Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За застрахователите и обезщетенията

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За застрахователите и обезщетенията

    Провокиран от една друга тема ми хрумна да си направим един списък със застрахователи и обезщетенята, които са били изплатени. Аз почвам така:Застраховател - тип застраховка - щета - обезщетениеДЗИ - каско - 5 детайла - само боя - 395 лвБулстрад - каско - преден калник 3-та степен, мигач на калника и боя за врата - 250 лв. Колата е Фиат Мареа 9-годишна за първия иск, 10-годишна за втория.
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    #2
    1.Български имоти - пълно автокаско - счупено странично огледало - 90 лв.2.Български имоти - пълно автокаско - надраскана шофьорска врата - 225 лв.3.Български имоти - пълно автокаско - ударена задна лява врата (огънати ламарини и счупена дръжка) - 175 лв.При 2. и 3. става дума за една и съща застраховка на мареата от подписа. За по-голяма щета - по-малко обезщетение ?! Подозирам, че ако ако имам и трета щета от този род, ще ми дадат още по-малко.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      Булстрад - бонус каско - счупен ляв фар без други поражения - само 75лв. Като трява да добавя, че беше без протокол от КАТ.
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        ДЗИ - пълно автокаско - одраскано до бяла основа калник около 10 см дължина, леко ожулена и лееко смачкана вежда, леко ужулена и лееко смачкана врата до веждата, по около 4-5 см на двата детайла - обща сума 374 лв.

        Коментар


          #5
          Опел Омега 89гСамо със гражданска,но пича който ме размаза със пълно каско БУЛ ИНС.Предна проня,два фара+халогени,капак,два калника и радиатор =1800лв.

          Браво 1,6 16V

          Коментар


            #6
            Aрмеец - каско - ляво огледало - 500лв.леко жулнат калник - поправка и боя - 400лв. Общо 900лв.Много съм доволен
            BMW E90 320D
            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

            Коментар

            Working...
            X