Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо ми се изключи компа сам.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Направете една важна тема"Проблем с PC" и там да си казва всеки болежката
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      #47
      tyson написа:
      Направете една важна тема"Проблем с PC" и там да си казва всеки болежката
      "Fiat Форум България-форум на почитателите на италиянската марка И хората нуждаещи се от ИТ съпорт"

      Коментар


        #48
        SHB написа:
        tyson написа:
        Направете една важна тема"Проблем с PC" и там да си казва всеки болежката
        "Fiat Форум България-форум на почитателите на италиянската марка И хората нуждаещи се от ИТ съпорт"
        ааа недейте така , че щъ са избийм бе !!!аз съм против, дори предлагам в правилата да има точка - "Забранява се да се противоречи на убеденото мнение на друг потребител от форума , ако мнението е за ИТ съпорт."при нарушение - бан до плащане на глоба от 5 каси бира!

        Коментар


          #49

          Коментар


            #50

            Коментар


              #51
              Tornado написа:
              Оказа се ,че имиджа с Акрониса който съм правил миналата година август е точно СП2.
              Предполагам, че нещо бъркаш или аз нещо не съм разбрал. Миналата година, когато си направил имиджа, си бил със SP2, а сега, когато се появиха бубите - със SP1. И това на един и същ компютър. Не виждам логика през тази година да си върнал компа от SP2 към SP1.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #52

                Коментар


                  #53
                  deadairplane написа:
                  Само не ми казвай, че Майкрософт са такива генни, че да измислят компресия която ще смачка вече архивирани неща 4 пъти. Защото ако ползваш Зип компресия за вече архивирани неща обикновенно файловете са по големи от сумата от оригиналните дайлове.
                  хахахахаха
                  Целта е една,скороста е различна - HGT !

                  Коментар


                    #54
                    deadairplane написа:
                    ...Следователно СП3 би трябвало да е 240+65=305 мегабайта най-малко...
                    WINDOWSXP-KB936929-SP3-X86-ENU.EXE (Windows XP Service Pack 3 в ISO-9660 CD Image File) е 331 805 736 bytes (т.е. 316,43 MB).
                    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар

                    Working...
                    X