Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Внимание!!! Измами по телефона

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    !

    Според мен не е напълно случайно избиране на номер. Аз примерно работя в къщата на приятелката ми (там има склад) Преди около година се обадиха и търсиха баща и. Който е зет в тази къща и никъде не Фигурира като име и телефон и т.н. Назоваха го по име и започнаха да се представят за бравовчедите му от слънчев бряг (наистина има такива) 99% от нещата които казаха бяха ФАКТИ. Но накрая след умело ръкомахане от моя страна че ми се струва много странно това обаждане с оферта за бързо забогатяване се усети Втория път беше преди 3 дни. Звъннаха вдигнах аз. И се почна рев по телефона. Тате, блъснах жена с Алфата (приятелката ми беше излязла с алфата) на пешеходна пътека. Ама така ревеше че направо да ти скъса сърцето. Слава богу за 2 години и половина връзка мога да я позная и разбрах че не е тя. Номера беше скрит, и аз започнах да се правя че се връзвам. Вика ми трябват ми 10000 лв да се оправя да платя и т.н. Не се сдържах и започнах да да и обяснявам че за 10000лв трябва да ми прави с*ирки една година. Онази се засмя и затвори. Е ако ми кажете че случайно са научкали че кара Алфа или кой е баща и.... Значи са некви уникални ясновидци...
    EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
    Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
    ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
    Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

    Коментар


      #32
      Да не отварям нова теме ще сложа куриоза тук:[b:736559e828]Задигнаха пътнически автобус пред
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #33
        Днес звъннаха и на мен с репликата "Катастрофирах с колата". Гнусна работа, имах чувството, че като пипам телефонната слушалка, се цапам, като знам, че отсреща е някакъв изрод. Просто затворих, друго не се сетих какво да направя. Ще видим дали пак ще звънят, подготвил съм изненада, макар че има опасност да повредя телефона: пиратка , ще му спукам тъпанчето на тоя боклук.Ама намерили от кой да спечелят пари, от човека, в който пари не се задържат, моя милост. Както казах и преди, заеми и дългове нямам, но и пари нямам, чист съм като момина сълза
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар

        Working...
        X