа. Това, което ти не си разбрал е, че в цивилизованите държави се спазват законите, а тук всеки гледа да мине метъра.
              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

              Коментар


                #97
                Lane Staley написа:
                Колега Style34, съгласен ли си да започнем набиране на средства за всигането на паметник на най-примерния шофьор в републиката?Колежке ele, би ли позирала на един познат за да може да нахвърля идеи за паметника?
                Подигравката ти е неуместна
                Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                Коментар


                  #98
                  Грешиш. Няма подигравка. Само кажи искаш ли да те направи с татуировка Фиат Форум България? И къде да я сложи евентуално?
                  like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                  Коментар


                    #99
                    Ааааа не е подигравка. И аз го обмислям това. Все пак най-примерния и добър и професионален шофьор в републиката трябва да се знае и да дава пример, на нас глупавите, самонадеяни и неспазващи закона псевдошофьори. Подкрепям, колега, с две ръце.
                    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                    Коментар


                      то паметник хубаво, ама къде ще го сложим?!??? в София ли, във Варна ли... на прохода Шлипка ли... аз викам паметника да е мобилен и да се мести от гред на град, от село на село, от паланка на паланка и да дава пример на недобросъвестния български шофьор
                      Fiat Punto 1.1-Синята птица
                      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                      Коментар


                        Ами да ама след като го оставим в началото във Варна примерно, после като искаме да го преместим варненци няма да ни позволят да им вземем най-ценното, което имат и ще стане гражданска война... Направо не знам. Колеги, помагайте - става дума за националното богатство....
                        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                        Коментар


                          Уместен въпрос. А и колежката нямаше ли някаква връзка със Стара Загора? Може и там да я искат. Да стане като с Омир - 7 града ще се карат за нея. Наистина е добре да огледаме идеята от всички страни, че да не пламне гражданска война Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Може да наемем няколко билборда? Сега е криза, рекламодателите се оттеглят, цените на рекламните площи падат... Ще набележим няколко горещи точки и там наемаме билбордове?Отворени сме и за други предложения.
                          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                          Коментар


                            идва новата 2009 г. - може календарчета да отпечатаме с паметника!!!!
                            Fiat Punto 1.1-Синята птица
                            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                            Коментар


                              Колеги, скъпи съмишленици, нима е от значение колко ще ни струват 100-200 билборда, след като каузата ни е толкова чиста и благородна??? Ще дам и последния си залък, за да дадем това съкровище на целукупния български народ. Така хората ще разберат, че има човек, по-достоен от най-достойните, който с гордост може да сравним с Левски, Ботев и т.н. ele,
                              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                              Коментар


                                Обаче с календара също е мноооого добро. И всеки път като имаме износ от фирмата - около 22-24 на месец, ще давам на шофьора да си слага в кабината. Че ние не бива така да го крием това богатство, тази гордост на нацията.
                                like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                                Коментар

                                Working...
                                X