Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да се молим на господ за хубаво време...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да се молим на господ за хубаво време...

    След като прочетох това http://www.dnes.bg/article.php?id=59449 си мисля, че като завали първия сняг е най-добре да си си в къщи с червено вино и луканка п.п. дай господи хубаво време, че таз кадъна ни разказа играта.....
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    Да, положението ще е страшно! Няма ръководство на агенция "Пътна инфраструктура", а парите на фирмите почистващи улици и пътища не са изплатени.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Re: Да се молим на господ за хубаво време...

      donnna написа:
      След като прочетох това http://www.dnes.bg/article.php?id=59449 си мисля, че като завали първия сняг е най-добре да си си в къщи с червено вино и луканка п.п. дай господи хубаво време, че таз кадъна ни разказа играта.....
      Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
      Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

      Коментар


        #4
        па то винаги е било така, ама не са го писали
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Един въпрос: какво се случва с министър по бедствията и авариийте, който не си е свършил работата и държавата бива скована от зимните условия и в прекия и преносния смисъл? Уточнявам: говоря за такъв министър извън България...може да споделите,какво ще се случи и с този в нашата държава.
          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
          http://www.keepfighting.ms

          Коментар


            #6
            И тази зима снега ще ни изненада. Дано само не падне метър, както на 2-ри и 3-ти януари т.г.

            Коментар


              #7
              Humppa написа:
              И тази зима снега ще ни изненада. Дано само не падне метър, както на 2-ри и 3-ти януари т.г.
              миналата година на 8-и декември открих ски сезона Аз лично искам 2-3 метра сняг да натрупа ,хем няма движение в София ,хем може да си караш ски където и когато ти е кеф
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #8
                tomazo написа:
                Аз лично искам 2-3 метра сняг да натрупа ,хем няма движение в София ,хем може да си караш ски където и когато ти е кеф
                А! Златна ти уста Йоане!Ей така го искам, и то на чаршията: Ако предишните сезони сме били по-добре в подготовката, направо си е за уплах каква ли тръпка ни чака тази зима!Всъщност без да съм бил в течение министерското изказване, взех че отмених ангажимента ми за ежедневно пътуване до скъпата ни столица. Перманентно или най-малкото до първи кокичета гарантирано няма да ви се пречкам там. И са мога да си купя един бембян москвич дванайсетка за село.Хем ще бъде със задно (задължително условие за зимата), хем пет пари няма да давам какво става около мен на пътя, хем ще съм вървежен ка’т селси ерген.За дегизировка, за да не бъда разконспириран като агент-провокатор в тила на противника може и тигърче да сложа на задния джам!Какво пък, аз няма дори да го виждам :DТака, че аз лично няма да имам никакви притеснения и един снегорин или опесъчител да не се весне на пътя.И без това развалят хубавата зимна приказка с тая скапана луга...Всъщност Перник и без това много отдавна не е страдал от изобилие в подобна насока.Накратко казано, всеки да хваща кола тая зима и да се оправя сам Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                Коментар


                  #9
                  На тоя Рак Трак защо са мо запотени джамците Зимата жигулите имат по-хубаво парно от москвичите ,ама пък и повече връткат задницата :D но с торба цимент в багажника и сутрешна почерпка в карбуратора мисля ,че може да изкараш и 2 люти зими .А и на тая Емел Етем и на нея ако не и теглиме по една п..ка майна на първи сняг ,къде е кефа на зимата
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #10
                    Пътното очакват първия сняг около 8 март, всяко едно преваляване преди това ще ги изненада. :D
                    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                    Коментар


                      #11
                      Ама от сърце се моля да падне ей ся края на ноември един як снежец ! Да видим как ще се втурнат изведнъж и гражданска и пътното ...
                      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                      Коментар

                      Working...
                      X