Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко струва честта на българският трибагреник...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко струва честта на българският трибагреник...

    Една голяяяяма ръждасяла и издънена кофа с лайна.....с извинение....в това ли се превръщаме:Уволниха полицаят, хванал цигани да късат знаметоВоенният съд в Сливен взе решение полицаят от с. Бояджик Митко Чавдаров да бъде уволнен дисциплинарно и да му се наложи административна глоба в размер на 1000лв.Присъдата над полицая произнесе съдия старши лейтенант Мая Йорданова.Чавдаров бе обвинен от Военна прокуратура Сливен, че преди 4 месеца е превишил правата си, държейки се грубо и е малтретирал 6-ма цигани, които са скъсали българския национален флаг.Действието се е развило в двора на училището в Бояджик около 2 ч. сутринта.Циганите са се хванали на бас кой пръв може да скъса флага на 3-метровия пилон.Чавдаров ги е видял, осветил ги е с фенерче и ги е изгонил от двора на училището.След това е подал рапорт срещу циганите за нарушаване на обществения ред.Ямболският районен съд обаче е отхвърли мотивите на досъдебното производство срещу циганите.В същото време, подучени от адвокати, те подават жалба срещу Чавдаров.В жалбата се твърди, че той ги е обиждал и малтретирал и им е причинил стрес.Военна прокуратура повдигна обвинение срещу Митко Чавдаров, а днес съдът реши полицаят, който е защитавал честта на българския национален флаг да бъде уволнен.,,Нищо не мога да кажа, потресен съм. Оставам без работа и без препитание.Надявам се все пак справедливостта да възтържествува на по-горна инстанция" коментира Митко Чавдаров просълзен, след като чу присъдата си.

    #2
    Авео, питай колко струва душата на един съдия.П.С.Преди няколко години, в една оплювана от много българи съседна нам страна ( Югоизток ) полицай беше спасил знамето а страната от изгаряне по време на кюрдска демонстрация. По спомени - беше награден с орден + 20 заплати.
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    Коментар


      #3
      Стига бе това не е за вярване
      fiat coupe 2.0 16V

      Коментар


        #4
        Re: Колко струва честта на българският трибагреник...

        Авео написа:
        Една голяяяяма ръждасяла и издънена кофа с лайна.....с извинение....в това ли се превръщаме:
        Яворе, ти да не живееш някъде другаде бре? В това не се превръщаме...а сме такова нещо... и то от доста време!

        Коментар


          #5
          чудя се дали ако някой кюрд спаси кюрдското знаме от изгаряне, хипотетично запалено от турски демонстрант, дали ще го наградят с орден и кинти... а по темата, някой знае ли подробности по случая - какви са били циганетата, съдията бил ли е купен, ченгето посритало ли ги е и т.нт...ако не знаем подробности съм сигурен, че това ще е поредната куклуксклан тема - видиш ли как гадните чернилки уронват устоите на благородните бели.
          "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
          (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

          Коментар


            #6
            Каквото е могло да се каже за абсурдите в България отдавна е изказано и то не по един път... Просто нямам думи да изкажа разочарование, гняв и мъка... А тази съдийка или е малоумна, или са и платили много или е играла на ези-тура преди делото. Но при всяко положение тя е за съд. Да и отнемат гражданството и да я натирят в сибирската степ по гол з****к да я таковат мечките и зайците... След като за нея нищо не значи това парче плат, не заслужава да живее тук!

            Коментар


              #7
              Копираният текст е от официална информация / доколкото предполагам сериозността на сайта /. Обърнете внимание на коментарите под текста:http://news.ibox.bg/news/id_470684417

              Коментар


                #8
                Тъкмо щях да пускам и аз тази тема, но Авео ме изпревари. Мангите само за сапун Волен да отиде и ще ги оправи. Евала на момчето, аз се подписах а вие? Ето тук можете да сторите това http://www.bgpetition.com/porugavane...ame/index.html
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  #9
                  ПЕДРАСТКА ДЪРЖАВА СМЕ!!! Нямаме съдебна система и хората от ЕС ни го казаха, как може полицаят е подал рапорт Ямболския съд ги оневинява, а сливенския военен съд уволнява полицая, едва ли е виновна само една съдийка цялата ни съдебна система е такава. Аз подписах!
                  --Старата ръжда любов не хваща!--
                  156 sportwagon 1,9 jtd 115
                  ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                  Коментар


                    #10
                    аз отивам за белия чаршав и качулката - някой ще се присъедини ли към мен?абе верно ли си мислите, че ако полицая е действал съгласно закона ще го накажат по този начин и наистина ли вярвате, че е достатъчно да кажеш че са те били, за да накажат някой, и въобще вие искате ли да видите истината или в слабоумната статия, която цитирате, виждате само това, което истате
                    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                    Коментар


                      #11
                      То ние по нормален начин няма да се оправим, за такива случаи май трябва да има един наказателен отряд и като се почне от адвоката на циганите през съдийката, че чак до правителството и опозицията ...

                      Коментар


                        #12
                        Сега за да им излекуват стреса на цангите - да им построят по една двуетажна къща, да я обзаведат... и да ги назначат за полицаи!

                        Коментар


                          #13
                          Кво му пука на народа за некъв си тъп полицай, дето си вре носа дет не му е работа....коли се купуват сега, това е най-важното.....Продажбите на автомобили стартираха още преди президентът Георги Първанов да пререже лентата на изложението в 10:30 часа вчера. Пръв бе купен премиерният Volvo XC60 за 102 000 лева. За часове бяха купени осем автомобила "Мазда" за 400 000 лв. и още толкова "Пежо" за около 250 000 лв. За същото време 11 мераклии се сдобиха с чисто нови мерцедеси на обща стойност 1 млн. лв.Не може да няма лекарство за оздравяване на обществото ни...не може.

                          Коментар


                            #14
                            charlie написа:
                            аз отивам за белия чаршав и качулката - някой ще се присъедини ли към мен?абе верно ли си мислите, че ако полицая е действал съгласно закона ще го накажат по този начин и наистина ли вярвате, че е достатъчно да кажеш че са те били, за да накажат някой, и въобще вие искате ли да видите истината или в слабоумната статия, която цитирате, виждате само това, което истате
                            Колега, като беше онази подписка за граничарите, аз тогава си казах, че не може с лека ръка да съдим. Бях оплют, но това си ми беше мнението и си го защитавахСъс сигурност полицаят не е използвал изрази като " Вие, прелюбезни господа", "Драги сънародници от малцинствата", "Скъпи съграждани" Интересно е, че те са били 6 човека?!?!? Надали той е имал толкова кураж, че да използва крайно цинични изрази. А щом помите са били оневинени, значи са били съдени, ерго те са били пълнолетни. Я си кажи честно, вярваш ли, че 6ма роми ще подвият опашки и ще избягат като чуят някой, пък бил той и полицай ( особено като знаем колко уважават институциите ), да ги псува или обижда?Не оправдавам насилието в никаква форма, но знамето и герба... За тях са умирали хора. Аз съм го целувал бтова знаме! Клел съм се!
                            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                            Коментар


                              #15
                              Аз също съм целувал знамето и съм се клел, бил съм в казармата за добро или за лошо. Но в случая наистина се изказваме неподготвени, нямаме никакви факти, а съдим само по написаното в една статия, която може и да е платена.
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар

                              Working...
                              X