Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Годишния данък за МПС,колко ви е ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Прав си колега по принцип, но ме хвана яд за същия тоя принцип 8-10-12 та до 16 лв. за един подпис и печат както и да го погледнеш си е пладнешки обир Също като твоите 224лв. Иначе и мойта седи през повечето време пред нас, но май не точно пред нас, а където намеря място... най-често през 7-8 преки

    Коментар


      #47
      Данък на лек автомобилмощност на автомобила 66 киловатаадрес на собственика (община) Пазарджикавтомобилът е над 14г.катализатор Даразмер на данъка 17.82 лева
      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

      Коментар


        #48
        13 лева за София.Имах и надценка заради забавено плащане. Още 7 стотинки :D
        FIAT Nuova Punto 1.2 8V
        FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
        ...and justice for all

        Коментар


          #49
          25 кинта некаде беше :D

          Коментар


            #50
            phoenix написа:
            моя данък май е най-висок мам.а му стара, при положение, че ползваме колата само за екскурзии през останалото време стои пред наси за това плащаме 224лв.
            Да да, най-висок е моя Във вторник платих 250 лв. и 70 ст. Брава 1,6 16в 103 коня - па дано поне един от тях (от конете де) да срита кметицата на Добрич

            Коментар


              #51
              profit написа:
              Днес отидох до община Триадица в София да си регистрирам Бравото. За мой ужас служителката любезно ми обясни, че договора за покупка, в който има 10 думи на кръст трябва да бъде преведен от лицензирана преводаческа агенция Живеем в прекрасна страна Yellow_Flash_Colorz_PDT_45
              Тия преводи отпаднаха вече,на мен не ми искаха.
              Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

              Коментар


                #52
                Използвах момента ,че днес се разхождам из В.Търново и си мисля я да скоча до данъчното да видя кво става с тоя данък и защо е 59 лв тази година/Мареа 1,9 ТД 100 74 киловата/.Влизам и направо на касите и хоп същата сума.Споделям със служителката ,че не съм съгласен и тя ме изпрати в 2 стая.Отивам там и един костюмар на около 50 години ми казва давай ЕГН без да ме пита каква е колата ,а на ЕГН - то ми се води и Бравото.Щрака,щрак с мишката и ми казва данъка на Мареата ти е 29,97 лв.Питам го защо на касите е умножен по 2 ,а той ми казва тук можеш да го платиш.Платих си ги беж да ме няма.В крайна сметка ако си бях премълчал и платил 59 лв. на касата кво праим?
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #53
                  аз платих 188. и някви стинкиама и лека лихва 190 лв пак тия 74КВ. плащат 20-30 лвб***у
                  Fiat Brava 1.6 16V 2001

                  Не на войната по пътищата !
                  http://media.causes.com/ribbon/478500

                  Коментар


                    #54
                    Tornado написа:
                    В крайна сметка ако си бях премълчал и платил 59 лв. на касата кво праим?
                    Е..си а аз платих 270лв. дали не са ме минали и мен?
                    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                    Porsche 944 S2
                    http://www.valmcrae.snimka.bg/
                    http://vbox7.com/user:val_mcrae
                    http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                    Коментар


                      #55
                      val_mcrae написа:
                      Tornado написа:
                      В крайна сметка ако си бях премълчал и платил 59 лв. на касата кво праим?
                      Е..си а аз платих 270лв. дали не са ме минали и мен?
                      Не знам ама нали си чувал лафовете "От костенурка вълна стригал ли си ?" или "От порцеланов петел перушина скубал ли си ?"Пари ей така да давам без да ми дадат обяснение няма да стане.
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар

                      Working...
                      X