Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наглите куки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    КИМИ написа:
    Ами ако са бързали за сигнал за престъпление или ПТП? А? Ако са бързали да отърват жена ти от изнасилване- тогава може... А?ПП. Полицаите са ви трън в очите, а на големия джип, дето отстъпихте път да мине в града с 90 и не смеете да му покажете и един х.й през прозореца и си карате като мижитурки- та тия са ви изпреварвали 5 пъти повече от полицайчетата.Аре...
    Нещо ми се гЪзираш май, А? :D Поредният тип, който ми дава квалификации без да ме познава! На един малумник с G класа му размахах среден пръст след, като той ми направи подобен жест, защото му се разсвирих затова, че кара назад в еднопосочно платно на прелеза до гара Подуене, после ме гони и ми свири и накрая не искаше да излезе от джипа си. Не съм страшен, нито съм 100кг., нито съм вадил оръжие, просто не очакваше май някой да му се опъне. Така, че хайде без КВАЛИФИКАЦИИ и без такива примери за жена ми!Полицаите са тези, които трябва да спазват закона най-много от всички, те трябва да дават пример! Запомни го това! Ако са пуснали сирената и буркана да правят всякакви нарушения, законът им го позволява. Но, когато си се мотаят, или са отишли да пазаруват в Практикер и са паркирали до входа на място за инвалид... е ще ме извиняваш! Така, че както те ме снимат, така и аз ги щраквам във всеки момент в който успея. Пък нека после само ги мъмрят, нали присмехулнико PASSARELLA?
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #32
      Ама ногУ нерви хабите би...! Я си карайте спокойничко, аз вече хич не се пъна да се състезавам, да размахвам пръсти или други части от тялото си. Мнооого рядко може да ме нервира някой, ма кво да му махам пръсти - слизам съвсем културно ( аз съм 102 кила ), понаплясквам го и така. Що да се нервим...?!?
      LeT's FlY aWay !

      Коментар


        #33
        Аз мисля че е много добра идеята да се снимат куките от охранителна полиция които се правят на КАТ. И да се иска писмен отговор от началника на съответното РПУ дали им е разпоредено да се крият в храсталака на пешеходния светофар или им е разпоредено да охраняват квартала например.
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
        http://forum.fiat-bg.org

        Коментар


          #34
          хаха според мен едва ли има човек който не е виждал куки в ситуация за господари на ефира или за дисциплинарно уволнение в четвъртък си тръгвам с един приятел от унсс и съм паркирал на булеварда до университета. там има знак че е забранено но има паркирали около 100коли. просто няма каде другаде. от др страна на унсс има още една уличка малка и там е фул. тва е. тръгваме да се качваме в колата и идват двама с униформи и питат чия е коалта и аз казвам ’’моя’’. с уникално надменен тон, все едно му дължа пари, ми казва единия че вече не може да се паркира тука и от днес натам ще е така. и аз му викам ’’добре, знчи остана единствено около унсс да може да се паркира на уличката от др страна на университета’’ и му го казвам с спокоен приятелски тон. и той от там ’’ти книжка имаш ли’’ , ’’щом имаш значи трябва да знаеш каде може дасе паркира’’. аз му теглих една дълга на ум както си трябва и в тоя моемнт момчето с мен казва ’’аз значи ще си взема сл път една с-класа и ще мога да спирам и на осевата линия и никой нищо няма да ми каже’’ и в отговор куката с уникално самочуствие отговаря ’’прав си, ако даже отвориш прозореца 2 пръста и подадеш една двайсетачка ще тия пазиме и на осевата линия’’ и аз и моя приятел седиме като ударени с мокър чорап качихме се в колата и тръгнахме.такава наглост не бях виждал то е смешно но като се замислиш отива на тъжно...
          Brava 103HP
          ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

          Коментар


            #35
            miro2177 написа:
            ...такава наглост не бях виждал то е смешно но като се замислиш отива на тъжно...
            Еми, колега... какво да ти кажа... има една българско поговорка, която много добре охарактеризира случката ти "Каквото попитало, такова се обадило".
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #36
              ele написа:
              като бързат - ще си включат коледната елха... не е моя работа да глобявам или вдигам нечия кола, щото не е паркирана където трябва. За това им плащат на полицаите - да си вършат работата. на мен никой не ми плаща да правя забележки...
              Колега не си ли виждал линейка която след като се измъкне от задръстването спира сирените??Замислял ли си се защо го правят и как се чува тази виеща сирена вътре в колата на чиито покрив е.При полицаите е било същата работа - не са пречели на движението и затова са преценили че е ненужно да вие, защото вътре може да полудееш от сирената на 10 сантиметра от главата ти.И не ми е ясно защо си мислите че са отивали да си вършат лична работа а не са бързали за адрес??Стига с тоя негативизъм към полицията. Знаете само да критикувате.
              http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
              Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
              FIAT БРАВО 1.2 16v
              ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
              FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

              Коментар


                #37
                infineon написа:
                ...Стига с тоя негативизъм към полицията. Знаете само да критикувате.
                Еми негативните примери са повече от позитивните! Какво искаш, да им поднасяме рози ли?
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #38
                  infineon написа:
                  ele написа:
                  като бързат - ще си включат коледната елха... не е моя работа да глобявам или вдигам нечия кола, щото не е паркирана където трябва. За това им плащат на полицаите - да си вършат работата. на мен никой не ми плаща да правя забележки...
                  Колега не си ли виждал линейка която след като се измъкне от задръстването спира сирените??Замислял ли си се защо го правят и как се чува тази виеща сирена вътре в колата на чиито покрив е.При полицаите е било същата работа - не са пречели на движението и затова са преценили че е ненужно да вие, защото вътре може да полудееш от сирената на 10 сантиметра от главата ти.И не ми е ясно защо си мислите че са отивали да си вършат лична работа а не са бързали за адрес??Стига с тоя негативизъм към полицията. Знаете само да критикувате.
                  Сори колега, но такъв е законът. Ако бързат - да си пускат сирените, ако не са ги пуснали - ще чакат като всички други. Ние не сме екстрасенси да гадаем дали обикалят района или бързат за някъде. Иначе те винаги бързат за някъде, пък се оказва, че са ходили по лична работа. А полицията сама си е извоювала негативизма - с корупцията, неспазването на законите, отношението към гражданите.... пък и що да не критикуваме - с чии пари се плащат заплатите на полицаите?????
                  Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                  Коментар


                    #39
                    Точно така, ele. Има си закон, има си и сирени и буркани, не случайно. Те служат НЕ полицаите да знаят, че отиват на адрес, а другите участници в движението.
                    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                    Коментар


                      #40
                      хм днеска нагалите куки се бяха скрили в квартала на супер спокойна улица между блоковете да не би да има пак акция или нещо такова. спираха всеки, аз даже ги видях в посл момент че блеех нанякаде и по едно време гледам трима и палка пред мене провериха документите и тва беше, но по истересното е че карах на габарити сини и нищо не ми казаха а са ги видяли 100%
                      Brava 103HP
                      ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                      Коментар

                      Working...
                      X