Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко време с една кола?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    аз моето пунто го имам точно от 4г. смятам да си го карам до пълен разпад. да чукам на дърво, че няма да настъпи скоро. в момента пунтото е на точно 14 години. абе много яка кола си е. харесвам си я, дано да ми изкара още няколко годинки. ник’во сменяне.
    Fiat Punto S55 1.1
    Fiat Forever!

    Коментар


      #17
      Ако ми дадат добра цена и на прасетата ще я дам
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #18
        Алфата - 145ца я карах 1 година и половинаБравото го карах 1 година и 1 месецКупето го карам 2 години вече За следващата не знам, толкова много ми се въртят из главата, че ще е голяма дилема
        BMW E90 320D
        ех. FIAT COUPE 2.0 16V
        ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
        ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

        Коментар


          #19
          Най-трудно си продадох първата кола - ЗАЗ 968 А защото просто неможех да си представя как да стане това, след като баща ми, бог да го прости, го обърна с колелетата нагоре и тогава вече тръгнах да сменям, вече като ми писне и махам при първия удобен случай.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            #20
            Много ми харесва стилото, много съм доволен и мисля, че улучих десятката с тази колица, а преди това Пунтьо също много ме радваше, но в момента в който мога да си позволя да карам новото браво, изобщо няма и да се замисля дали да си взема едно :P

            Коментар

            Working...
            X