Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся газ детектор-аларма

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся газ детектор-аларма

    Колеги, от къде може да се купи такова? Колко парички може да е, трябва ли някакво специално монтиране и подръжка?Става дума за такова, дето е като пожарните датчици, само че за газ и да се използва с оборудване на пропан-бутан. И ако засече изтичане и някаква по висока концентрация да почва да пищи... Нещо напоследък много по ефтинко иде и за готвене и за бойлера, но все си ме е страх да не направим къщата кабрио Има ли всъщност такова неща изобщо?

    #2
    Re: Търся газ детектор-аларма

    bubachko написа:
    Колеги, от къде може да се купи такова? Колко парички може да е, трябва ли някакво специално монтиране и подръжка?Става дума за такова, дето е като пожарните датчици, само че за газ и да се използва с оборудване на пропан-бутан. И ако засече изтичане и някаква по висока концентрация да почва да пищи... Нещо напоследък много по ефтинко иде и за готвене и за бойлера, но все си ме е страх да не направим къщата кабрио Има ли всъщност такова неща изобщо?
    Има, продават ги в Метро - мисля към 30 лева... и се слага долу, щото газът е по-тежък, а не горе като пожарните датчици. Незнам дали работят на батерии или ток... не съм се заглеждала... Или има едно лепенки, които променят цвета при наличие на газ, но тях не съм ги виждала оше в Бг...
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      Re: Търся газ детектор-аларма

      bubachko написа:
      Колеги, от къде може да се купи такова? Колко парички може да е, трябва ли някакво специално монтиране и подръжка?Става дума за такова, дето е като пожарните датчици, само че за газ и да се използва с оборудване на пропан-бутан. И ако засече изтичане и някаква по висока концентрация да почва да пищи... Нещо напоследък много по ефтинко иде и за готвене и за бойлера, но все си ме е страх да не направим къщата кабрио Има ли всъщност такова неща изобщо?
      http://www.karana-bg.com/rubbg.php?R=10&SR=45&За цени не знам.
      FIAT Marea 1.8 16V ELX

      Коментар


        #4
        в момента е на промоция в Mr.Bricolage .

        Коментар


          #5
          Намерих и аз няколко сайта, но цени никъде не се споменават... Явно намясто трябва да се проверява, поне да знам къде да ходя да диря

          Коментар


            #6
            bubachko написа:
            Намерих и аз няколко сайта, но цени никъде не се споменават... Явно намясто трябва да се проверява, поне да знам къде да ходя да диря
            Ето ти линк баце . http://www.mr-bricolage.bg/catalog/?id=7

            Коментар

            Working...
            X