Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откъде да купя тази част?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Humppa написа:
    Точно това не мога да рабера - кой от двата превклюяватели ми трябжа. По принцип колата е с 2 ерърбега. Но таиз част от превключвателя, касаеща еърбега на волана може да се демонтира от старата кутия и да се сложи на новата кутия с превключватели. Въпросът е, дали си съвпадат двата варианта на кутията с превключватели по разположение и форма на конекторите (буксите) и броят на проводниците...
    Броя на пиновете и буксите са напълно еднакви поради простат причина, че разлика в превключвателите няма - разликата е единственно в конектора за еърбега, който има две разновидности и така, станаха 3 вида - един без модула и 2 с модула за еърбег!Тъй като твоя е с еърбег, първия вариант го изключваме, а от другите два се определя само по номер на раматаВ склада ги мимаме и трите вида, ще проверя утре как е по магазините!

    Коментар


      #17
      Re: От къде да купя тази част?

      Humppa написа:
      Поръчах на Хит-Ко, но я няма. Неговата цена е 130,90. На магазина на ул. Дойран (Красно село) е 190 лв.:
      проверявах преди няколко месеца на бул" Стамболийски "№155 и там беше 89лв, с отстъпката за фиат форума от 10% го дават за 80лв едит: цената беше за този без airbag

      Коментар


        #18
        hit-ko написа:
        Humppa написа:
        Точно това не мога да рабера - кой от двата превклюяватели ми трябжа. По принцип колата е с 2 ерърбега. Но таиз част от превключвателя, касаеща еърбега на волана може да се демонтира от старата кутия и да се сложи на новата кутия с превключватели. Въпросът е, дали си съвпадат двата варианта на кутията с превключватели по разположение и форма на конекторите (буксите) и броят на проводниците...
        Броя на пиновете и буксите са напълно еднакви поради простат причина, че разлика в превключвателите няма - разликата е единственно в конектора за еърбега, който има две разновидности и така, станаха 3 вида - един без модула и 2 с модула за еърбег!Тъй като твоя е с еърбег, първия вариант го изключваме, а от другите два се определя само по номер на раматаВ склада ги мимаме и трите вида, ще проверя утре как е по магазините!
        Ще чакам да провериш, Христо. Но защо твоите хора ми отговириха на мейла, че нямат такива превключватели?Междо другото модулът с еърбега ми работи. Може ли да се сложи кутията с превключвателите без еърбег и към нея да се закрепи моят модул за еърбега?

        Коментар


          #19
          Това и щях да ти предложа, можеш да си оставиш твоя модул, а да смениш само по-евтиния превключвател, вече сме го правили!Днес разбрах, че моите хора са разговаряли с теб, оставам решението на теб!

          Коментар

          Working...
          X