Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-новото бензин 96 Extra Force

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Най-новото бензин 96 Extra Force

    Току що попаднах на рекламата за въпросния бензин на Petrol.Какво ли още ще измислят?
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    82h с технология от Ф1.

    Коментар


      #3
      Сигурно е опит да се стигне 95 в белите държави.

      Коментар


        #4
        Не мисля че нчкой ще открие разлика. Как е цената? Предполагам пак ще бъде с 5-10 ст. отгоре.
        Honda Accord 1.8 115к.с. 96г.
        Honda Civic 1.5 90к.с. 93г.
        FIAT Marea 115 '99 1.8 113hP 182.A2.000
        Powered by Total & Fobos LPG

        Коментар


          #5
          Абе я кажете от тоя новия 95 на омв има ли файда carrera ли къв беше с 8ст нагоре от обикновения 95
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            Grisha написа:
            Абе я кажете от тоя новия 95 на омв има ли файда carrera ли къв беше с 8ст нагоре от обикновения 95
            абе не съм пробвал ама предполагам,че е като дизела алпин ли беше къв там,никва разлика

            Коментар


              #7
              Пичове а редовно сипвам на Петрол и ще взема да го пробвам тоз бензин, ама некой може ли да ме светне що още има на колонките 92...не съм сипвал ама като му дръпнеш маркуча и като, че ли е готово да налива....

              Коментар


                #8
                pugsy написа:
                Grisha написа:
                Абе я кажете от тоя новия 95 на омв има ли файда carrera ли къв беше с 8ст нагоре от обикновения 95
                абе не съм пробвал ама предполагам,че е като дизела алпин ли беше къв там,никва разлика
                Абе за*би ти никва разлика,по добре върват кюмурите
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  LiGuru написа:
                  Пичове а редовно сипвам на Петрол и ще взема да го пробвам тоз бензин, ама некой може ли да ме светне що още има на колонките 92...не съм сипвал ама като му дръпнеш маркуча и като, че ли е готово да налива....
                  Абе мен ако ме питаш сигурно А92, А95 и високооктановите излизат от една и съща цистерна, поне на една бензиностанция съм виждал в търново тази на ГАМА, вече не съществуваща и на нейно място има вече ОМВ, но преди това изкопаха старите цистерни, които бяха само 3 на брой, а на колконките имаше 95,98,92,газ и дизел Та май си е далавера да зареждаш 92...
                  --Старата ръжда любов не хваща!--
                  156 sportwagon 1,9 jtd 115
                  ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                  Коментар


                    #10
                    Относно 92 на мен в петрол ми казаха че вътре си е пак 95,просто има ли изискване да продават и 92,но той не се произвеждал та боцкали 95.Не мисе вярва да се цакат така просто споделям какво ми каза бензинджията.

                    Коментар


                      #11
                      Еми това беше така, когато спряха пройзводството на 92 без договорка с Държавата, дълго време продаваха 95 за 92, но все си мисля, че това вече е приключило...

                      Коментар


                        #12
                        Петрол май имаха някакъв договор с Държавния резерв - за опресняване на запасите... та 92Н беше от там.... отдавна трябва да е свършил...
                        Fiat Punto 1.1-Синята птица
                        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                        Коментар


                          #13
                          Този 96 е стария 95 с добавка! Добавката я има със сигурност, но за октановото число нищо не мога да кажа! Самата добавка се казва 96 екстра форс и е производство на ето тази фирма:http://www.aibo-bg.com/bulgarian/history.htm
                          Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

                          Коментар


                            #14
                            Не знам какво ще излезе от този бензин, но на мене петролската БлуФорс Газ ми се отрази много добре. Във вървежа без разлика, но ми даде разход на 100км около 1,5л по-малко. Преди зареждах само ОМV. Преценката е точна, защото пълня само догоре, а тестът се проведе за 2 седмици, ок. 2500 км и 5 зареждания. Става въпрос за ъпгрейднат ФИАТ 124 ВАЗ 21061 Под 10л. не бях свалял никога, дори на дълъг път. А едното засичане изкара 8,2л и почти не вярвах. Пътувахме постоянно 5 човека и никакво жалене на машината, колкото може, толкова я гоня, а и тя не се оплаква.Много читава газчица!
                            Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                            Коментар

                            Working...
                            X