Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обраха едни хора до нас !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обраха едни хора до нас !

    некакви акробати са се качили на първия етаж(които е доста високо)след това са тършували и са взели само една част от парите ... момичето е влязло в стаята и е изкрещяло, тогава крадецът скочил през балкона на първият етаж. изглежда са го правили често, научили се да се качват и да взимат по малко пари ! ебахти келешите ! БЕЗСРАМНИ И НАХАЛНИ не са оставили никакви следи, полицията не е намерила нищо !!ще им разцепя задниците ако ги хвана !! директно ги връзвам в мазето и ще им продам бъбреците на копелдаците ... Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 какви са тези говеда бе ? как може да вдигнат някой на 3 метра и да тършува в чужда къща ?!егати мангалите акробатични ... Тук е по-подходящото място за тази тема.Модераторски екип на fiat-bg.org.
    Bravo GT 1.8

    #2
    е при нас имаше подобна случка но бешсе забавна..Мангала ограбваше тавански стаи, виждат го и тои хуква да бяга , качва се на покрива и решава да слезе по интернет кабела и тупна като круша на земята ( счупен крак на 2 места счупена ръка и кифлата си беше ударил малко ). мн смях беше след случката ... като стана беше страшничко защото чернилката падна от 20тина метра а и тогава незнаехме че е крадец ама в после -> .. ХАХА :D
    Пунтак 1.1 с лека измама под капака

    Коментар


      #3
      Това май е за общи приказки а не за общи въпроси. И аз много често бъркам двата раздела, започвайки с "общи". Колегата ми го обрали така не на първия, а на втория етаж! качили се по решетката на първия.

      Коментар


        #4
        ogi28b написа:
        Това май е за общи приказки а не за общи въпроси. И аз много често бъркам двата раздела, започвайки с "общи". Колегата ми го обрали така не на първия, а на втория етаж! качили се по решетката на първия.
        мда, аз съм на 2, реално 3-те, защото първия са гаражи и се опитаха да влязат, разбиват 1 врата на балкона, почват втората и аз се прибирам. след случаката си взех ротвайлер, сега и него трябва да пазя :D
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          На наши познати строят блок до техния,сключена застройка,буквално долепен, и предполагаемо от работниците някой,само прескача перилата на балкона на 6 етаж и си пазарува квото си хареса...

          Коментар


            #6
            uBoy написа:
            е при нас имаше подобна случка но бешсе забавна..Мангала ограбваше тавански стаи, виждат го и тои хуква да бяга , качва се на покрива и решава да слезе по интернет кабела и тупна като круша на земята ( счупен крак на 2 места счупена ръка и кифлата си беше ударил малко ). мн смях беше след случката ... като стана беше страшничко защото чернилката падна от 20тина метра а и тогава незнаехме че е крадец ама в после -> .. ХАХА :D
            Това в Търново ??
            Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
            Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

            Коментар


              #7
              да... не си ли чул за тая случка ;] те и по вестниците го писаха
              Пунтак 1.1 с лека измама под капака

              Коментар


                #8
                uBoy написа:
                да... не си ли чул за тая случка ;] те и по вестниците го писаха
                знам я тая случка даже съм виждал мангала. живее в бараките на картала. разхождат го с една инвалидна количка е това беше преди месец и нещо дане и повече ся незнам може и да е започнал да ходи циглето. Ей циганина трудно мре мамицата му!!!

                Коментар


                  #9
                  интересното е че е са взимали по малко пари, но редовно.освен това едно момиче го е видяло в антрето към 4:30 сутринта.и тоя е скочил през терасата, сигурно е имало някой долу да го хване, не знам как става тоя номер да скочиш от 3 метра не знам!
                  Bravo GT 1.8

                  Коментар


                    #10
                    Са сутринта видqх по Европа ,нqкакъв крадец заспал по време на обир и го хванали на сутринта

                    Коментар


                      #11
                      То от толко работа хората се претоварват братче. В ква държава живееме, тва живот ли е :D

                      Коментар


                        #12
                        обири

                        трябва да се пазим слагането на по сериозни ключалки може и да не са скъпи но да са надеждни нещо като централно за кола или Герда ТИТАН инструментите ги правят и тук за отваряне мее заделжително вратат да е луксозна а да е здрава .тук все още няма изисквания за правене на врати като в Съюза например. има 2-3 фирми който правят врати ама са под всякаква критика на заключване Да не говорим че навлязоха и едни китайиски за 380 лв който се отварят с отварачка за консерви а иначе красиви като за снимка
                        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                        Коментар

                        Working...
                        X