Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дилема! Колеги, моля за съвет?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дилема! Колеги, моля за съвет?

    И така..преди 2 дни ходих до Пловдив с Бравата от подписа...Видях се с един познат и от дума на дума стана ясно, че човека си търси кола.Нямах си работа и казах "Дай 7 (седем) бона и я взимай. Човека каза, че ще помисли и ще ми звънне.Прибрах се аз колеги, да, ама вечерта оня звъни и казва "Кога ще ми я докараш"???И сега шах!Рових в мобилето и установявам, че за тези пари немога да взема нищо по-добро от фиата.Дайте съвет? Моля ви!Благодаря предварително.П.С. Въобще не ми се разделя с него!
    Brava 1.6 16v ELX 2001г.
    Punto М2 1.2 SX 2000г.
    МРАЗЯ НАП!!!

    #2
    Re: Дилема! Колеги, моля за съвет?

    Neosi написа:
    И така..преди 2 дни ходих до Пловдив с Бравата от подписа...Видях се с един познат и от дума на дума стана ясно, че човека си търси кола.Нямах си работа и казах "Дай 7 (седем) бона и я взимай. Човека каза, че ще помисли и ще ми звънне.Прибрах се аз колеги, да, ама вечерта оня звъни и казва "Кога ще ми я докараш"???И сега шах!Рових в мобилето и установявам, че за тези пари немога да взема нищо по-добро от фиата.Дайте съвет? Моля ви!Благодаря предварително.П.С. Въобще не ми се разделя с него!
    Ако не си набил прекалено много пари в нея във вид на прекалено скъпи инвестиции - продавай и сменяй с по-нова.Така мисля аз но никога не мога да го направя
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #3
      Нищичко не съм вкарал в нея, освен смяна на масла, фиртри, ролки и ремъци.А..да..и профилактика и допълване на климатика.Забравих да добавя, че към тези 7 000 лв. НЕмога засега да добавя още пари за автомобил.А и си го искам!!! Перфектен е!
      Brava 1.6 16v ELX 2001г.
      Punto М2 1.2 SX 2000г.
      МРАЗЯ НАП!!!

      Коментар


        #4
        Това последното е кофти...Ако мислиш, че за тези пари не можеш да купиш нещо по-добро, май имаме отговора
        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

        Коментар


          #5
          Немога...ама все пак реших да споделя с вас.. :D А и след Брависима, никога няма пак да се кача на опел...АМА НИКОГА!
          Brava 1.6 16v ELX 2001г.
          Punto М2 1.2 SX 2000г.
          МРАЗЯ НАП!!!

          Коментар


            #6
            Re: Дилема! Колеги, моля за съвет?

            Neosi написа:
            И така..преди 2 дни ходих до Пловдив с Бравата от подписа...Видях се с един познат и от дума на дума стана ясно, че човека си търси кола.Нямах си работа и казах "Дай 7 (седем) бона и я взимай. Човека каза, че ще помисли и ще ми звънне.Прибрах се аз колеги, да, ама вечерта оня звъни и казва "Кога ще ми я докараш"???И сега шах!Рових в мобилето и установявам, че за тези пари немога да взема нищо по-добро от фиата.Дайте съвет? Моля ви!Благодаря предварително.П.С. Въобще не ми се разделя с него!
            всичко зависи от това колко пари си вкарал в него - т.е. дали ще си избиеш част от вложението над цената за коуто си го купил, предстои ли ти да наливаш още пари скоро - зимни гуми, консумативи, застраховки? Колко време го караш и т.н. И каква кола всъщност би искал - като гледам най-скъпата брава в мобилето е 7 бона, така че цената е добра. Абе направо продавай, гледам имаш и пунто - без кола не предстои да останеш, така че продавай, вземи парите, помисли малко, и реши какво ще ги правиш - до нова година или след това може да събереш още и да си купиш нещо по-ново и по-скъпо. Продавай!

            Коментар


              #7
              Neosi написа:
              Нищичко не съм вкарал в нея, освен смяна на масла, фиртри, ролки и ремъци.А..да..и профилактика и допълване на климатика.
              отговора е тук - щом не си вкарал, значи предстои да вкараш! от колко време караш колата?П.С. - не е задължително да е опел, има много хубави коли

              Коментар


                #8
                Карам я от края на м.март...и до сега й врътнах близо 10 000 км.Знам, че няма кола, която да не се чупи и всяка си иска своето.....опела го цитирах, защото досега имах само опели...
                Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                Punto М2 1.2 SX 2000г.
                МРАЗЯ НАП!!!

                Коментар


                  #9
                  7 бона е много, много добра сума според мен, но пък всяка смяна на автомобила е свързана с разходи... В най - добрия случай ще дадеш 500лв за консумативи и ремъци/ролки на новия автомобил. Ако си доволен от сегашната си кола и си те кефи по - добре не си усложнявай живота, защото не се знае на какво ще попаднеш, дори и да е по - ново
                  M-Benz E 250 TD 150hp
                  M-Benz 200d 75 hp
                  Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                  Коментар


                    #10
                    Re: Дилема! Колеги, моля за съвет?

                    Neosi написа:
                    ......
                    И каква е гаранцията ,че следващия път отново ще случиш на безпроблемна кола? Карай си количката и не се занимавай с глупости :D
                    SEAT Leon Cupra 300
                    Triumph Street Triple 765 R

                    Коментар


                      #11
                      msotiroff написа:
                      7 бона е много, много добра сума според мен, но пък всяка смяна на автомобила е свързана с разходи... В най - добрия случай ще дадеш 500лв за консумативи и ремъци/ролки на новия автомобил. Ако си доволен от сегашната си кола и си те кефи по - добре не си усложнявай живота, защото не се знае на какво ще попаднеш, дори и да е по - ново
                      Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                      Punto М2 1.2 SX 2000г.
                      МРАЗЯ НАП!!!

                      Коментар


                        #12
                        Не си споменал доколко държиш на обещанието, което си дал.Доколкото разбирам си му казал, че ще му я продадеш за тази сума.Ама тоя момент е доста субективен... Ти си го преценяваш.
                        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                        Коментар


                          #13
                          Колега гледах я твоята брава докато се продаваше доста обстойно, ако е тази на снимката в профила ти. За мен, ако нямаш пари в момента да додадеш за нещо по-ново не си продавай колата, защото друга като тази, за тези пари няма да намериш..
                          ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
                          Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
                          Jet Black E46 M3

                          Коментар


                            #14
                            За тези пари повече няма да имаш шанса да я продадеш и ще си остане вечно твоя. Съвсем скоро, едно по едно, нещата ще вземат да се обаждат и да плачат за смяна. След като имаш друга кола, ще покараш малко нея, докато събереш още някоя хилядарка и току-виж, си се качил на някоя Либра и тогава сигурно няма да се сещаш за Бравата.
                            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                            Коментар


                              #15
                              Просто не мога да повярвам, че за 7 бона още се чудиш. Това не са малко пари, ще имаш нелош избор от доста по-класни коли от твоята брава. Аз ако съм на твое място я продавам незабавно и бих огледал на първо време една Marea Bipower с фабрична метанова уредба, която се продава във форума. Като разбрах за колко пари Kilar е дошъл от София до Копринка на метан, направо си мечтая за такава кола.
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар

                              Working...
                              X