Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как ме прецакахте - заключихте темата на Бела

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как ме прецакахте - заключихте темата на Бела

    копеуетааааа (и най-вече ти Пехо ), как можа да теглиш ключа на темата, точно в момента, в който аз пишех егати фермана . сериозно ти казвам брат, бешее мноооо дълъг и напоителен пост. и къде отиде -> верно ти казвам писах го поне 10 мин. (а пиша доста бързо) . освен това беше миролюбив и се опитвах да заровя томахавката, беше подходящ за последен пост по темата. дадох "изпрати" темата се оказа вече заключена и моят роман изчезнА безвъзвратно. ае лека работа, аз отивам разочарован да спя в знак на протест
    Fiat Punto S55 1.1
    Fiat Forever!

    #2
    А, като натиснеш Back при такава ситуация, ко става? :D
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Съжалявам,ако знаех щях да те изчакам. :D

      Коментар


        #4
        Ами... ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА БЕ. По-напоително от това - здраве му кажи. И мерси Peho за банана - искам си и на живо един - добре узрял
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #5
          Аааа няма банани,останаха само лимони Yellow_Flash_Colorz_PDT_09

          Коментар


            #6
            Vladim написа:
            А, като натиснеш Back при такава ситуация, ко става? :D
            не знам дали е заради някоя настройка на форума, или заради някоя моя настройка на експлоръра, но след като дадох "изпрати", получих съобщение, че темата вече е заключена, натиснах "back" и се показа "page has expired" ей така изчезват литературните шедьоври оплаках се, посмяхме се, ако темата не представлява повече интерес, мое да я затривате спокойно.
            Fiat Punto S55 1.1
            Fiat Forever!

            Коментар


              #7
              Yellow_Flash_Colorz_PDT_43 не е честно , ааааааа , сега КАК ще се развеселявам. Защо заключихте темата ? (тук си бърша сълзите)надявам се че няама да сложите банан на Бела ? темите където участва са просто извор на хумор сатира и забава - ъъъ тва не беше ли главна редакция..

              Коментар

              Working...
              X