Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги, какво мислите за този автомобил?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ммм определението ’’рейс’’ май е доста точно коелга според мен за тази цена можеш да намериш по добри опции при година-две по старите коли 03-04също така кола 2005г. за 12хил ми се вижда съмнително, все пак бъгарското в мен проговаря и послено с това голямо купе това 1,6 ще изкара сериозен разход според мен, един дизел би бил логичен избор но зависи от теб успех
    Brava 103HP
    ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

    Коментар


      #17
      Благодаря на отзовалите се!мАЙ СЕ ОТДАЛЕЧАВАМ ОТ киа-ТА

      Коментар


        #18
        Humppa написа:
        Благодаря на отзовалите се!мАЙ СЕ ОТДАЛЕЧАВАМ ОТ киа-ТА
        Колега недей КИА .Някаде четох че марката с най много дефекти. Лично мое мнение възможно по масов автомобил по малко главоболия с търсене на части и цени.
        Мареа 1.6 16v 98г

        Коментар


          #19
          Аз изхождам от другаде - единствената марка, даваща гаранция 7 години е КИА.Всички знаем кой дава голяма гаранция - "измислените марки" - при техниката - NEO, Crown и др. подобни. SONY дават 1 година. Но е "It’s a Sony" .Същото е и при колите. Не се доверявам аз на кола със 7 години гаранция (очевидно някакъв търговки трик )

          Коментар


            #20
            Ако размислиш за италианско http://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi?t...797&f1=details Инъче такава Киа да съм виждал най-много 1-2 пъти (като не броя автоизложенията) Лично на мен тези ванове ми харесват , а и таман ще поевтинеят http://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi?t...903&f1=details
            Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

            Коментар


              #21
              Щом искаш сигорен автомобил вземи си Волво S60 това е колата има 8 Аirbag и не са скъпи баща ми си я взе за 16,000 преди 2 години верно че от познат я взе но мисля че вече са паднали като цени.Колата е уникална дано да реши да ми я подари веднъж караш ли такова Волво няма да искаш друга това е във рамките на шегата.Но това е колата често ми я дава и после като се качна на ///// чакай да не казвам че ще стане лошо.

              Коментар


                #22
                Преди 3 години ходих на автоизложението в Сф. Пъхнах се във всички коли, които бяха отключени. Като сядах във Волвата се почуствах в друг свят

                Коментар


                  #23
                  Тука си много прав колега някак си се чустваш по сигорен.Зимата ми се наложи да ходя със нея до София малко се погонихме със едно Ауди А6 и когато го испреварвах имаше малко сняг,колата занесе леко но се активира тракшън контрола и веднага се оправи това е уникална кола.

                  Коментар


                    #24
                    Humppa написа:
                    Преди 3 години ходих на автоизложението в Сф. Пъхнах се във всички коли, които бяха отключени. Като сядах във Волвата се почуствах в друг свят
                    Ти сподели до колко пари и какво ти трябва да направим предложение.
                    Мареа 1.6 16v 98г

                    Коментар

                    Working...
                    X