Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подновяване на C категория?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Подновяване на C категория?

    Здравейте колеги!Питанката ми е следната: Изтича ми книжката скоро и трябва да я подновя.Освен медицинското, необходимо ли е да се явявам пак на психо тест и изобщо какви документи ще ми трябват, че времето ми е ограничено и трябва да свърша бързо по възможност.Да мога да се наглася предварително.Моля, без спам на килограм.Благодаря в аванс!
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    #2
    Трябва ти само ПЪЛНО медицинско и документ за платена такса за преиздаване. Психотест не е необходим. Не забравяй да кажеш в поликлиниката, че ти трябва ПЪЛНО, защото имало някаква разлика в сравнение с другите. Таксата ще си я платиш в банката, която се намира в двора на КАТ.
    Alfa 159 SW 2.4 Ti
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

    Коментар


      #3
      Голямата разлика беше че ходих и на Очен дофтор, а другите минават само с някаква бележка дето и личния може да я издаде. Това пълно медицинско беше към 20-тина лева, и отиваш в кат и там си подаваш медицинското и старата книжка, те ти дават някаква хартийка с която караш колата докато стане новата книжка. Това е.
      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
      ИТАЛФЕСТ 2007

      Коментар


        #4
        Благодаря колеги. Един ме беше хвърлил в размисъл, че трябвало и психото да карам отново, затова попитах.
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #5
          Е как да не ти оспамя темата.... Сега тебе психото те притеснява че няма да го вземеш ли, та оня те е хвърлил в размисъл ?

          Коментар


            #6
            Колега, някои от нас като чуят "психо" и перчема им се икокорва и очите ни святкат, аз също съм със С, но на психотест не стъпвам- задължително цафе...
            Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

            Коментар


              #7
              КИМИ написа:
              ...аз също съм със С, но на психотест не стъпвам...
              Що бе? От страх да не ти потвърдят диагнозата ли? Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
              Alfa 159 SW 2.4 Ti
              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

              Коментар


                #8
                Медицинското ти е 30лв., а таксата за книжка е 18лв-нормална поръчка и 36-бърза поръчка. Данните са от преди около два месеца(тогава смених моята книжка, защото беше изтекла)за КАТ-Габрово става въпрос, но мисля че таксите навсякъде са еднакви. А забравих и таксата за нов талон-2лв. П.С. И си подготви един ден разправии.

                Коментар


                  #9
                  ogi28b Пуснато на: Вто Окт 21, 2008 4:47 pm Заглавие: -------------------------------------------------------------------------------- Е как да не ти оспамя темата.... Сега тебе психото те притеснява че няма да го вземеш ли, та оня те е хвърлил в размисъл ?
                  В никакъв случай Аз съм отличник на машинката, с такъв богат стаж съм от покер машинките, че онези ги оставих замислени, когато се явявах.
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    #10
                    gamma написа:
                    КИМИ написа:
                    ...аз също съм със С, но на психотест не стъпвам...
                    Що бе? От страх да не ти потвърдят диагнозата ли? Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                    Щото не съм добре с главата...
                    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                    Коментар


                      #11
                      не знам за вас, обаче аз ако бях стоя още една-две минути на ония машини, 100% щях да изперкам. То са лампички, звънци, в един момент стана безразборно натискане на педали и копчета.....

                      Коментар

                      Working...
                      X