Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гледахте ли БТВ репортерите ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гледахте ли БТВ репортерите ?

    Направо операция шок и ужас проведе този.Мани мани...От къде го намериха това даскало ?Нямам думи даже...Те е за euronews NO COMMENTСамо едно не разбрах-това лапе ,какво търсеше в час при големите ученици?

    #2
    В 95% от училищата положението е същото.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Re: Гледахте ли БТВ репортерите ?

      SHB написа:
      Направо операция шок и ужас проведе този.Мани мани...От къде го намериха това даскало ?Нямам думи даже...Те е за euronews NO COMMENTСамо едно не разбрах-това лапе ,какво търсеше в час при големите ученици?
      това лапе е джудже , димек на една възраст с тях.... няма кой да отупа първо родителите, после и учениците...
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        #4
        Vladim написа:
        В 95% от училищата положението е същото.
        Не съм съгласен,в моето училище преди 3 години такива нещо рядко можеха да се случат и се взимаха веднага мерки,най-отговорно го заявявам.Сега сигурно са се променили нещата към по-лошо,но аз докато бях пак нямаше някакви кой знае какви рестрикции,но учителите си бяха спечелили уважение и учениците определено бяха на известна висота.Единици бяха подобни неща които се описаха във филма като ежедневие.Най -добър пример ще дам със себе си- в 11 клас за едно дребно спречкване без никакви последици,дето със същите хора сега като се видим даже не го помниме ми го водиха побой(даже не ми го водиха сбиване) ми намалиха поведението и трябваше да посещавам часове при психоложката!За обаждане за бомба,направиха разследване с полицията и изключиха 2 момичета!Също изключиха и едни момчета за тва че пушиха трева в двора,пак беше доведено до знанието на полицията..Дори и м/у учениците да имаше някакви спречквания,и то избощо не бяха и близо до това което видях,то към учителите все още имаше респект и подобен тон би се приел от самите ученици за меко казано неприемлив.Иначе в кварталното ми училище още преди 10-12 години си беше така както във филма.Един съученик написа в час със спрей името на любимия си отбор с правописна грешка...Така че много зависи от училището.

        Коментар


          #5
          А ще може ли малко разяснения за тези които не сме го гледали.

          Коментар


            #6
            peho написа:
            А ще може ли малко разяснения за тези които не сме го гледали.
            И аз не го гледах, ама предполагам, че е картинката от снощи... където некъФ ентусиаст решава да се направи на учител... и със скрита камера показва какво се случва в час! А картинката е... нещо което всички нормални хора вече познаваме! (понеже сме го виждали в нета де)
            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

            Коментар


              #7
              nikki_sixx написа:
              peho написа:
              А ще може ли малко разяснения за тези които не сме го гледали.
              И аз не го гледах, ама предполагам, че е картинката от снощи... където некъФ ентусиаст решава да се направи на учител... и със скрита камера показва какво се случва в час! А картинката е... нещо което всички нормални хора вече познаваме! (понеже сме го виждали в нета де)
              ти кви неща търсиш да гледаш в нета бре? Общо взето ти накратко го представи.Един БТВ репортер постъпва като учител и уж със скрита камера(тука се прокрадват у мен известни съмнения ще споделя защо) и показва какво се случва в час и не само.Общо взето-бой е**е и сръбска музика...Бияат се,псуват се,държат се аругантно,неграмотни са,някои (доста) изглеждаха със съмнителен индо(ама не европейски) произход.Слушат представете си рап(хип-хоп,R’N’B) с родно качество и общо взето представя трагична и апокалиптична картина на родното школо,съвсем не далеч от истината.Сега,що се прокраднаха някакви съмнения у мен -аз лично трудно мога да си представя,че тези деца,които по никакъв начин ен уважават преподавателя си ще седнат да игратя баскетбал с него,още повече че не разбрах взъзката на колата с играта на баскетбол.И то при положение че е седял само 1 месец.Вижда ми се абсурдно да им спечелиш доверието-в час го псуват,ама после той е толкова добър че играе баскетбол с съучениците му.Второ при случката със сбиването на момичетата от 5 клас,няма нормален(не че няма изобщо) но няма нормален учител който да постъпи както той.Той какво направи-почна като репортер да им задава въпроси!!! а те продължиха да се псуват не като на стадион ,ами като на игрището на диво влашко село.И трето имаше кадри в които той се виждаше в действие(при играта на баскетбол) което задава въпроса кой го снима.Просто са съмнителни тея моменти,не че съм твърдо убеден,но дори и да има известен сценарий,по никакъв начин не променя факта че нещата които показа са така.Само искам пак да кажа ,че макар масово явление не навсякъде е така.Абсолютно си зависи от училището.!!!!

              Коментар


                #8
                Какво толкова се чудите Аз от кога повтарям че днешната младеж само газова камера ша я опрай

                Коментар


                  #9
                  Dedra 2.0 написа:
                  Какво толкова се чудите Аз от кога повтарям че днешната младеж само газова камера ша я опрай
                  Нали си сигурен, че същото са го казвали и за твоето поколение?
                  I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                  Коментар


                    #10
                    Ми не не са го казвали бяхме добри чавдарчета

                    Коментар


                      #11
                      Esper написа:
                      Нали си сигурен, че същото са го казвали и за твоето поколение?
                      Ми не е баш така... ама за да няма спорове - ш се въздържа! :D
                      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                      Коментар


                        #12
                        Dedra 2.0 написа:
                        Ми не не са го казвали бяхме добри чавдарчета
                        Те добрите чавдарчета ставаха добри комунисти дето не са по-добри от тея дето ги показват по телевизията...

                        Коментар


                          #13
                          Аз съм междинен модел.Абе тая тема ми е позната работя в близост до училище... не ми се спори просто ако детето ми ще расте в обкръжението на такива същества предпочитам да ползвам презерватив.

                          Коментар


                            #14
                            SHB написа:
                            Dedra 2.0 написа:
                            Ми не не са го казвали бяхме добри чавдарчета
                            Те добрите чавдарчета ставаха добри комунисти дето не са по-добри от тея дето ги показват по телевизията...
                            Ееееее, тука си мауко в грешка. Аз бях добро чавдарче... "чавдарчето е примерно дете. То знае, може, учи се, чете."Даже и отряден председател съм бил...разжалван до звеневи! Ама то е шото слушах Аце Деце... и си рисувах разни светкавици по чантата! После и в комсомола бях... мауко трудно ме вкараха.., ама понеже дойдоха в къщи некви активисти... и заобясняваха на родителите ми колко ценен кадър съм... та ми беше нашокана репата да се Фключа в таз организация!
                            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                            Коментар


                              #15
                              И аз тъй. Даже, като ме приемаха в комсомола, един от въпросите беше, правилно ли са разформировали Левски и ЦСКА, а аз казах, че е голяма глупост, та приемащите се сконфузиха, как може Партията да върши глупости и ме приеха набързо.
                              Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X