Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задачки -закачки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ichkin написа:
    отговора е Е ... има го минуте, момент, но не и в таузънд ...
    Значи има 2 решения.Едно по линия на прадният въпрос(но е малко гадно щото не мога да се върна да го прочета пак) и второ по линия на картинката с буквата(визуално)....
    Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

    Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

    Коментар


      Аз вече изпуших ... щом и с ботушите не мога да се оправя ...
      Fiat Forum Bulgaria

      Прекаленият светец и богу не е драг !

      Коментар


        the beginning of eternitythe end of time and _ _a_ethe beginning of every endand the end of every _ _a_eЗнам,че товa ще ви помогне
        I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

        Коментар


          avvasilev - ЕВАЛА !!!!
          avvasilev написа:
          the beginning of eternitythe end of time and SPaCethe beginning of every endand the end of every PLaCeЗнам,че товa ще ви помогне
          Зациклил съм на ботушите.

          Коментар


            И аз съм на ботушите
            I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

            Коментар


              ogi28b написа:
              avvasilev - ЕВАЛА !!!!
              avvasilev написа:
              the beginning of eternitythe end of time and SPaCethe beginning of every endand the end of every PLaCeЗнам,че товa ще ви помогне
              Зациклил съм на ботушите.
              Лесни са ботушите, ама някой да ми каже логиката за страниците - 999 ?
              Ex Fiat 126P
              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
              Alfa Romeo 147 1.6 TS
              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

              Коментар


                какви са тия ботуши?
                Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

                Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

                Коментар


                  trace написа:
                  ogi28b написа:
                  avvasilev - ЕВАЛА !!!!
                  avvasilev написа:
                  the beginning of eternitythe end of time and SPaCethe beginning of every endand the end of every PLaCeЗнам,че товa ще ви помогне
                  Зациклил съм на ботушите.
                  Лесни са ботушите, ама някой да ми каже логиката за страниците - 999 ?
                  CVETECA - виж последния ми пост на предната страницаtrace - На всяка страница пише нейният номер , и "лъжат"На първа - една страница лъжеНа втора - две страници лъжатНа 649 - 649 страници лъжат-------на 1000 - 1000 страници лъжат. Една от всички страници казва истината. Коя е тя ? -> 999 <-Няма как да е последната, защото не може тя хем да казва истината, хем да лъже, както пише на нея. която и да е друга освен ВЯРНАТА , лъже. И съответно - 999-та страница казва истината - че 999 страници лъжат. Всички останали без нея лъжат.Ботушитееееееееееее ?!?!?!?!?!??Може би се пита колко ботуша трябва да извадим за сме сигурни че ще имаме един чифт, а те примерно са всички с различни номера, тогава трябва да извадим най-малко 6 кафяви - леви, и 6 кафяви черни, и вече следващата със сигурност ще може да допълни чифт. Може би 13 ? ред.: Еееее, като съм на антибиотици ми идва мозък беееее

                  Коментар


                    trace написа:
                    ogi28b написа:
                    avvasilev - ЕВАЛА !!!!
                    avvasilev написа:
                    the beginning of eternitythe end of time and SPaCethe beginning of every endand the end of every PLaCeЗнам,че товa ще ви помогне
                    Зациклил съм на ботушите.
                    Лесни са ботушите, ама някой да ми каже логиката за страниците - 999 ?
                    Ами всички страници освем 999-та лъжат.999-та кава че 999 страници лъцат.Страниците са 1000,така че всички без нея(999-та лъжат).1000дната страница казва че 1000 страници лъжат,а това не е вярно.Така че тя лъже.Следователно и 1-ва страница лъже защото поне една страница(1000-дна та) лъже.След твоа и 2-ра лъже защото поне 2 страници(1-ва и 1000-дна)лъжат...... и т.н.....Надявам се че ми разбираш мислъта
                    Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

                    Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

                    Коментар


                      Офффф ботушите са адски тъпи ... верно мноо съм бил зациклил
                      Fiat Forum Bulgaria

                      Прекаленият светец и богу не е драг !

                      Коментар


                        ogi28b написа:
                        trace написа:
                        ogi28b написа:
                        avvasilev - ЕВАЛА !!!!
                        avvasilev написа:
                        the beginning of eternitythe end of time and SPaCethe beginning of every endand the end of every PLaCeЗнам,че товa ще ви помогне
                        Зациклил съм на ботушите.
                        Лесни са ботушите, ама някой да ми каже логиката за страниците - 999 ?
                        CVETECA - виж последния ми пост на предната страницаtrace - На всяка страница пише нейният номер , и "лъжат"На първа - една страница лъжеНа втора - две страници лъжатНа 649 - 649 страници лъжат-------на 1000 - 1000 страници лъжат. Една от всички страници казва истината. Коя е тя ? -> 999 <-Няма как да е последната, защото не може тя хем да казва истината, хем да лъже, както пише на нея. която и да е друга освен ВЯРНАТА , лъже. И съответно - 999-та страница казва истината - че 999 страници лъжат. Всички останали без нея лъжат.Ботушитееееееееееее ?!?!?!?!?!??
                        13 ботуша
                        Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

                        Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

                        Коментар


                          Е сега пък охльови
                          I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                          Коментар


                            Сетих се за 13, даже си едитнах поста, ама все пак - пишете аргументирани отговори де. 19 въпрос е като почивка след 16 17 и 18 И все пак - -> 28 <-20 също е лесен --: Everest <-

                            Коментар


                              cveteca написа:
                              Ами всички страници освем 999-та лъжат.999-та кава че 999 страници лъцат.Страниците са 1000,така че всички без нея(999-та лъжат).1000дната страница казва че 1000 страници лъжат,а това не е вярно.Така че тя лъже.Следователно и 1-ва страница лъже защото поне една страница(1000-дна та) лъже.След твоа и 2-ра лъже защото поне 2 страници(1-ва и 1000-дна)лъжат...... и т.н.....Надявам се че ми разбираш мислъта
                              Да, сетих се, изгорях преди малко и като се върнах на тоя въпрос загрях
                              Ex Fiat 126P
                              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                              Alfa Romeo 147 1.6 TS
                              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                              Коментар


                                ogi28b написа:
                                Сетих се за 13, даже си едитнах поста, ама все пак - пишете аргументирани отговори де. 19 въпрос е като почивка след 16 17 и 18 И все пак - -> 28 <20> Everest <-
                                Мързеше ме да пиша :D ,а пък и го пробвах нагледно със химикалки тук.Така или ианче ако имаш 6 от 1 цвят и 6 от друг цвят,а и 6 леви и 6 десни то е до за да си сигурен че си извадил ЧИФТ трябва поне 13 да вземеш.
                                Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

                                Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

                                Коментар

                                Working...
                                X