Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Удариха ме на паркинг!!!Едно въпросче- ПЛАТИХА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Удариха ме на паркинг!!!Едно въпросче- ПЛАТИХА

    Колеги днеска отивам към колата,която беше спряна на един паркинг и какво да вида -на предната броня,от към шофьорската страна Дупка. Някой неграмотник я закачил и Строшил. Дупка 15на15 см горе долу и яко пукнатини.Парчетата на земята. ПоЛуДеХ Та каското ми е в Интерамерикан.Утре ще снимат и оглеждат! Та да питам некой от вас ако е Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 пробвал каското на Интерамерикан-срок горе долу за изплащане и евентуално колко ще дадат приблизително :D .Имам си работа с Каско за пръв път та за тва ми е интересно. Yellow_Flash_Colorz_PDT_10

    #2
    Здрасти пич ! На старата кола ми счупиха фара точно по същия начин и бул инс ми го лати за по малко от 2 седмици.После имах една омега, без каско, но един пичага със субаро импреса 2007г супер яка кола застрахована във бул инс,ме размаза доста успешно и застрахователят му бул инс ми изплати щетите за 1месец.Получих повече от колкото струва ено опелче на пазара.

    Браво 1,6 16V

    Коментар


      #3
      Няма причина да не ти изплатят щетите!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Много съм доволен от Интерамерикан!!! :D Тия дена ми изплатиха щетата. 190 кинта!!! Направо ме разбиха. СУПЕР СА!!!

        Коментар


          #5
          Напълно нормална цена.Нито много нито малко.Не си мисли, че другите застрахователи няма да платят добре.вече е почти все едно къде си застрахован
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #6
            4o4kata написа:
            Много съм доволен от Интерамерикан!!! :D Тия дена ми изплатиха щетата. 190 кинта!!! Направо ме разбиха. СУПЕР СА!!!
            Хубаво са платили, ама гледам кога си пуснал темата, близо месец е минало от тогава. Не е ли доста ? На мен винаги са ми плащали до 2-3 дни, не повече.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар

            Working...
            X