Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хубава кола беше...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хубава кола беше...

    ...фиатката, ама погина след челен удар. Да започна с най-важното - няма пострадали за щастие.Накратко - прибирахме се с жената и бебето, карах по Околовръстното, посока от Драгалевци към бул."България"и баш преди McDonalds, някакъв навлезе рязко в моята лента и ме удари почти челно. Разминахме се само с натъртвания от коланите,и вратовете, а най-важния човек се размина без нищо (имало полза от тия столчета).Добре, че и човека зад нас спря навреме и не ни разплеска (каза, че е имал около 30 метра спирачен път), не знам с колко е карал,аз карах с около 50 но имам около 5 метра спирачен път, така че съм намалил поне малко скоростта преди удара.Другия не е натиснал спирачките въобще. (Ауди 80 Б4)Нямам каско, днес ходих в неговата застрахователна агенция, утре ще идват на оглед.Ето и малко снимки:
    Прикачени файлове
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    #2
    Моите искрени "съболезнования". Добре, че сте се отървали само с натъртвания Много гадно...
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      Леле! Тоя като че ли ти е скочил отгоре! Добре, че вие сте добре.
      ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #4
        Радвам се колега ,че сте живи и здрави.Обърнете внимание колеги как Бравото е поело удара въпреки ,че скоростта е била ниска.Предвиждам скорост на удрящия автомобил поне 80 км/ч.Кокпита на Бравото е непокътнат и удара е поет изцяло от коша.За скоростта на удрящия автомобил не съм сигурен защото на Бравото предна лява гума ми се струва ,че не е изместена.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Добре че сте се отървали невредими....и най-важното - бебето е добре. Да чукам на дърво, но ако на мен ми се случи нещо подобно, със сигурност сега щях да съм в някое районно, без въобще да помня защо. Щях да изперколясам около бебето...

          Коментар


            #6
            Вие сте добре, а това е най-важното !Съчувствам ти за помляната кола и жалко, че нямаш каско да се изръсят алчните застрахователи. Така хубаво щеше да им я "продадеш" за 5000 лв, защото предполагам, че пораженията от такъв удар влизат в графата "пълна(тотална) щета". Сега ще видим колко ще плати неговия застраховател по ГО.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #7
              Съболезнования, колега.А има ли някаква видима причина за това рязко навлизане в насрещното движение на въпросното Ауди?Пиян шофьор? Авария някаква - например спукана предна лява гума?

              Коментар


                #8
                Immortal написа:
                Съболезнования, колега.А има ли някаква видима причина за това рязко навлизане в насрещното движение на въпросното Ауди?Пиян шофьор? Авария някаква - например спукана предна лява гума?
                Според мен липса на нормално функциониращ главен мозък.Но да не сме крайни, може и друго да е. Радвам се, че сте се разминали само с материални щети по автомобила.
                like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                Коментар


                  #9
                  Теди, добре че сте здрави и най-важното - бебето е добре! Всичко останало е на второ място, майната му !!!

                  Коментар


                    #10
                    Ех, колега... съжалявам за колата, важното обаче е, че сте живи и здрави! Какво е накарало този малоумник да влезе така в насрещното? Пиян, малоумен, или дефект по колата?
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      Lane Staley написа:
                      Immortal написа:
                      Съболезнования, колега.А има ли някаква видима причина за това рязко навлизане в насрещното движение на въпросното Ауди?Пиян шофьор? Авария някаква - например спукана предна лява гума?
                      Според мен липса на нормално функциониращ главен мозък.Но да не сме крайни, може и друго да е. Радвам се, че сте се разминали само с материални щети по автомобила.
                      Баш това е Е, оправдаваше се, че автобуса пред него бил намалил, ама той не гледа ли ?Явно се е заблеял, късно е видял, че автобуса намалява (там пътя се стеснява) и е навилрязко в ляво за да избегне удара, ама е попаднал на мен Удара беше много як и направо съм учуден от колата. Не беше пил, нито пък аз. ГО му е към Дженерали, всичко му е наред с гражданската, ще видим какво ще стане.Така е Оги, най-важното е, че сме добре. Малко ще постоя без кола, ама какво толкова.Хубавото е, че веднага спряха хората след нас и предлагаха помощ. Човека който караше зад нас,закара жената и бебето до вкъщи. Едва ли чете този форум (с Хонда беше) но благодарности все пак.
                      Ex Fiat 126P
                      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                      Alfa Romeo 147 1.6 TS
                      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                      Коментар


                        #12
                        trace написа:
                        Lane Staley написа:
                        Immortal написа:
                        Съболезнования, колега.А има ли някаква видима причина за това рязко навлизане в насрещното движение на въпросното Ауди?Пиян шофьор? Авария някаква - например спукана предна лява гума?
                        Според мен липса на нормално функциониращ главен мозък.Но да не сме крайни, може и друго да е. Радвам се, че сте се разминали само с материални щети по автомобила.
                        Баш това е Е, оправдаваше се, че автобуса пред него бил намалил, ама той не гледа ли ?Явно се е заблеял, късно е видял, че автобуса намалява (там пътя се стеснява) и е навилрязко в ляво за да избегне удара, ама е попаднал на мен Удара беше много як и направо съм учуден от колата. Не беше пил, нито пък аз. ГО му е към Дженерали, всичко му е наред с гражданската, ще видим какво ще стане.Така е Оги, най-важното е, че сме добре. Малко ще постоя без кола, ама какво толкова.Хубавото е, че веднага спряха хората след нас и предлагаха помощ. Човека който караше зад нас,закара жената и бебето до вкъщи. Едва ли чете този форум (с Хонда беше) но благодарности все пак.
                        важно е че сте живи и здрави,а за ГО да ти кажа мен един ме блъсна миналата година също беше към Дженерали много добре плащат.На мен за един нищо и никакъв удар ми преведоха 1,157 лв.Идваха два пъти да я гледат и ми казах след 15 работни дни парите ще са във Булбанк и на 16 ден парите ми бяха там.Ремонта ми беше 450 лв+100 лв за боядисване.Затова вече само там си правя и каско и ГО много са коректни.

                        Коментар


                          #13
                          trace написа:
                          Едва ли чете този форум (с Хонда беше) но благодарности все пак.
                          Пиши им във форума.......

                          Коментар


                            #14
                            Важното е че всички сте добре.Ламарините се изправят, пластмасите се сменят.Успех колега.
                            FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                            FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                            ...and justice for all

                            Коментар


                              #15
                              Всичко е добре, когато завършва добре. Вие сте добре, останалото няма значение. Дженерали плащат добре.Сега ще се оглеждаш ли за друг фичо?

                              Коментар

                              Working...
                              X