Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратка питанка за авто-плеер - някакъв китаец

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колега погледни в този сайт може нещо даси харесаш http://www.eonon-bg.com/ ето и др. http://www.eonon.com/ и има едно такова което се продава в тунинга с монитор http://tuning.bg/forum/viewtopic.php...55158#p1255158 .
    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

    Коментар


      #17
      Аз пък след доста компромисни покупки ще кажа - зарежи тия глупости. Защо?Ето защо:1. Компромиса с качеството тук е много голям и ще те е яд ваеки път като г ползваш.2. ДВД в кола е пълна глупост за мен. Кога ще го гледаш?3. Основанието че ще пускаш на детето (дай боже да ви се роди и да е здравичко) е меко казано оправдаваща твоето желание - то ще започне да гледа филмчета - т.е. да им обръща внимание най-рано на 12-15 месечна възраст - т.е. селд 2 години - дотогава тоя плеър ще се е прецакал от седянето в колата - топло-студено-вибрации и др.Освен това не бих научил детето да гледа филмчета в колата поради няколко причини - и без това твърде много гледа в къщи, едва ли ще пътувате с него всека седмица по няколко хиляди километра, а и тормоза дето настава - "защо не ми взе Том и Джериииииииии....." дай боже да го разберете!Аз на себе си съм си обещал - без повече компормиси на тема техника - затова и сега като търся кола за жена ми - не бързам. Ако вземам нещо - нека поне е такова дето да ме кефи като го видя всеки път - като Пайнера в Бравата и като самата Брава... И като Асуса от който пиша сега... Да чукна на дърво...
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #18
        Колега по добре вземи нещо добро примерно някой Пайнер дай малко повече пари по знеш, че няма утре да няма да иска да ти включва диска или нещо такова ето дати препоръчам нещо http://www.aval-bg.com/catalog/displ...ubstyle_id=900 или едно най ефтините маркови двд-та http://www.aval-bg.com/catalog/displ...ubstyle_id=690 нямат усби.Един приятел има като това сони много е доволен, но няма много настройки абе става за парите си.
        Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

        Коментар


          #19
          Въпреки всички негативни мнения, вчера си го купих. Реших ако по време на гаранцията направи дефект след като си го взема ремонтирано да го продам за някаква сума и тогава да не правя компромиси. Първите впечатления са доста добри. Чете всичко, картата която имам е 1Гб и никакви проблеми, чете и музиката и картинките и клипчетата.....друго, има си видео вход, така че скоро ще си монтирам и камера за задно гледане. Звука е повече от задоволителен ... все пак се слуша в кола, далеч съм от мисълта да търся перфектната акустика, да слагам усилватели, туби и какви ли не щуротии и без това музиката винаги се слуша тихо в колата... просто не понасям силна музика в затворено пространство, да не говоря, че като бях по-млад щяхме да се целунем с една линейка именно заради шума(яко Manowar - Wheels of Fire) от колата ми и не чух ни сирени ни дявол. Та за сега музиката свири добре и аз съм доволен.
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар


            #20
            Ами да ти е честита покупката! Със здраве да си го ползваш и много километри да ви радва! :D

            Коментар


              #21
              Аз пък си купих един CD чейнджър и си карам с оригиналния КАСЕТОФОН. В колата прекарвам сборно 45минути/дневно, просто няма никакъв логически смисъл да сложа каквато и да е скъпа озвучителна джаджа. За тези пари ще си купя чифт гуми примерно... Слушам радио, а като излизам извън обхват - шесте диска в чейнджъра са достатъчни. Ама на Феникса - да му е честито...
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #22
                Ай де да ти е честито дано ти се е паднала някаква добра пратка.
                Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                Коментар


                  #23
                  плеерчето чете флашки от поне 2 Гб, нямам по-голяма.. До тук добре.
                  СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                  бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                  сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                  ИТАЛФЕСТ 2007

                  Коментар


                    #24
                    Направо скачай на преносим хард.
                    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                    Коментар


                      #25
                      Честито Емо!Аз пък съм решил в най-скоро време да сменя СОНИто в Ланчата с едно ей такова http://bg.lge.com/prodmodeldetail.do...новната причина е, че аз шофирам по много и на дълги пътища, а от блутут слушалката ме заболява ухото. Това плеърче има вграден блутут хендсфри, тествал съм го, страхотно е, изписва на дисплея кой те търси (за разлика от 2 пъти по скъпите аналози на СОНИ и 3 пъти по-скъпите аналози на Пайниър, които само изписват "Incoming call"). Освен това на цифровите бутони може да му зададеш номера за бързо избиране. Естествено, работи и гласовият набор, но той си зависи от телефона...при мен е ОК.Цената е повече от приемлива, 215 лв в Технополис, звукът като качество е достатъчно добър за мен.Засега само жената ми е спирачката, да не го взема още утре, но се работи по въпроса с убеждаването

                      Коментар


                        #26
                        Immortal: 99лв струва ето тоя блуту хендсфрий: слага се на сенника, показва номер/име на повикващия, вярно, няма кратки бутони, няма никакви екстри освен гласовият набор, но е с филтри за шума от двигателя, касетофона и вятъра. Като цяло го ползвам от 4 месеца и съм доволен. По тоя начин пак си с "мобилна" връзка, но можеш да я преместиш за 0.5 сек. в друга кола...
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар

                        Working...
                        X