Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Информация! Зимни гуми Debica

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    По принцип DEBICA са Good Year от преди 3 години. Така че според мен, наистина може да им се вярва. Просто от DOT вадиш 36 месеца и ще установиш гумата на коя шарка Good Year е еквивалент. Но досега не са изневерили на принципа си - 3 години назад.

    Коментар


      #17
      Tornado написа:
      Pecho написа:
      Или промоцията е свършила или далаверата е в Шуменския Кауфланд! Както се вижда на снимките (направени днес), размер 185х65Rх14 е на цена 95,99 лв. (на първата снимка цените са за 13-цоловите). И според мен, не са Фриго 2 (не съм експерт по въпроса, ама ми приличат на моите старите - който ги познава по шарката, може да се ориентира).Иначе са с различен DOT - видях и 15-та седмица и 32-ра (все пак от 2008 г.). И още нещо, което ми направи впечатление - доколкото можах да видя на един останал етикет, страна на произход - Румъния.
      Това си е Frigo доста остаряла шарка и не толкова добра при зимни условия.
      Не разбирам какво означава остаряла шарка? Да не би асфалта и снега да са "умни" и да се адаптират към шарката и на следващата година да няма сцепление гумата? Или няма да е на мода тази шарка догодина
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        #18
        dikanio написа:
        Не разбирам какво означава остаряла шарка? Да не би асфалта и снега да са "умни" и да се адаптират към шарката и на следващата година да няма сцепление гумата? Или няма да е на мода тази шарка догодина
        Шарката наистина е много стара, на поне... 6 години! Дори се учудих, че все още произвеждат... :D А дали това, че честата смяна на шарката при големите е само рекламна стратегия и нищо повече... може да се поспори. Във всеки случай по-добре чисто нова зимна гума макар и с много стара шарка, отколкото за подобна цена втора употреба гуми на една-две години.
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар

        Working...
        X