Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Честит Национален Празник

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Честит празник и от центъра на събитието ...и наистина, не знам като историк да се смея или да плача, че голяма част от хората даже и не подозират какво празнуват или защо почиват на дати като 6 септември или 22 септември?!
    животът е кратък, но за сметка на това е гаден!

    Коментар


      #17
      Честит празник на всички българи и съфорумци! За съжаление,баце ви Ники е прав...Аз пък най-обичам Коледа и Великден.
      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
      Ванга

      Коментар


        #18
        Честит празник и от мен!
        NOW: ???
        Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
        Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

        Коментар


          #19
          Честит да ни е,и на всички българи!
          Уважавам тези,които ме уважават!
          Clube do Marea!

          Коментар


            #20
            Айде колеги ЧЕСТИТ ПРАЗНИК и от мен !!!
            There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

            Коментар


              #21
              Айде честито и от мен. И нека по-често да се сещаме, че сме българи.

              Коментар


                #22
                Честит да ни е!Гледах току що късните новини по bTV... Новината за националния ни празник беше последна. След новината, че Ирина Бокова станала шеф на Юнеско, и след всички останали новини...Почувствах се леко обиден, честно да ви кажа...Като е Национален Празник, не трябва ли новините да почват с това?!?

                Коментар


                  #23
                  Като имаме предвид че около 96 % изобщо не знаят какво се празнува, за тях само е важно че днес и вчера не са били на работа, а в събота ще са до обяд, или ще си вземат отпуск. "Не сме народ...."

                  Коментар


                    #24
                    Immortal написа:
                    Честит да ни е!Гледах току що късните новини по bTV... Новината за националния ни празник беше последна. След новината, че Ирина Бокова станала шеф на Юнеско, и след всички останали новини...Почувствах се леко обиден, честно да ви кажа...Като е Национален Празник, не трябва ли новините да почват с това?!?
                    Мисля, че по-обидни бяха мненията на интервюираните. Поне 90% от тях твърдяха, че днес /вчера/ празнуваме "обединението" или "съединението" на България. Репортерката ги пита: "А не е ли независимостта?". Отговор: "Не е ли същото..." Срам! А също неприятно впечатление ми направи, че по БТВ обявиха всички "национални" празници на България - 03.03, 01.05, 06.05,24.05, 06.09, 22.09 и др. дати, които не помня. Не е ли националния ни празник 03.03 - Освобождението, а всички останали са официални празници. Смятам, че една държава може да има само един НАЦИОНАЛЕН празник. Или може би греша?Междувременно потърсих в уикипедията и се оказа, че май съм прав!
                    Peugeot 301
                    Punto 1.9 JTD - на жената

                    Коментар


                      #25
                      Честито, много хубаво беше на празника на Царевец след официалната част.

                      Коментар

                      Working...
                      X