Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подарява ли някой монитор?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Подарява ли някой монитор?

    Та диря си пичо’ете монитор. Трябва ми за сървър за конзолна работа... Има ли някой (за предпочитане от Варна) да продава или подарява някоя залежала по мази и тавани стока малоинчова, та била тя и Ч/Б бангийка... Единственото условие е да работи и да е с нормален жак за видеокарта, че съм попадал и на такива дет са с едни странни конектори двуредови за едни архаични 4-цветни видеокарти...

    #2
    Е аз подарявам - обаче съм в София ( 15 Инча SVGA) Мога да ти го изпратя в понеделник- пиши
    "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

    Коментар


      #3
      E днес видях поне десет IBM - ки заметнати на пътя около Зоопарка, ама ти какво ще му баеш на тоя сървър, та ти трябва монитор :D. Аз има нема двеста машини с един монитор оправях, да не говоря, че и от нас не излизах.е малко <off> ама като нема движение у форума ко да се прави...

      Коментар


        #4
        Ами трябва ми заради моята любознателност и за да снижа до минимум стресовите ситуации в семейството посреднощ (събудено бебе, кисела и нервна жена, скъсани кабели...). Та имам един сървър дет работи добре, но искам да продължа да се развивам и да експериментирам с нови неща, за което се оборудвах с трета тестова машинка. И си представете сега как посреднощ (единственото спокойно време за това май ) сривам нещо и трябва директен достъп до някой от сървърите... и започва едно неистово и мрачно тътрузене на компове от стая в стая (наврял съм ги в едно стайче отделно да не ми дигат шум), дърпане на кабели, тракане, превключване на монитора ту-тук, тъ-там.... и става една малка среднощна лудница... Пък и да не е само засреднощ - отделния телевизор е благинка, инак я видеокартата ще разбия, я конектора, я монитора ще здаде багажа от много пусни-спри...П.С.: MOYA, супер ще стане ако може да се разберете с Емо (Phoenix) :D . Ток доколкото знам има тея дни работа по София, утре ще му звънна да говоря с него и той да го докара

        Коментар


          #5
          MOYA написа:
          Е аз подарявам - обаче съм в София ( 15 Инча SVGA) Мога да ти го изпратя в понеделник- пиши
          и аз, само не знам в какво състоъание е и дали е 14 или 15 инча

          Коментар


            #6
            bubachko написа:
            Ами трябва ми заради моята любознателност и за да снижа до минимум стресовите ситуации в семейството посреднощ (събудено бебе, кисела и нервна жена, скъсани кабели...). Та имам един сървър дет работи добре, но искам да продължа да се развивам и да експериментирам с нови неща, за което се оборудвах с трета тестова машинка. И си представете сега как посреднощ (единственото спокойно време за това май ) сривам нещо и трябва директен достъп до някой от сървърите... и започва едно неистово и мрачно тътрузене на компове от стая в стая (наврял съм ги в едно стайче отделно да не ми дигат шум), дърпане на кабели, тракане, превключване на монитора ту-тук, тъ-там.... и става една малка среднощна лудница... Пък и да не е само засреднощ - отделния телевизор е благинка, инак я видеокартата ще разбия, я конектора, я монитора ще здаде багажа от много пусни-спри...П.С.: MOYA, супер ще стане ако може да се разберете с Емо (Phoenix) :D . Ток доколкото знам има тея дни работа по София, утре ще му звънна да говоря с него и той да го докара
            Няма никакви ядове -аз ще му драсна един ред на лична и на него Ама мониторчето верно е доста старичко ( не е плоско) DELL -че е, има малко сенки обаче си работи
            "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

            Коментар


              #7
              И аз подарявам, ама съм в София. Стои тука на площадката в блока. 15-инчов, допреди 2 седмици го ползвах, но все не се случва да слизам надолус празни ръце че да го запратя на боклука. Ама то пращането до Варна не си струва иначе бих го подарил веднага.
              She was only a whisky maker but he loved her still.

              Коментар


                #8
                ми давай го и ти само незнам Емо какво ще обяснява ако го хванат лошите седна камара талавозори в колата за към ВарнаБахти, сериозно, не очаквах такъв отклик А колкото до пращането, надали за куриер ще е много, след като от една от по-големите фирми ми искат 70 лева за един огромен хладилник....

                Коментар


                  #9
                  Ами по-малко от 20-30 лева няма да вземат за транспорт до Варна а той мониторът не струва толкова, дето се вика. Стар е но си работи без проблеми. Жена ми е по цял ден вкъщи. Ако ти трябва сериозно, може да се разберем на ЛС как да ти го дам. Никакъв проблем. И без това щеше да ми е тъжно да го метна в контейнера Ако ли не, такава му била съдбата
                  She was only a whisky maker but he loved her still.

                  Коментар


                    #10
                    bubachko: Имам едно черно-бяло VGA, 14", което мога да ти подаря. Мога и да ти "продам" един 17" Самсунг, но ... не искам да казвам публично цена, че ще ме изкормят.
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #11
                      вече можеш да отвориш магазин
                      "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                      Коментар


                        #12
                        MOYA написа:
                        вече можеш да отвориш магазин
                        Въх, по скоро ще стане като с магарето, дето умряло от глад, защот му дали 2 кофи зоби не могло да реши от коя за започне... А инак сериозно, Phoenix ще ходи до Сф са около феста доколкото знам и ще докара го ползвам като транспорт А инак колега jejenshenshen73, много примамливо това предложение за 14’’-ката, то съвсем автентично ще стане . Само писни малко инфо моля те, той Ч/Б ли е или черно-зеленичък (жълтичък и др.) и става ли да се пусне на нормална видеокарта... И друго, еднобитов ли е или си предава градации на сивото (като Ч/Б телевозор например)?... Ако нещо се обърка с транспорта (все пак при 2 оферти за шаренко и една за Ч/Б бих предпочел цветното) и не стане Емо да ми го докара направо ти го отнасям кат’ ветър прани гащи

                        Коментар


                          #13
                          бубачко: черно бял VGA 14" монитор. Стандартен куплунг, ползвал съм го доста време за "служебен" с подобна на твоята цел. Все още работи и все още е наличен. Ако решиш да го взимаш - само ще го викна от склада където съм го заврял. Хм, ако се напрегна може да ти намеря и 14-15" цветен, но не обещавам нищо там
                          Steliyan's Life!
                          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                          Коментар


                            #14
                            И аз си имах един излишен Филипс, 15", но преди няколко месеца го подарих на кметството на мойто село, щото ми се свидеше да го изхвърля.С куриер не си струва, преди време пращах лаптопа стария за ремонт в Пловдив, излезе ми 30 лв транспорта в двете посоки. А лаптопа е къде-къде по-лек от един ЦРТ монитор...

                            Коментар


                              #15
                              Re: Подарява ли някой монитор?

                              bubachko написа:
                              Та диря си пичо’ете монитор. Трябва ми за сървър за конзолна работа... Има ли някой (за предпочитане от Варна) да продава или подарява някоя залежала по мази и тавани стока малоинчова, та била тя и Ч/Б бангийка... Единственото условие е да работи и да е с нормален жак за видеокарта, че съм попадал и на такива дет са с едни странни конектори двуредови за едни архаични 4-цветни видеокарти...
                              14-ка цветен MAG ако те устройва. Мога да ти го докарам във Варна.
                              Peugeot 407 2.0 HDI

                              Коментар

                              Working...
                              X