Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Честит Първи СНЯГ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ми айде честито и стягайте ските
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #17
      Днес се опитахме да стигнем до " щастливеца" ,но не можахме да издрапаме до там. Ето снимки малко след "лалето"
      Прикачени файлове
      Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

      Коментар


        #18
        Вчера се прибирах от Пловдив на климатик, щото отвън беше над 30 градуса (около 16:30 часа).Днес сутринта рано с Еспейса ходихме да прибираме щанда, на връщане карахме на парно, а по билото на Стара планина се белееше сняг. Долу валеше само дъжд.Мисля че е рано още за зима...хич не я обичам, мама му стара. особено ако трябва да ходя на работа.Иначе много ми е кеф да съм в някоя хижа, затрупана със сняг, да има едно буренце с червено винце, един прът с наредени на него суджуци и дърва за камината в неограничено количество. Ей такава зима много обичам

        Коментар


          #19
          Immortal написа:
          ...Иначе много ми е кеф да съм в някоя хижа, затрупана със сняг, да има едно буренце с червено винце, един прът с наредени на него суджуци и дърва за камината в неограничено количество. Ей такава зима много обичам
          Баси сценария нахвърля...Ако и аз участвам в такъв, няма да имам абсолютно нищо против да ме затрупа снега в такава хижа и така да "бедствам" чак до напролет!Даже ще си изключа превантивно и телефона ако хипотетично имам обхват и батерия
          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

          Коментар


            #20
            Първия сняг.

            Старите шофьори, и аз , щом завали първия сняг, не си мърдаме колите от паркинга.След два ,три дни тръгваме на път.До тогава калпавите са се начукали и са в сервизите за изчукване на ламарините.Така, че не бързайте, ако не ви е належащо.чичо Нено
            Fiat Punto 1,1- 1996г.
            газ-бензин , "Lovato"

            Коментар


              #21
              Re: Първия сняг.

              Neno Er написа:
              Старите шофьори, и аз , щом завали първия сняг, не си мърдаме колите от паркинга.След два ,три дни тръгваме на път.До тогава калпавите са се начукали и са в сервизите за изчукване на ламарините.Така, че не бързайте, ако не ви е належащо.чичо Нено
              Ама ти сега като го даде този съвет,калпавите шофьори като мене и те ще останат 2-3 дена дома ... :D :D :D

              Коментар


                #22
                В Русе цял ден вали дъжд. Едва ли ще завали сняг скоро, поне на мен не ми се иска, че нямам зимни гуми.

                Коментар


                  #23
                  Re: Честит Първи СНЯГ

                  Esper написа:
                  Ха да ни е честит първия снежец колеги и само радост да ни носи :D Много му се израдвах тази сътрин и веднага почнах "тренировките" за зимата в полите на витоша.Обувайте зимните галоши щото докато снимах покрай мен профуча един голф с вратите напред...Като гледах облещената физиономия на колегата, изобщо не го правеше за удоволствие
                  Колега нищо лично но явно в столицата снега закъснявя .Преди 2 седмици бях на палатка близо до връх Тодорка в Пирина(близко ми е) и на втория ден от почивката вече сняг имаше(да не ви разправям какъв кеф е с маратонки да газиш в снега)

                  Коментар


                    #24
                    Re: Честит Първи СНЯГ

                    ColdFear написа:
                    Колега нищо лично но явно в столицата снега закъснявя .Преди 2 седмици бях на палатка близо до връх Тодорка в Пирина(близко ми е) и на втория ден от почивката вече сняг имаше(да не ви разправям какъв кеф е с маратонки да газиш в снега)
                    Ако трябва да бъдем точни, столичани така и не видяха сняг освен може би по билото на Витоша...Това от снимките е пътя за провинцията А това там горе не се брои - аз съм си подготвил кубинките за сняг още от миналия месец.От тогава и отлагам една разходка до 7-те езера на Рила и може би прибиране през Вазов - зависи от времето.Но Рила си я гледам бяла от доста време
                    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                    Коментар


                      #25
                      Това не беше истина, в събота пих кафенце в градината на историческия и ми се стопиха очилата от жегата, цял ден кръстосвах София по тениска и на отворени прозорци, в неделя като се прибирах към Бургас набичих парното на макс и карах навлечен, беше адския студ и Витоша беше наметнала бялото елече.

                      Коментар


                        #26
                        От офиса ми сега гледам Витоша цялата е побеляла.....А Черни Връх да не говориме !!!
                        Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
                        Fiat Punto 1.2 16v LPG

                        Коментар

                        Working...
                        X