Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ланчия А112 - мнения и съвети

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ланчия А112 - мнения и съвети

    Колеги припадна ми една Ланчия А112, 965 куб.см на изгодна цена, но и колата едоста пойзгнила.Вие какво мислите, дали си заслужава да я възтановявам/мерак имам/?Някакви наблюдения, отзиви или какво мислите въобще. Стават ли части от други модели/марки/.Ето малко снимчици.
    Прикачени файлове

    #2
    Сладур, напомня ми за Мини.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      Щом имаш мерак и време я взимай! Ръждата е малко! Като я стегнеш, едно цялостно пребоядисване и едни хубави терлички и ще си стане направо fashion кола като mini! Ще я подарих на някое скъпо гадже! :P
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        Executer написа:
        Щом имаш мерак и време я взимай! Ръждата е малко! Като я стегнеш, едно цялостно пребоядисване и едни хубави терлички и ще си стане направо fashion кола като mini! Ще я подарих на някое скъпо гадже! :P
        Ако позволиш малка поправка "ръждата КОЯТО СЕ ВИЖДА е малка", ако започнеш да я възстановяваш като тия от дискавъри ще стане чудна, но незнам с какви възможности разполагаш там ги обезкостяват и изчистват всичко до гола ламарина и тогава почват да кърпят, направо им завиждам на условията.
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          #5
          Аз съм се возил на на такова, ама абарт поне така пишеше на капака отзад и беше с някакъв фиат-ланчия двигател собственика ми каза, че бил някакъв абартов двигател много вървеше.
          Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

          Коментар


            #6
            Симпатяга е количката, но ще имаш ли средства, търпение и условия да я възстановиш ? Една на външен вид същата (даже се чудех каква марка е, няма никакви означения), но синя на цвят, гние в Пазарджик със спукани гуми от доста време.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #7
              Ако я взема тая бричка ще те врънкам да видиш нещо за резервни части.Иначе време нямам,условия също,а пари въобще,НО мерак голям,така че всичко се нарежда.Другата седмица ще говоря със собственика за окончателната цена и я отнасям.А дали,според Вас,може да се тунингова/външно/малко-джанти,брони,решетка и т.н.,ще ми се да заприлича малко на тази?Или пък кабрио?
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                Мерак да имаш, време и пари ще намериш, пък и нямаш пусков срок хората ги правят с години, а колегата дето писа че имало още една такава със спукана гума може да ти съдейства да вземеш и нея на безценица за резервни части.
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  #9
                  willow75bg написа:
                  Ако я взема тая бричка ще те врънкам да видиш нещо за резервни части.
                  За да не те подведа, днес я огледах (тя е на съседната уличка), има някаква емблема отзад в дясно, на емблемата пише Junior. Нямам представа дали става дума за същия автомобил, макар че външно изглеждат еднакви. Тя тази в Пазарджик е не по-малко изгнила от "твоята", но поне беше в движение допреди половин година. Оттогава се разпада на тротоара.
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    #10
                    Убава играчка! Ако имаш гараж, където да я разхвърляш, хич не се замисляй Ето нещо за надъхване http://www.a112abarthclub.org/index.htm
                    Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                    Коментар


                      #11
                      snake написа:
                      willow75bg написа:
                      Ако я взема тая бричка ще те врънкам да видиш нещо за резервни части.
                      За да не те подведа, днес я огледах (тя е на съседната уличка), има някаква емблема отзад в дясно, на емблемата пише Junior. Нямам представа дали става дума за същия автомобил, макар че външно изглеждат еднакви. Тя тази в Пазарджик е не по-малко изгнила от "твоята", но поне беше в движение допреди половин година. Оттогава се разпада на тротоара.
                      Три моделчета са.....мога да помагам с някакво инфо относно съвместимост на части.
                      Прикачени файлове
                      Marea Weekend HLX Jtd 110

                      oO(_)____////____(_)Oo

                      Коментар


                        #12
                        Много ще съм Ви благодарен,ако помагате.Модела мисля,че е джуниър,така че госп. "snake" май ще ми бъдеш много полезен.Първо нека я взема и я почвам,поне за разглабяне пари не трябват.Май съм се побъркал вече,щото само ръчкам из компа за инфо и разбрах,че това е подобие на Фиат 127.Ето още една дето ме кефи.Дали е възможно да се направи кабрио от това чудо,но със твърд таван?
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          #13
                          Питах собственика дали смята да я продава. Отговори ми, че още не е решил, но имал и други предложения за нея. Ако те интересува, ще ти пратя телефона му на ЛС.
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар


                            #14
                            willow75bg написа:
                            Ето още една дето ме кефи.Дали е възможно да се направи кабрио от това чудо,но със твърд таван?
                            Не разваляй колата.
                            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                            Коментар


                              #15
                              Колеги мернах една такава онзи ден изоставена и просто всичко в мен крещи "реставрирай я!!!"

                              Коментар

                              Working...
                              X