Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

колко мога да взема

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колко мога да взема

    Колко мога да взема от моят Fiat Punto 1.1 1996 без екстри без музика има чип в ключа на 100 хиляди километра отлично състояние ако реша да го продам 2 врати тъмно син

    #2
    Ами колега...относително е. Зависи от външния вид, техническото състояние, дали е с каско....и на пазарлък. Аз лично преди да си купя колата я прекарах на сервиз за да проверя техническото състояние. Ако има проблем по техническата част.....съответно се отбива от цената....Не знам, нека другите колеги да кажат...ако колата е в добър външен вид и в добро техническо състояние.....3800....максимум 4000 . По цената съдя от това, че до мен където живея има една автокъща, където постоянно внасят предимно италиянски автомобили....тези дни докараха 3-4 пунта на цена около 4000 и човека, който ги продава го познавам....винаги сваля около 200лв...а на всички коли слага нови акомулатори и касетофони....Предполагам цените са му добри защото бързо свършват... Успех с продажбата
    Punto 1.2, ELX MPI

    Коментар


      #3
      Аз моето го продадох преди 2 месеца за 3500, беше 1.1/1993, с газова и доста ремонти, сменени масла, филтри, зимни и летни гуми... Беше обявено на 3800 и го продадох точно за 1 месец.Ако е с префектен вид - може и да успееш за 3800-4000, само един съвет - ако е mobile.bg му сложи цена 0 лв за да излиза най-отгоре при търсене. Когато аз направих така обажданията скочиха 3 пъти.
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар

      Working...
      X