Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спам от темата "Престанете да оплювате България"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спам от темата "Престанете да оплювате България"

    MOYA написа:
    Нашата страна сама по себе си е разкошно кътче от рая. В България няма войни,няма земетресения,няма торнадо, няма глад, няма вулкани,няма взимащи стотици жертви други природни катаклизми..... Има неща ,като морето, има неща ,като това да излезеш вечер и да седнеш на някоя кръчмичка с цаца и бира или ракийка с шопска салата ,има само Българска реч, има родители ,има приятели ,с който да си поприказвате, има го вкусът на доматите ,има българска лютеница..семки...книги.....мирис на зелено.........Всичко останало са ХОРАТА в България ( хващате ли ми мисълта?) не знам защо наричате "Българщина" кирливите изпълнения на шепа сетили се навреме- къде е далаверата (забогатели от мъката на хората) пиещи кръв зомбита????!!!!!!!! Какво общо има страната България със всички извращения и прости тъпизми ,който стават ВЪТРЕ В НЕЯ??????Това ,че българин е направил това-онова не значи ,че страната ни е лоша. Напротив ... моето е мнение, е че сме един прекрасен и много търпелив народ, добър и гостоприемен, усмихнат и мил, народ преглъщащ обиди и огорчения стоически държащ се прав, когато му дърпат въздуха от дробовете............... Време е да вкараме малко позитивизъм.Нека всеки да напише защо я обича тая страна - наситих се на теми от рода на "защо всички я мразят"[/img]
    Браво колега все някой трябваше да пусне такава тема .Тъкно писах в друга тема кадето един модератор [опа] ми хвали съвсем открито Турция и се срамувал вече че е Българин . СРАМОТА господин модератор
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    #2
    Re: Хора- престанете да оплювате България...

    Atanas71 написа:
    Браво колега все някой трябваше да пусне такава тема .Тъкно писах в друга тема кадето един модератор [опа] ми хвали съвсем открито Турция и се срамувал вече че е Българин . СРАМОТА господин модератор
    Мисля си, че изобщо не си разбрал за какво пише въпросният модератор...Хайде кажете ми 10 причини да се гордея, че съм Българин, моля!
    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

    Коментар


      #3
      Писах в една друга тема, че отдавна не се гордея, че съм Българин и тук ще го повторя. Причините за това всеки вижда около себе си. Обичам си родината, обичам си страната, земята в която съм се родил... Обичам всичките си приятели, въпреки че много малко от тях останаха в България. Обичам всички вас, колеги от форума.Обаче държавата България вече не я обичам. А държавата я правят хората в нея.И ако политиците са една шепа, то хората които ги избират са милиони. За мен СЕГАШНИЯТ целокупен Български народ е едно стадо овце. Който иска (и може) - нека ме обори.Ето и доказателство за това в думите на колегата по-горе:"... народ преглъщащ обиди и огорчения стоически държащ се прав, когато му дърпат въздуха от дробовете...............Време е да вкараме малко позитивизъм. "Знаете ли колко дълго бях позитивно настроен?!?Който ме познава лично знае, че съм сравнително интелигентен човек и съм от поколението, от което най-голяма част емигрираха навън през 90-те.Имах прекрасната възможност да избягам и аз, но останах именно поради оптимистичните ми виждания за България.УВИ, те не се сбъднаха.

      Коментар


        #4
        Ей, аз докато напиша горното...Да, хваля Турция, защото въпреки дълбоко вкоренените във всеки Българин предразсъдъци тя е една по-модерна и по-европейска държава от България.Както се казва - иди и виж.А историята я оставете на историците. Историята е за да се поучим от грешките си и грешките на другите. Някои обаче не го разбират така и се започва безкрайното "око за око, зъб за зъб". И докога така?

        Коментар


          #5
          Re: Хора- престанете да оплювате България...

          nikki_sixx написа:
          Atanas71 написа:
          Браво колега все някой трябваше да пусне такава тема .Тъкно писах в друга тема кадето един модератор [опа] ми хвали съвсем открито Турция и се срамувал вече че е Българин . СРАМОТА господин модератор
          Мисля си, че изобщо не си разбрал за какво пише въпросният модератор...Хайде кажете ми 10 причини да се гордея, че съм Българин, моля!
          Колега след като ти не успяваш да намериш такива причини как да ти кажа аз
          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

          Коментар


            #6
            Immortal Две думи за това твое изречение : -"За мен СЕГАШНИЯТ целокупен Български народ е едно стадо овце. Който иска (и може) - нека ме обори. " Стадото овце веднъж захапа вълка за гърлото -И според мен е въпрос на време повторното подпалване на парламента Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 = Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 = Yellow_Flash_Colorz_PDT_46 = = = =
            "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

            Коментар


              #7
              Re: Хора- престанете да оплювате България...

              Atanas71 написа:
              Колега след като ти не успяваш да намериш такива причини как да ти кажа аз
              Ами през последните 15-тина години... все чета... и все се надявам да видя някъде нещо за което да се хвана... ама не би. Чета и за другите народи... и откривам къде, къде по-достойно поведение. Основно за народа говоря...а за управниците сме на светлинни години... Таааа, за това и помолих да ми кажете 10 причини поради които си струва да се гордея, че съм Българин. Надявам се да не смесваме фанатизма с реалностите.., защото тогава съвсем ще я втасаме.
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар


                #8
                Аз ненапразно съм удебелил думичката СЕГАШЕН.

                Коментар


                  #9
                  Immortal написа:
                  Аз ненапразно съм удебелил думичката СЕГАШЕН.
                  Със съжаление мога да отбележа, че той не се различава от някогашния... Да припомня ли Ботев и "В механата"? Кога този народ е показал, че има 2 грама мозък в главата си? Е, има изключения разбира се... но кога, а... кажете ми бре? А като уменията му да бъде екип е пълна скръб... дори и Копринка беше доказателство за това!
                  Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                  Коментар


                    #10
                    Immortal написа:
                    Ей, аз докато напиша горното...Да, хваля Турция, защото въпреки дълбоко вкоренените във всеки Българин предразсъдъци тя е една по-модерна и по-европейска държава от България.Както се казва - иди и виж.А историята я оставете на историците. Историята е за да се поучим от грешките си и грешките на другите. Някои обаче не го разбират така и се започва безкрайното "око за око, зъб за зъб". И докога така?
                    Колега посетил съм 38 държави , видял съм това което ти не си видял в Турция и то е много повече вервай ми :D Пожелавам ти да посетиш поне половината от тези държави и ще видиш тогава какво си хвалил в Турция Аз видях много и наистина доста добре устроени неща по цял свят но пак си обичам България . А екскурзията която ми предлагаш смяташ ли че ме изкушава след посещение в Япония , Сингапур , Корея , САЩ ........... не смятам да продължавам.Има ло и такива хора в форума а.. :D не ядем доматите с коловете
                    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                    Коментар


                      #11
                      westdogg написа:
                      Аз мн си обичам България и искам винаги да си живея тук. Харесва ми свободата да правиш каквото си искаш , нощния живот и още мн неща които ги няма в чужбина. Тези които я мразят са хора които не са успяли и не знаят как да успеят. Има ли човек пари, не виждам какво може да не му харесва тук. И най-вече харесвам купонджииския дух на българския народ и на първо място - българските жени.
                      То имаш ли пари, ще ти хареса и Нубия Тук говорим за друго.Изобщо не става въпрос за успяване. Аз намирам себе си успял, и то не благодарение на държавата България, а въпреки нея. Не се оплаквам. Успял съм да се реализирам професионално, върша работа, която ми харесва, изкарвам пари, които ми стигат (естествено че винаги е по-добре да са повече ), имам си прекрасно семейство... И както казах, всичко това въпреки държавата България.Иначе не вярвам да има човек, който да каже, че мрази родината си като страна, като природа, хората в нея... Хубаво е обаче,преди да се хвалим колко сме най-, първо да се погледнем в огледалото, после да се огледаме наоколо, и тогава да видим кои сме и къде сме. СЕГА. А не преди 50, 100 или 1000 години.

                      Коментар


                        #12
                        Immortal написа:
                        Ей, аз докато напиша горното...Да, хваля Турция, защото въпреки дълбоко вкоренените във всеки Българин предразсъдъци тя е една по-модерна и по-европейска държава от България.Както се казва - иди и виж.А историята я оставете на историците. Историята е за да се поучим от грешките си и грешките на другите. Някои обаче не го разбират така и се започва безкрайното "око за око, зъб за зъб". И докога така?
                        Оставяме вкоренените предрасъдъци,оставяме историята на историците и пак се стига до там,че "по-модерната и по-европейската държава" Турция се е градила 5 века на гърба на Родината ни нали.Е как няма да е "по-" от България.Няма място за сравнение с Турция

                        Коментар


                          #13
                          Atanas71 написа:
                          Immortal написа:
                          Ей, аз докато напиша горното...Да, хваля Турция, защото въпреки дълбоко вкоренените във всеки Българин предразсъдъци тя е една по-модерна и по-европейска държава от България.Както се казва - иди и виж.А историята я оставете на историците. Историята е за да се поучим от грешките си и грешките на другите. Някои обаче не го разбират така и се започва безкрайното "око за око, зъб за зъб". И докога така?
                          Колега посетил съм 38 държави , видял съм това което ти не си видял в Турция и то е много повече вервай ми :D Пожелавам ти да посетиш поне половината от тези държави и ще видиш тогава какво си хвалил в Турция Аз видях много и наистина доста добре устроени неща по цял свят но пак си обичам България . А екскурзията която ми предлагаш смяташ ли че ме изкушава след посещение в Япония , Сингапур , Корея , САЩ ........... не смятам да продължавам.Има ло и такива хора в форума а.. :D не ядем доматите с коловете
                          Радвам се за теб. И след като си посетил толкова (и то кои) държави, къде би наредил България между тях?Аз съм посетил само 7, и с едно изключение (и то не съвсем, щото и там българска работа) - Македония, не видях никъде по-отчаяни и по-намръщени хора от нас. Аз не съм казал, че в Турция всичко е перфектно. Нито съм запрегръщал турския байряк. Просто споделям моите впечатления от това, което видях на пръв поглед. А какви са първите впечатления на един чужденец, пристигнал в България?Знаеш ли кое е жалкото?Мога да изброя 10 причини, поради които обичам силно България.Мога да изброя обаче поне 100, поради които не я обичам. Ето това е жалкото.

                          Коментар


                            #14
                            rusee написа:
                            Immortal написа:
                            Ей, аз докато напиша горното...Да, хваля Турция, защото въпреки дълбоко вкоренените във всеки Българин предразсъдъци тя е една по-модерна и по-европейска държава от България.Както се казва - иди и виж.А историята я оставете на историците. Историята е за да се поучим от грешките си и грешките на другите. Някои обаче не го разбират така и се започва безкрайното "око за око, зъб за зъб". И докога така?
                            Оставяме вкоренените предрасъдъци,оставяме историята на историците и пак се стига до там,че "по-модерната и по-европейската държава" Турция се е градила 5 века на гърба на Родината ни нали.Е как няма да е "по-" от България.Няма място за сравнение с Турция
                            Много умно. И нали остави историята, що пак за 5-те века говориш?Ай да говорим за бизнес климат, за привличане на инвестиции, за заплати?От онези 5 века ни дели вече век и половина. Тук говорим за последните 15 години...

                            Коментар


                              #15
                              Няма да споря.Всеки си е прав за него си.Издразни ме сравнението точно с Турция.И идеята на колегата,пуснал тази тема е била този път да НЕ се оплюва България,ама така като гледам туй начинание е невъзможно.Поздрави!

                              Коментар

                              Working...
                              X