Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Внимавайте! КАТ са в акция.....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Внимавайте! КАТ са в акция.....

    Тази седмица започва масирана акция на КАТ срещу неразумните шофьори. Дебнат на неочаквани места и спират в движение. Следете ограниченията, слагайте колани и успех!
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    #2
    Re: Внимавайте! КАТ са в акция.....

    van_dal написа:
    Тази седмица започва масирана акция на КАТ срещу неразумните шофьори. Дебнат на неочаквани места и спират в движение. Следете ограниченията, слагайте колани и успех!
    да вчера ги забелязах на НОВИ места

    Коментар


      #3
      Аз пък забелязах как един джип Каптива мина покрай автомивката, където си миех колата, отвориха се прозорците и започнаха едни псувни, яко музика и изкарване на шишета бири за наздраве, а патрулката се размина в същия момент с тях и нищо, смешници
      BMW E90 320D
      ех. FIAT COUPE 2.0 16V
      ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
      ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

      Коментар


        #4
        Нужни ли са такива "акции" или трябва да си вършат работата непрекъснато!?Баси тъпотията - акция "Светлина", акция "Зимни гуми", акция "не знам си какво" ...Абе като някой е в нарушение - спираш го и го обработваш в съответствие със закона и правилника - това е ...Нема, нема..., па го закъсат с плана за глобите и айдеееее - акция...
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          kiro_of_the_day написа:
          Нужни ли са такива "акции" или трябва да си вършат работата непрекъснато!?Баси тъпотията - акция "Светлина", акция "Зимни гуми", акция "не знам си какво" ...Абе като някой е в нарушение - спираш го и го обработваш в съответствие със закона и правилника - това е ...Нема, нема..., па го закъсат с плана за глобите и айдеееее - акция...
          А ако този някой е в Кайен, Х5 или Кю7 к’во правим? - Господине, знаете ли защо ви спрях?- Абе ти знеш ли кой съм аз?!?

          Коментар


            #6
            Humppa написа:
            kiro_of_the_day написа:
            Нужни ли са такива "акции" или трябва да си вършат работата непрекъснато!?Баси тъпотията - акция "Светлина", акция "Зимни гуми", акция "не знам си какво" ...Абе като някой е в нарушение - спираш го и го обработваш в съответствие със закона и правилника - това е ...Нема, нема..., па го закъсат с плана за глобите и айдеееее - акция...
            А ако този някой е в Кайен, Х5 или Кю7 к’во правим? - Господине, знаете ли защо ви спрях?- Абе ти знеш ли кой съм аз?!?
            Ами не трябва да е така, ама то много работи не трябва, а са си така....ЗаКОН, а не ЗаЛЪВ - нали знаеш...
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              преди малко минах със 65 покрай КАТ-а на НОВО място размина ми се, тая мойта с новите свещи не дава да пипаш педала.а и беха спрели един за превишена вече.

              Коментар


                #8
                u_bo написа:
                преди малко минах със 65 покрай КАТ-а на НОВО място размина ми се, тая мойта с новите свещи не дава да пипаш педала.а и беха спрели един за превишена вече.
                Карай по- леко, че има пешеходци, които едвам ходят и точно те минават на 4- те платна без пътека.Мисля, че от 50 до 65 спираш с 10м. повече до 0-та.
                Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                Коментар


                  #9
                  Споко пичове, нулевата толерантност към нарушителите е само за тая седмица. После пак по старому, с рушветите!
                  Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                  ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                  Коментар


                    #10
                    u_bo написа:
                    преди малко минах със 65 покрай КАТ-а на НОВО място размина ми се, тая мойта с новите свещи не дава да пипаш педала.а и беха спрели един за превишена вече.
                    Стискай палци да не би да са те снимали с камера, защото май вече използват и тази екстра.
                    --Старата ръжда любов не хваща!--
                    156 sportwagon 1,9 jtd 115
                    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                    Коментар


                      #11
                      Охооо и аз се чудя в петък защо на Дряново бяха с двоен пост разлика между постовете около 700 метра.Най-интересното е ,че се получи много кофти с предупреждението с дългите.Настана едно святкане свят да ти се завие.
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        #12
                        ... ама иначе сме примерни !!! Ебати лицемерите !

                        Коментар


                          #13
                          ////Punto//// написа:
                          ... ама иначе сме примерни !!! Ебати лицемерите !
                          ма аз без да искам

                          Коментар


                            #14
                            Може би си ги казваме тези предупреждения и за себе си- аз днеска дръпнах един ластик на един Пасат, дето се натискаше зад мене и после олабих да ме мине и си хакнах като спрях една тупалка в главата- ма де да видим дали ще помогне...
                            Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                            Коментар


                              #15
                              А защо трябва да внимаваТЕ само когато кат са в акция? Не е ли по-добре да внимаваМЕ винаги?!?! Темата е за коша , определено, а който не внимава, да си понесе последствията.

                              Коментар

                              Working...
                              X