Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов член на форума

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нов член на форума

    Здравейте преди 2 месеца се сдобих с Фиат Мареа 1.6 16V 98г. комби много си я харесвам .само едно питане имам за нея понеже е SX дали е от това че на оборотомера не се появява една количка дето ти показва ако някоя врата не е затворена или наистина не работи и затва го няма.иначе е супер много ми харесва как вози и как се кара
    FIAT Marea Weekend 1.6 16V 98' SX

    #2
    айде честито
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      а може ли някой да ми поясни как точно работи лоста за чистачките.по-конкретно каква роля играе накрайника който се върти както при лоста за фаровете.ако правилно съм пробвал преди това точно има едно по тясно което също се върти но то е май за задната чистачка благодаря предварително
      FIAT Marea Weekend 1.6 16V 98' SX

      Коментар


        #4
        Накрайника, който си означил със стрелка, определя времето на паузата, когато чистачките са пуснати в стъпков режим (с пауза в работата): оборот-пауза-оборот и т.н.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          Добре дошъл.Много добър избор си направил.Перфектна е колицата.

          Коментар


            #6
            Добре дошъл и се радваме, че си се Сдобил с една от прекрасните италиански коли. Здобиването обаче е друга тема, клоняща към поправителен по български език.
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #7
              Добре дошъл градски и честита придобивка :D Лачена изглежда Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 Ако искаш може да хвърлиш и едно око на тази тема http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...1014&start=795 Да се похвалиш на живо някой път
              Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

              Коментар


                #8
                благодаря за разясненията.ще го пробвам
                FIAT Marea Weekend 1.6 16V 98' SX

                Коментар


                  #9
                  може ли едно питане.имам 2 ключа и 2та сини без никакви копчета по тях и нз как да си управлявам алармата, която май е фабрична.може ли да се направи нещо за тази аларма или трябва да се взима нова?
                  FIAT Marea Weekend 1.6 16V 98' SX

                  Коментар


                    #10
                    MyKuTo написа:
                    може ли едно питане.имам 2 ключа и 2та сини без никакви копчета по тях и нз как да си управлявам алармата, която май е фабрична.може ли да се направи нещо за тази аларма или трябва да се взима нова?
                    Няма копче,няма аларма
                    Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

                    Коментар


                      #11
                      stan.s написа:
                      Няма копче,няма аларма
                      Или поне не фабрична. Щото ако имаше фабрична, единият ти син ключ щеше да е по-голям и с копче отстрани за алармата и централното заключване. Отделен въпрос дето нямаш червен ключ-майка, но това не е болка за умирачка.Колегата snake ти е обяснил за чистачките много правилно и научно . Казано на по-прост език - имаш четири скорости на чистачките за всяка от трите степени, които имаш като буташ лоста по-надолу. Гледам, че ти трябват гуми Хайде честито и със здраве да си я караш!
                      She was only a whisky maker but he loved her still.

                      Коментар


                        #12
                        благодаря за отговорите.за гумите ми е ясно :D значи решението е нова аларма
                        FIAT Marea Weekend 1.6 16V 98' SX

                        Коментар


                          #13
                          Провери все пак някой да не е слагал някаква аларма допълнително преди да тръгнеш да слагаш.Избери си най-скапаната и евтина пищялка, която ти трябва само пред застрахователите. Те и без това друга работа не вършат. И не я ползвай изобщо да малтретираш съседите Иначе колата си има надежден имобилайзер.
                          She was only a whisky maker but he loved her still.

                          Коментар


                            #14
                            gantcho написа:
                            Провери все пак някой да не е слагал някаква аларма допълнително преди да тръгнеш да слагаш.Избери си най-скапаната и евтина пищялка, която ти трябва само пред застрахователите. Те и без това друга работа не вършат. И не я ползвай изобщо да малтретираш съседите Иначе колата си има надежден имобилайзер.
                            Аларма в моят квартал не съм слушал да пеят много отдавна.Преди година един митичен Голф 2 го бяха направили целия с кой каквото е имал под ръка да хвърли от балкона Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 яйца картофи даже и кофичка кисело мляко се мъдреше сутринта покорно легнала на предния капак. Така че повече главоболия може да ти докара.Един приятел примерно си е сложил стар мобилен телефон с карта в жабката на колата и като му се включи алармата не пищи да буди кумшиите а му звъни на неговия GSM , незнам как точно става това но вече съм му заявил че и аз искам такава шукаритетка
                            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                            Коментар


                              #15
                              колега добре дошъл във форума ако имаш познати със италианки ги карай да се регват и те в сайта
                              Fiat Brava 1.6 16V 2001

                              Не на войната по пътищата !
                              http://media.causes.com/ribbon/478500

                              Коментар

                              Working...
                              X