Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гледахте ли БТВ репортерите ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    sugarboy написа:
    попитала - кой беше този Васил Найденов. Какво да говорим повече?
    Е пък да не е някоя известана личност от българската история, че да трябва всички да го знаят!? Виж, ако някой не знае кой е Хан Аспарух, тогава е страшно!
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      #32
      То не е нужно да е от историята, че да го знаят всички, а и сигурен ли си, че днешните ученици толкова добре познават историята. С голяма доза сигурност може да твърдим, че и за хан Аспарух ще пита кой е. Малко обща култура няма да навреди никому.
      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

      Коментар


        #33
        Колеги, аз с ръка на сърцето мога да кажа, че мойта обща култура е ниска, ОБАЧЕ със същата сила смея да твърдя, че съм възпитан човек, което е нещо много различно! Различно от тези две неща пък е работата, а различно от работата и предишните две неща пък е семейството.... и в един момент се оказва, че цялата заобикаляща ни среда се е променила и за това сме на такова дередже - не може да очаквате друго, за съжаление

        Коментар


          #34
          SHB написа:
          @ Passarela А работодателите понеже са чудни!(нямам предвид теб де,не знам с какво се занимаваш)Обикновенно очакват да можеш всичко,държат те да чакаш по 30 мин за да влезеш на интервю ,след като са ти дали час,очакват да им се молиш за работа и ти предлага някви си жалки пари като ти обясняват колко трябва да си им благодарен за това,след като примерно на учителите заплатата им е 280 лева.После казват че ще обмислят кандидатурата ти и още на другия ден зънят.Е да ама като откажеш да има се гърбиш за подянието изведнъж сменят тона и почвта да тообясняват какво развитие те очаква.Всеки си гледа от собствената камбанария.Мен какво ме интересува колко взема някой си който работи другаде?Работодателя интересува ли го колко плащат за същата работа на запад?НЕ.Като ше дава някви мизерни 500 лв да не пише в обявата че иска английски,комп.грамотност и прочее ,ами да пише че дава само толкова,за да не си губим взимно времето...
          Аз не съм работодател, а съм мениджър във фирмата на моя работодател.И предлагам на готвач топла кухня 1200-1400 лева заплата. Като започна да правя интервюта ми се изнизват поне по 5 човека в тази възраст и немогат да ми различат пилешко от свинско филе. Отделен е въпроса, защо идват на интервю без да съм ги поканил, и що за нагло копеле трябва да си, за да си помислиш, че на 20 години можеш да бъдеш готвач.Изобщо не става дума за това, какви са работодателите. Става дума, че кандидатите от тази възраст са истински малоумници!

          Коментар


            #35
            PASSARELLA написа:
            Става дума, че кандидатите от тази възраст са истински малоумници!
            Благодаря ти!

            Коментар


              #36
              Изгледах и двете части на филма, изчетох и цялата тема и като син на двама учители, мога да заявя с чисто сърце, че в училищата властва пълна анархия! На децата им липсват първите 7 години, които се възпитава уважение към родителите и другите хора. Оставени без надзор през тези 7 год, един път разбрали че могат да правят всичко и да им се размине след това е вече късно...Училищата вече са зверилници и по-зле ще става. Така както черпим челен американски опит може спокойно да очакваме и някое и друго масово клане. И без това от няколко години има поне 10 случая на зверски убийства, в които 15-16 год ученици убиват свой връстници.[/b]
              Fiat Grande Punto 1.2 8V 08'
              Suzuki Vitara 2.0TDi 97' (продадена на далече)
              Fiat Punto II 1.2 8V 00'
              ВАЗ 2101 /Жигула/ 78' (в пенсия)

              Коментар


                #37
                7 години? Хм, според един древен философ им липсват първите СЕДЕМ ДНИ. Нямам нищо против съвременната младеж, но толкова тъпи и олигофренясали Българи да растат просто е малоумие.’звинете, но не е нормално 16 годишна мацка да виси по цял ден пред компа и да чати в сайт за запознанства вместо да излезе на разходка/кафе/кино/секс с приятел/ка...
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #38
                  Бе кой знае,сега ви се струва ненормално,след 15 години може да стане единствения начин за запознанство...Все пак незабравяй че в своя град може да избира от примерно 50 000 момчета,а в нет-а избира от целия сват :D

                  Коментар


                    #39
                    Оф не знам как да коментирам този запис. Лошото е, че това е самата истина. Сестра ми е 11 клас и при тях е същото. Те учителите си казват. Децата нямат уважение кам учителите. Не знам след 15-20 години какво ще е поколението.

                    Коментар


                      #40
                      Inessita написа:
                      Оф не знам как да коментирам този запис. Лошото е, че това е самата истина. Сестра ми е 11 клас и при тях е същото. Те учителите си казват. Децата нямат уважение кам учителите. Не знам след 15-20 години какво ще е поколението.
                      Поколението след 15-20 години, кое? Новото или текущото, но след 15-20 години? Ако продължават с олигофренията - ще са като хамериканците през 60те - секс, наркотици и рокендрол. Нищо лошо, но лошо представено... Най-тъпото обаче ще е, че съвременното поколение затлъстява яко и след 15-20 години ще имаме един геном, който ще е показателен как може да се изврати една талантлива като цяло нация - тлъсти, прости и бедни...
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар

                      Working...
                      X