Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гражданска скача с 50-60 %.........

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гражданска скача с 50-60 %.........

    Гражданска скача с 50-60 % от догодина съобщи вчера Insurance.bg.Винетките-също но сега се обсъждало с колко.Ще има и удар с данъците във връзка с Евро1,2,3,4.Да не говорим за горивата,паркирането в центъра,такса за преминаване през него и т.н.Преди два дена една отговорна личност се изказа цинично:абе трябва да поразредиме движението в столицата.Къде отиваме???

    #2
    за ГО - прави се за печалбаза винетките - не виждам друга причина, освен горнататакса за центъра - пълно измишльотина, нищо няма да се промениданъците спрямо екологията - крайно време е вече
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      е те затова аз си правя ГО от септември до септември... тази година ми е на 120 пари...за минетките се говореше че ще се вдигат с 10% уж...тук в Бургас като слушам кмета и неговите мераци да научи хората да ходят на работа с градския транспорт, като направи целия център синя зона със солени такси за паркиране направо ми настръхва косъма....
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #4
        Нека да ги вдигат :D здраве да е, да лапат!
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          А дали ще доживея да видя тема със заглавие "Заплатите скачат с 40-50%"
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            #6
            tyson написа:
            А дали ще доживея да видя тема със заглавие "Заплатите скачат с 40-50%"
            Ами то имаше години, в които скачаха и с по 100 % и така я докарахме до хиперинфлацията.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #7
              Аз пък виждам идеална възможност накрая да вдигна колата на трупчета и тея пари за винетки, ГО и гориво дето ще вкарам за година, да ги вложа в един сносен ремонт... Нови амортисьорчета, тампони на ДВГ, кит, боя... Така и така не я карам много. Че са само я карам кат крадена и за последните 2 години освен реновацията на салона и тук-там по някой чарк закупен не съм я пипвал, кат крадена се кара... Всяко зло за добро, кой знае, след един пропуснат сезон мое да иде и по-добро време. Мое да махнат таксите, както съм на газ, мое да пооправят пътищата, мое и да паднат цените... Но при всяко положение ще съм с по-красива кола по друмищата

              Коментар


                #8
                Да скача ако ще и с 3000 % пак ще карам напук на тъпите застрахователи !!!!! Искат да гълтат ама като трябва да дават ... то ужас става.... Били на загуба ... ми да смятат малко !!!! Аз ко съм виновен !!!!!! Пък като не могат да смятат глупаците и не искат да са на загуба .... ми да станат зидаро-мазачи ве ......
                Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

                Коментар


                  #9
                  Според мен причините за увеличението са 2 :1.Пътищата ни са 1во качество !2.Заплатите са толкова високи че увеличението няма да се усети !
                  Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                  Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                  Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                  Коментар


                    #10
                    Хората сами казват, че в България идват и ще идват много нови застрахователни фирми и брокерски къщи и защо мислите? А нашите супералчни застрахователи се оплакват постоянно, че били на загуба
                    --Старата ръжда любов не хваща!--
                    156 sportwagon 1,9 jtd 115
                    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                    Коментар


                      #11
                      van_dal написа:
                      Хората сами казват, че в България идват и ще идват много нови застрахователни фирми и брокерски къщи и защо мислите? А нашите супералчни застрахователи се оплакват постоянно, че били на загуба
                      Колеги, аз не знам кой кога е казал, че е на загуба.Имаше изследване, официално, че за последните 2 години средно на компания се пада около 54% от приходите им отиват по разходи за Гражданската отговорност. Сметнете сами за какви печалби се говори.Не знам коя компания е обявила официално, че била на загуба
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар


                        #12
                        van_dal написа:
                        Хората сами казват, че в България идват и ще идват много нови застрахователни фирми и брокерски къщи и защо мислите? А нашите супералчни застрахователи се оплакват постоянно, че били на загуба
                        Съгласна съм. Печалбата на българските застрахователи идва от нереално ниските обещетения, които плащат. В нормалните държави, няма значение дали се изплаща по ГО или каско, застрахователят е длъжен да заплати цялата сума за възстановяване на щетите, вкл. ако трябва да се закупи друг подобен автомобил. В България те карат да подпишеш един документ, в който заявяваш, че няма да обжалваш решението на застрахователната компания, който документ е чисто изнудване, после ти натрисат една сума, която е недостатъчна да покрие щетите, после те бавят сума време. Смятат по някакви таблици и някакви коефициенти, които избщо нямат нищо общо с действителността... а в обещетението не се включва цената за труд. Ей затова всеки застраховател иска да стъпи на българска земя.
                        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                        Коментар


                          #13
                          BO написа:
                          van_dal написа:
                          Хората сами казват, че в България идват и ще идват много нови застрахователни фирми и брокерски къщи и защо мислите? А нашите супералчни застрахователи се оплакват постоянно, че били на загуба
                          Колеги, аз не знам кой кога е казал, че е на загуба.Имаше изследване, официално, че за последните 2 години средно на компания се пада около 54% от приходите им отиват по разходи за Гражданската отговорност. Сметнете сами за какви печалби се говори.Не знам коя компания е обявила официално, че била на загуба
                          Всеки път като се появят по ТВ-то казват, че работят на ръба на фалита или на загуба. Това е всяка година преди коледа и вдигане на застраховките. Незнам точно за кои компании става въпрос - не ги помня.
                          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                          Коментар

                          Working...
                          X