Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Голяма грешка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    по последните постове.за сигурно пети път ще кажа,че сте напълно прави да ме оплюете.до преди няколко дни и аз бях на максимата "пияните за затвора".точно защото и на мене ми се живее и не искам някой да ме утрепе.е тогава вероятно се чудите как я направих тая простотия.отговор-и аз още немога да си го обясня.обаче ще отречете ли,че има супер много набори,който си имат книжки(независимо,че немогат да карат) и дори без да карат пияни,пак карат по начин присъщ за нас кар...п.п.Спокойно нямам никакво намерение скоро да "сядам да карам" Yellow_Flash_Colorz_PDT_47

    Коментар


      #77
      Адмирации! Внимавай вече.
      SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

      Коментар


        #78
        ele написа:
        nai7 написа:
        Всеки е карал като по малък бес книжка така че някой да спрат да се карат на момчето.а от 2 бири абсурд да ти покаже толкова много,мен са ме спирали поне 3-4 пъти на по 2 бири и повече от 0,30 не ми е показало.Той и затова полицая ти е казал няколко пъти да не даваш кръв понеже е знаел че няма да покаже толкова,искали са пари гадовете мръсни.Имам случка във която ходих до Хасково бес книжка със още един приятел и той бес,напушени като магарета 3 пъти ни спираха и само пари искаха.И ние си давахме и продължавах ме това става във 1.00 вечерта колата на друг човек даже и нея не провериха,ами ако носихме наркотици,или ако имаш труп,но няма проблем дай 20 лв и продължавай.
        Ай да не слагаш всички в един кюп. Аз не съм карала без книжка, повечето също не са. То голямо геройство като си ходил до Хасково без книжка, че чак си и плащал.... баси... туй ли е най-доброто дето си направил? Сигурно ако беше утрепал някой, щеше ИСКРЕНО да съжаляваш нали????
        Ти и със книжка и бес книжка пак не можеш да караш,и не съм казал че е геройство а това че ни един полицай не каза"чакай бе какви сте вие я да я проверим тази кола"надявам се че най накрая ме разбра какво искам да кажа,ако не да ти го напиша със големи букви.

        Коментар


          #79
          ljungberg написа:
          мен пък в събота ме удариха на страшно. Аз бях пил една бира, и ми показа 0.07 Тоя дето ме удари 0.26. Имаше и трета кола в мелето - една жена -0.00.Аз бях станал от пицария точно 1 мин. преди да ме ударят, обаче има една тактика да ти показва по-малко дрегера, няма да я казвам защото не е разумно. Значи аз звъннах на моя застраховател /ДЗИ/. Там имам един приятел. Той ми каза че няма значение че съм 0.07. Щом съм пил- няма значение дали съм с пълно каско както бях, няма значение дали не съм виновен - аз не съм. Каза ми че 1 стотинка никой няма да ми даде щом ми е показал нещо дрегера. А СЕГА ДА ВИ ПИТАМ - МИСЛИТЕ ЛИ ЧЕ ЩЕ ПИЯ ПОВЕЧЕ ПРЕДИ ДА КАРАМ. Колата ми е тоталка, и добре че им платих на куките да не ми пишат пробата- щото излизах без вина виновен. ИЗВОДА - НЕ КАРАЙ ПИЛ, камо ли без книжка !!!
          Пълни глупости ти е казал твоя "застраховател". Сменяй го! И ако още не си изпуснал срока, иди да си заведеш щетата. Щом си под 0,5 промила, няма да имаш никакъв проблем.

          Коментар


            #80
            Е пич ,ако имаш гсм с интернет на него да си влезнал в сайта на форума и ми да видиш от там гсм-а ми и да те оправим ако можем.А ти като гледам си разумен ще си вземеш поука.И аз съм карал без книжка Иначе пътя от София до Костинброд сега както е чистак бърсак нов си те изкушава да понастъпиш...Те на мен щеше да ми замине книжката за с над 90 като влизах в Кброд на 1вата бензиностанция ,ама с разправии малко ми се размина ,че и без пари. Та ако идвате към кброд се оглеждайте някой дали не ви присветква ,и дори да не ви пак си намалете - на няколко места седят и си дебнат.
            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

            Коментар


              #81
              tomny написа:
              ljungberg написа:
              мен пък в събота ме удариха на страшно. Аз бях пил една бира, и ми показа 0.07 Тоя дето ме удари 0.26. Имаше и трета кола в мелето - една жена -0.00.Аз бях станал от пицария точно 1 мин. преди да ме ударят, обаче има една тактика да ти показва по-малко дрегера, няма да я казвам защото не е разумно. Значи аз звъннах на моя застраховател /ДЗИ/. Там имам един приятел. Той ми каза че няма значение че съм 0.07. Щом съм пил- няма значение дали съм с пълно каско както бях, няма значение дали не съм виновен - аз не съм. Каза ми че 1 стотинка никой няма да ми даде щом ми е показал нещо дрегера. А СЕГА ДА ВИ ПИТАМ - МИСЛИТЕ ЛИ ЧЕ ЩЕ ПИЯ ПОВЕЧЕ ПРЕДИ ДА КАРАМ. Колата ми е тоталка, и добре че им платих на куките да не ми пишат пробата- щото излизах без вина виновен. ИЗВОДА - НЕ КАРАЙ ПИЛ, камо ли без книжка !!!
              Пълни глупости ти е казал твоя "застраховател". Сменяй го! И ако още не си изпуснал срока, иди да си заведеш щетата. Щом си под 0,5 промила, няма да имаш никакъв проблем.
              След като не са ти писали пробата значи все пак ДЗИ трябва да ти изплатят обещетение.

              Коментар

              Working...
              X