Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отново питане за избор на зимни гуми!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отново питане за избор на зимни гуми!?

    Здравейте колеги!Питането ми е следното?:Ще имам ли проблем ако карам със зимни гуми с размер :195/65 R15 ...?Ще стой ли колата стабилно на пътя или ще имам проблеми?Колата е фиат Браво 1.9ЖТД!
    Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
    Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

    #2
    Предлагам да има отделен раздел и в него отделна тема за зимните гуми, за всеки модел и модификация ФИАТ поотделно
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      #3
      Дайте някакъв съвет..........!
      Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
      Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

      Коментар


        #4
        Това са мн високи гуми за браво, километража няма да отчита вярно . Ако ще са 15" -трябва да са 195/50. И нз дали няма на опират с калниците тия дето мислиш да слагаш
        Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

        Коментар


          #5
          Колега тези гуми са по-подходящи за джип! Сега по-сериозно - тези гуми са с 59 mm по-големи и при скорост от 100 км/h реални, твоя скоростомер ще отчита 90 км/h! Плюс туй е твърде вероятно да ти стържат по подкалниците!

          Коментар


            #6
            ///// написа:
            Колега тези гуми са по-подходящи за джип! Сега по-сериозно - тези гуми са с 59 mm по-големи и при скорост от 100 км/h реални, твоя скоростомер ще отчита 90 км/h! Плюс туй е твърде вероятно да ти стържат по подкалниците!
            Кви милиметри тя няма да откъсне с тези гуми ,а да не говорим за разхода на гориво.Не знам защо реши само да не пишеш в някоя от темите за гуми ами да пуснеш нова.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар

            Working...
            X