Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Привет на всички!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    i4kin написа:
    Хайде и аз да ви се похваля....да не оставм назад Yellow_Flash_Colorz_PDT_31
    Автора на темата да не ти се разсърди затова ,че му използваш темата?Между другото честито и на двама ви.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #17
      Ха, не се сърдя.Честито за Бравото колега И на него мятах влажни погледи преди десетина години, ама съм любител на големи коли :D Попринцип имам много работа и рядко ми остава свободно време, а когато ми остане предпочитам да си го прекарвам вкъщи Тъй, че не съм сигурен дали изобщо ще мога да посетя срещите някога, но не ми се сърдете.Скоро ще кача още снимки на Марийка да и се порадвате. Както написах в темата за кой какво работи правя изолации и ходя с нея на работа, за това често е много мръсна, но си я водя да я къпят редовно.И сега да ви се оплача - преди два месеца ходих на вилата на един приятел.През нощта задуха силен вятър и една керемида падна.И сега имам две вдлъбнатини на капака Развалиха и красотата.Дори застраховката не ми платиха.И накрая една молба - ако видите автоморга с Мареа, която има оригинални за модела лети джанти да пишете непременно, ама да е в Софето.Днес обиколих моргите на Околовръстното и имаше само една единствена бяла Мареа, на която джантите и бяха железни.По-специално капачката с емблемата ми трябва, защото на едната джанта липсва, а в Александър Ауто ми обявиха космическа цена за някаква пластмаса, пък било то и чисто нова.Айде със здраве за сега
      '01 Fiat Marea HLX Weekend JTD 110
      '01 Citroen Xsara Break 1.6i 16V 109 hp

      Коментар


        #18
        Честито и на двамата ви! Жалко за щетите и дано само това да е проблем!
        Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
        Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
        http://www.keepfighting.ms

        Коментар


          #19
          Много готина марийка със здраве да си я караш колега.И дано не ти се налага да пипваш нещо по нея, че сигурно на jtd ще му са скъпи частите.
          Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

          Коментар


            #20
            Днес най-късно утре ще кача снимки на Марийка, ама само да намеря Bluetooth, та да си ги кача на компа иначе другото е лесна работа.Иначе за сега слава богу нямам проблеми и не съм се сблъсквал с цените на части за JTD.Иначе колата е от Италия на 117 000 километра и преди това я е карало семейство с дете.Произведена е 12.2000 г. и регистрирана на 03.01.2001 г.
            '01 Fiat Marea HLX Weekend JTD 110
            '01 Citroen Xsara Break 1.6i 16V 109 hp

            Коментар


              #21
              Две вчерашни снимки на Марийка.Съжалявам за качеството, но все пак са с телефон.
              '01 Fiat Marea HLX Weekend JTD 110
              '01 Citroen Xsara Break 1.6i 16V 109 hp

              Коментар


                #22
                Е честито и от мен!!!

                Коментар

                Working...
                X