Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Категория А за чужденец?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Категория А за чужденец?

    Имам един приятел чужденец, който иска да вземе книжка за категория А у нас.Това си е далавера, тук е 200 пъти по-евтина. Проблеми има обаче.Проблема е, че трябва да се дава диплома. Дипломата пък трябва да мине през министерство на образованието, което отнема...два месеца.Имате ли някакво инфо, ако трябва и на лични, дали може човек да мине по-бързо? Човека трябва да ходи на изпит и да си заминава след 2-3 седмици.Благодаря предварително!
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    #2
    Re: Категория А за чужденец?

    GTipo написа:
    Имам един приятел чужденец, който иска да вземе книжка за категория А у нас.Това си е далавера, тук е 200 пъти по-евтина. Проблеми има обаче.Проблема е, че трябва да се дава диплома. Дипломата пък трябва да мине през министерство на образованието, което отнема...два месеца.Имате ли някакво инфо, ако трябва и на лични, дали може човек да мине по-бързо? Човека трябва да ходи на изпит и да си заминава след 2-3 седмици.Благодаря предварително!
    Я все пак се допитаи до адвокат ,защото доколкото знам дипломата за основно образование я вкараха като задължителен документ заради нашите роми ,които си вземаха книжките с подкупи , а те даже не можели да четат.Нали все пак има листовки ,та в този ред на мисли не съм сигурен дали този твой приятел изобщо може да кара курса си тук.
    fiat coupe 2.0 16V

    Коментар


      #3
      Имам познат украинец, който изкара курсовете тук. Заради дипломата 3 месеца не можа да си вземе книжката... По това време е вече студент в Софиийски университет, където дипломата му за средно образование единствено беше преведена на български език и нямаше никакви проблеми. В КАТ обаче за какво ли не го връщаха, накрая се беше отказал да си я вади...
      RIP Притежателка на горда Panda RIP
      Bravo 1.2 16V

      Коментар

      Working...
      X