Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Панаира...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Панаира...

    Здравейте колеги!Утре с едно приятелче мислим сутринта да потеглим към РВ. Да се разходим до панаира..някой има ли инфо какви пари е входа и паркинга..чух за паркинга, че бил 9лв...всичко в подробности е добре дошло..както и за състоянието на прохода Шипка

    #2
    Входа е 6 кинта за големи!
    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
    http://www.keepfighting.ms

    Коментар


      #3
      За автомобилното изложение отделно ли се плаща или с тези 6 лв. влизаш и там ? И в събота цял ден ли ще работи панаира ?
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        И аз съм го замислил в Събота да посетя панаира...Някой да знае дали има някакво намаление за студенти?
        Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

        Коментар


          #5
          snake написа:
          За автомобилното изложение отделно ли се плаща или с тези 6 лв. влизаш и там ? И в събота цял ден ли ще работи панаира ?
          всичко е заедно6 лева и си вътреРаботно време: * 09.00 - 19.00 часа * последен ден: 09.00 - 16.00 часа Вход: * Цена на еднодневен билет (еднократен вход)- 6,00 лв. Продажби на касите на Централен вход и по всички останали входове на панаирния град * Пропуски за цялото времетраене - 18,00 лв. Продажби - седмицата преди панаира Палата 9, партер * За фирми след предварителна заявка и над 20 броя - 4,00 лв * За инвалиди, пенсионери и учащи - 4,00 лв.
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            Само да добавя, че е адско задръстване и честно казано аз днес не видях едно свободно място около Панаира. Търсете в кварталите от другата страна на колелото.Автомобилното изложение е част от самия панаир и е сред палатите, така че не се доплаща.

            Коментар


              #7
              Airfan написа:
              Само да добавя, че е адско задръстване и честно казано аз днес не видях едно свободно място около Панаира. Търсете в кварталите от другата страна на колелото.Автомобилното изложение е част от самия панаир и е сред палатите, така че не се доплаща.
              Тази година идвах на Европейското първенство по карате в Пловдив, което беше в една от палатите на панаира, 18-та ако не бъркам. Тогава идвайки от Пазарджик не завих надясно покрай панаира, а продължих направо и вкарах колата вътре в панаирното градче (5 лв. вход). Места имаше поне за 200 коли да паркират, а отделно от това в строеж беше и някакъв закрит паркинг на няколко нива. Сега дали пускат пак вътре с колите ?
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #8
                В събота и аз съм в Пловдив. Само да не вали ...А и май се събираме група от София ...

                Коментар


                  #9
                  Мда ние тръгваме с две коли...За съжаление без мойта , че още не е излязла от бокса. Към 9 мислим да тръгнам.
                  Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                  Коментар


                    #10
                    ilkor написа:
                    В събота и аз съм в Пловдив. Само да не вали ...А и май се събираме група от София ...
                    А така и аз замислям нещо за събота ,че скоро не съм посещавал техническия.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #11
                      snake написа:
                      Тази година идвах на Европейското първенство по карате в Пловдив, което беше в една от палатите на панаира, 18-та ако не бъркам. Тогава идвайки от Пазарджик не завих надясно покрай панаира, а продължих направо и вкарах колата вътре в панаирното градче (5 лв. вход). Места имаше поне за 200 коли да паркират, а отделно от това в строеж беше и някакъв закрит паркинг на няколко нива. Сега дали пускат пак вътре с колите ?
                      Силно се съмнявам да пускат, съдейки по наспиралите покрай самия панаир автомобили, но може да се пробва. Ако ли не, в ляво от панаира в квартала си търсете местенца.Между другото нашият (на Фиат) щанд много бедничък.

                      Коментар


                        #12
                        Най красивата кола на панаира тази година е Мазератито и след това новата Алфа мито
                        Прикачени файлове
                        Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                        Porsche 944 S2
                        http://www.valmcrae.snimka.bg/
                        http://vbox7.com/user:val_mcrae
                        http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                        Коментар


                          #13
                          Вчера бях на панаира. Места на паркинга нямаше - не знам, може би защото бяхме по обяд там.Паркирахме в уличките от другата страна на реката, въпреки че и там беше лудница.А изложението е много добро, специално автомобилите - почти всички марки се представят на ниво.

                          Коментар


                            #14
                            Бях там вчера.От автомобилите най ми харесаха Alfa Mito и Nissan GTR.Паркирането беше тегаво но не и невъзможно. Аз успях да паркирам като точно преди кръговото се завие на ляво и там по уличките.
                            FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                            FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                            ...and justice for all

                            Коментар


                              #15
                              Аз съм през цялото време на панаира, в палата 10 (първата в ляво след входа).Паркирам всеки ден в кварталчето непосредствено след кръговото - идвайки от центъра, на кръговото по бул. България тръгвам към Пазарджик и веднага първата в дясно. Там има едно малко паркингче, платено, подминавам го и по-нататък по уличката винаги може да се паркира, безплатно.Айде бе, таз година никой не дойде да ме види на щанда... Елате да ви стоплим Относно прохода Шипка - силно препоръчвам като го изкачите, да се спуснете надолу през Бузлуджа. Пътя се удължава с 5-6 км, но няма никой, а не е лош. Има малко неравности от Шипка до Бузлуджа, но от там надолу е перфектен.По Шипка има страшно много ТИРове.

                              Коментар

                              Working...
                              X