Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Честито на ivo и z

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Честито на ivo и z

    Те си знаят за какво Повода е супер радостен.От мен най добри пожелания .....

    #2
    Re: Честито на ivo и z...+ ?

    1115 написа:
    Те си знаят за какво Повода е супер радостен.От мен най добри пожелания .....
    + ??Честито и от мен !Да са живи и здрави ivo и z и +...!С най-добри пожелания + !Поздрава ми е малко общ,но все пак не са се похвалили лично !!Веско :D
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      БЛАГОДАРЯ !!!!Извинете за късния отговор, но тези които са го изживели знаят как е, а тези които не са искренно им го пожелавам да го направят. А ето причината за празника ни /увеличи се фенската маса с още един член!!! /:
      Прикачени файлове
      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

      Коментар


        #4
        Честито, да е живо и здраво и незнам как изобщо намираш време сега за форума. Поздрави и пак Честито

        Коментар


          #5
          Честито!!!! Това е чудесно. Да е живо и здраво детенцето и много да ви радва. :D :D :DА как се казва?
          Типо 1.6

          Коментар


            #6
            Честито и от мен. Италианските коли може да са красиви, но бледнеят пред съвършенството на човешкия ген. Продължавайте да творите красота и да ви радва!

            Коментар


              #7
              Иво, честито и от мен!!!Много здраве ,щастие и радост ви пожелавам с малката красавица!!!

              Коментар


                #8
                И от мене честито. Да е жива и здрава щерката и да порасне голяма и умна. Ако ви е първо чедо, ще ви е трудно в началото, но може да се успокоявате, че като поотрасне това ще ви се види песен.
                Fiat Ritmo 105TC
                1600cc 105к.с.

                Коментар


                  #9
                  Иво, честито и от мен!Живи и здрави и много щастливи с малката!
                  FIAT Bravo 1.6 16V '97

                  Коментар


                    #10
                    И аз да ви пожелая всичко най-хубаво и много здраве на всички ви!! :D

                    Коментар


                      #11
                      Да е жива и здрава малката и много да ви радва :D
                      Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
                      ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

                      Коментар


                        #12
                        ЧЕСТИТО,ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА ВИ РАДВА
                        FIAT Coupe

                        Коментар


                          #13
                          Ееееее честито!!!! Много здраве на малката и на майката. А на таткото дупе да му е якоооооо ....... Аз пак съм проспал събитието, но макар и със закъснение още веднъж честито!!!!!!
                          FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                          ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                          Коментар


                            #14
                            Много благодаря на всички споделил нашата семейна радост .... както на тези писали в темата, така и на тези само видели я ....Надявам се до 2-3 дни да си прибера жените удома защото ми липсват вече .....п.п. А с момчетата от Русе в сряда /при условие, че не съм си взел момичетата удома/ ще , но няма да прекаляваме както в събота вечерта /рождения ден на беба/ че имаше а после ... Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 и Yellow_Flash_Colorz_PDT_30 а други даже ..... а аз на другия ден ходех Yellow_Flash_Colorz_PDT_11
                            Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                            Коментар


                              #15
                              ЧЕСТИТО!!! Да са живи, здрави и щастливи и малката и родителите и!!! А специално на малката пожелавам целият късмет на тоя свят!!!Е хайде .п.с. И нали си знаете .... Нека Силата да бъде с Вас....
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар

                              Working...
                              X