Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Контра тема на темата:Престанете да оплювате България

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Е аз съм щастлив имам хубава приятелка ,хубава кола добри доходи ,собствено жилище .Какво повече да искам? Е може дете ,но малко по-нататък. Обаче ми става кофти като се сетя в каква държава живея, но все пак неможе всичко да ми идеално.
    fiat coupe 2.0 16V

    Коментар


      #17
      [quote="nikki_sixx_74"]И какво й е контрата на темата? Нещо с конфигурациите не се получава, ама нейсе... Ако темата беше " Колеги мъже избройте 10 вида дамски превръзки поименно- едва ли друго щяхте да пишете ама нейсе... ,,Щастието е само мечта, реално е нещастието.
      "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

      Коментар


        #18
        coupe 2000 написа:
        Е аз съм щастлив имам хубава приятелка ,хубава кола добри доходи ,собствено жилище .Какво повече да искам? Е може дете ,но малко по-нататък. Обаче ми става кофти като се сетя в каква държава живея, но все пак неможе всичко да ми идеално.
        Горе-долу и аз така, само че съм женен и с деца. Ето малкия ми син, който ме прави щастлив. НЕ МЕ ПРАВИ ЩАСТЛИВ БЪЛГАРИЯ
        Прикачени файлове
        She was only a whisky maker but he loved her still.

        Коментар


          #19
          Мамини благи бебоци ( аз още 4 месеца имам да чакам -живот и здраве) :D ама ,като видя бебе съм станал един чувствителен .....
          "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

          Коментар


            #20
            Заради него само си струва да живееш..Желая ви много, ама много щастие и късмет. Стискам палци всичко да е точно!!!!!!!!! :D
            Brava 1.6 16v ELX 2001г.
            Punto М2 1.2 SX 2000г.
            МРАЗЯ НАП!!!

            Коментар


              #21
              Пълно щастие няма. Нали се сещате, че има баланс - след щастието - нещастие, и обратно.Въпреки това, при мен поне щастливите моменти засега са повече - т.е. мога да кажа че съм щастлив.Много са ви сладки дечицата, само да ви радват и да ви правят още по-щастливи. И да не забравяте да ощастливявате и майките им (май ще изместя темата към темата на Ники Секса ) !

              Коментар


                #22
                Immortal написа:
                Много са ви сладки дечицата, само да ви радват и да ви правят още по-щастливи. И да не забравяте да ощастливявате и майките им (май ще изместя темата към темата на Ники Секса ) !
                Мерси за похвалите. За майките не се тревожи
                She was only a whisky maker but he loved her still.

                Коментар

                Working...
                X