Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги, какво мислите за този автомобил?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги, какво мислите за този автомобил?

    http://www.mobile.bg/pcgi/printdet.c...828255Тази седмица започвам нова работа. Обещаваща. Ще почна да заделям за нов автомобил. За това ровичкам мобилето от няколко дена, но само за ориентация. Препдолагам, че ще успея да събера парички за нова кола за година - година и половина. Ако не се случи нещо непредвидено.

    #2
    не съм забелязвал този автомобил досега. изглежда доста изгоден. аз лично не бих си го взел, защото в последно време търся нещо по-обезопасено. искам да има аир багс поне 2, лошо няма д аима и странични, ако имам възможност за джип да е по-нависоко още по-добре. винаги на такъв тип кола ми е било притеснително държането по краш тестове- не че много им вярвам, но някак си имам чуството, че съм си взел нещо от всичко по лев това е което би ме притеснило мен специално. иначе нова кола, едва ли особенно ще се троши
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        Мисля ,че е каруца.
        Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

        Коментар


          #5
          westdogg написа:
          Мисля ,че е каруца.
          защо?
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            Впечатления нямам, но смятам, че това прасе би било велик "спортист" със 102-та си коня Yellow_Flash_Colorz_PDT_34
            She was only a whisky maker but he loved her still.

            Коментар


              #7
              Защото не е Мерцедес! Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
              KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
              Land Rover Discovery 2.5TD '94
              EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
              EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
              EX: Fiat Regata 1.7D '84

              Коментар


                #8
                и стия 102 коня за тоя реисще се влачиш направо
                Mercedes E200 coupe

                Коментар


                  #9
                  pakumba написа:
                  westdogg написа:
                  Мисля ,че е каруца.
                  защо?
                  На KIA никога не съм им харесвал колите. Погледни я отвътре колко е дървена, скоростния лост на земята като на някоя лада. Сигурен съм че ако я караш 2 години ще се раздрънка цялата, дори и нова да си я купил. А пък за возията съм убеден, че ще е точно като на каруца, защото отговаря на всичките условия за куца возия- малка и висока кола, нисък клас, евтина марка . Но това все пак си е моето мнение де . Аз си падам или по спортни или по луксозни коли , а тази не се вписва в мойте предпочитания . Освен това за кола над 10000лв уважавам само немски коли с кръгли емблеми
                  Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                  Коментар


                    #10
                    Карал съм такава! Мотора 2.0 CRDi EX не е лош, но всичко останало е Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 !!!Ето ревю от жената, която го кара: http://test-drive.automedia.bg/user/22
                    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        westdogg написа:
                        pakumba написа:
                        westdogg написа:
                        Мисля ,че е каруца.
                        защо?
                        На KIA никога не съм им харесвал колите. Погледни я отвътре колко е дървена, скоростния лост на земята като на някоя лада. Сигурен съм че ако я караш 2 години ще се раздрънка цялата, дори и нова да си я купил. А пък за возията съм убеден, че ще е точно като на каруца, защото отговаря на всичките условия за куца возия- малка и висока кола, нисък клас, евтина марка . Но това все пак си е моето мнение де . Аз си падам или по спортни или по луксозни коли , а тази не се вписва в мойте предпочитания . Освен това за кола над 10000лв уважавам само немски коли с кръгли емблеми
                        виж сега, то всеки иска хубаво и евтино, но понеже няма, то се търси разумен компромис. човек ако има пари за ауди а6 чистак бърсак мисля, че сам ще се сети аудито или киата е по-хубаво иначе за возията не си прав- ако се търси комфорт ниската кола не е за това, а по-височката. за дрънкането и аз така си мислих за служебната чисто новиа дачия логан на приятелка- викам й ако изкара 50 000 без да падне таблото се обади. последно я карах на 70 000 и беше значително по-тиха от моето страхотно браво а хем я кара жена, хем като служебна- няма жалене. в крайна сметка в бг не се кара много и колегата за 2 години я направи 30-40 000 я не, не би трябвало да се раздрънка, това не са много км
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар


                          #13

                          Коментар


                            #14
                            Колеги не ми трябва голям мотор и много коне. За високи скорости и тръпки, емоци и адреналин си имам мотор (но и с него до 170 много рядко).С колата рядко вдигам повече от 120-130 на магистрала. По останалите подобия на пътища си кретам с ограничението + малко отгоре -> 90-100.Тази КИЯ ми допадна външно на визия, малко километри (ако са реални) и нова година на производство. За съжаление по-читавите й алтернативи (ванове на други производители) са доста над тази цена (за тези години).Иначе знаете ми мечтата - Мултипла (старите модели са ми по-хубави от новите де). Но докато събера парички, тя хептен ще остарее...Та за това реших да сондирам мнение за КИА. Все още не ми се бяга от италианската секта.

                            Коментар


                              #15
                              Тва мноо грозно бе Танасе.Оти че го купуваш кажувай

                              Коментар

                              Working...
                              X