Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за гуми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвет за гуми

    Имам един въпрос според вас коя шарка е по добра и съответно гума де Matador MP-58 или Kleber Krisalp-3 или гума която има прави канали?Допълнено заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org
    Прикачени файлове
    >>> PUNTO POWER - HGT<<<

    #2
    Re: Съвет

    zarcov написа:
    Имам един въпрос според вас коя шарка е по добра и съответно гума де Matador MP-58 или Kleber Krisalp-3 или гума която има прави канали?
    Категорично Клебера разбира се ако питаш за качества като зимна гума.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Ако ще гази предимно сняг, бих избрал долния профил.Ако ще се гони скорост и мокър терен, бих избрал правия профил на горната...Ама това са празни приказки - поредната тема за чесане на езици по актуалната вече тема "зимни гуми"...Поразрови се в интернет за тестове на тези гуми...ТУК имаше стари тестове - може пък ти бъдат от полза.
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #4
        Аз бих ползвал Matador MP-58,защото отвеждането на водата е решено много по-добре.
        Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
        Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
        http://www.keepfighting.ms

        Коментар


          #5
          Усещаш ли как трябва да намериш индивидуалния си компромис? Дори и зимните гуми могат да се разделят в няколко категории според това, на какви условия ще ги подлагаш...Накратко - не ти е пълно условието Ако си скиор, скачай в клебера.Нали долната беше клебер?
          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

          Коментар


            #6
            Еми аз сега съм с Клебър и съм много доволен (за летните), а сега мисля да патувам повече на асфалт не мисля да катеря планините с пунтака Записах се да уча в Хасково тъй че ще имам редовно пътуване по магистралата.
            >>> PUNTO POWER - HGT<<<

            Коментар


              #7
              Ако питаш мен матадора.Тия клебер не ги знам , пък и шарката на матадора е много по-яка и по-надеждна.(така изглежда на картинката)

              Коментар


                #8
                А... добре, че скоро не сме говорили за гуми!
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  Vladim написа:
                  А... добре, че скоро не сме говорили за гуми!
                  Тепърва започваме чакай да падне първият сняг........

                  Коментар


                    #10
                    Humppa написа:
                    Vladim написа:
                    А... добре, че скоро не сме говорили за гуми!
                    Тепърва започваме чакай да падне първият сняг........
                    Можем да се хванем на бас, че и акумулаторите ще ги разнищим наново!
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      Какъв ви е проблемът не мога да разбера? Като не ви се чете и пише - не го правете, за бога. Така моментално ще откажете този човек да пише отново.Поздрави

                      Коментар


                        #12
                        Споко мен не могат да ме откажат Все пак ми помогнахте. Няма да взимам такава шарка. А в другата тема се коментира за или против зимните гуми. Аз не питам това затова открих нова тема! Благодаря на хората изказали мнение.
                        >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                        Коментар


                          #13
                          Airfan написа:
                          Какъв ви е проблемът не мога да разбера? Като не ви се чете и пише - не го правете, за бога. Така моментално ще откажете този човек да пише отново.Поздрави
                          Като навъртиш такъв "километраж", като мен във форума ще ме разбереш може би! От теми за гуми, масла и акумулатори ми се повръща. Доста хора от времето, когато аз бях супер запален по форума липсват напоследък и на това дължа неособено интересните теми. Сори за спама, всичко добро!
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #14
                            Vladim написа:
                            Airfan написа:
                            Какъв ви е проблемът не мога да разбера? Като не ви се чете и пише - не го правете, за бога. Така моментално ще откажете този човек да пише отново.Поздрави
                            Като навъртиш такъв "километраж", като мен във форума ще ме разбереш може би! От теми за гуми, масла и акумулатори ми се повръща. Доста хора от времето, когато аз бях супер запален по форума липсват напоследък и на това дължа неособено интересните теми. Сори за спама, всичко добро!
                            Само че не отчиташ, че с това критично държане пък отблъскваш всеки новобранец. Това се е случвало, случва се и ще се случва във всеки един форум. В един момент остават да си пишат капацитетите сами със себе си и се загубва идеята.Поздрави и без лоши чувства.

                            Коментар


                              #15
                              Airfan написа:
                              Само че не отчиташ, че с това критично държане пък отблъскваш всеки новобранец...
                              Чак пък толкоз... :D Не ми се вярва.
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар

                              Working...
                              X