Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги моля за малко инфо за Ловеч

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги моля за малко инфо за Ловеч

    Въпросът ми е как най-лесно и най-бързо, избягвайки евентуални задръставния мога да стигна до стадиона в Ловеч идвайки от ВТ. Вероятно в Ловеч ще вляза по пътя който идва от Троян-тоест на разклона Ловеч-Троян по пътя ВТ-СФ, свивам към Ловеч и от нататък разчитам на вас. :D
    Punto SX 1.1 55

    #2
    За да избегнеш по-натоварения път, отбий още при Севлиево по директния път за Ловеч. Първото село е Кормянско, следва Петко Славейков и така до Ловеч. Минава се и покрай Къкрина, където са заловили Левски. Пътят е с малко движение, на места леко понагънат, но в сравнение с интензивното движение по главния път за София, си заслужава.
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #3
      sugarboy написа:
      За да избегнеш по-натоварения път, отбий още при Севлиево по директния път за Ловеч. Първото село е Кормянско, следва Петко Славейков и така до Ловеч. Минава се и покрай Къкрина, където са заловили Левски. Пътят е с малко движение, на места леко понагънат, но в сравнение с интензивното движение по главния път за София, си заслужава.
      Мисля го и тоя вариант да, или пък да отбия където е разклона за Априлци има и за Ловеч в противоположна посока но не знам в какво състояние са тези 2 пътя. Все пак основния проблем остава след табелата ЛОВЕЧ на къде да се кара.
      Punto SX 1.1 55

      Коментар


        #4
        Най-удобно е по стария път от Севлиево - точно както препоръчва колегата sugarboy. По него след влизането в Ловеч стадионът е на буквално 300 метра. Не е натоварен този път, по-неравният участък е само откъм Ловешката част, от порядъка на 15-ина км. За това как да се ориентираш към стадиона ето и схемичка. Възможно най-лесно е, само внимавай да не се объркаш при пътния възел /след влизането в града, при завоя към стадиона/. Но в деня на мача мисля няма да е проблем. Ще има достатъчно полицаи, които да ориентират.
        Прикачени файлове
        FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
        FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

        Коментар


          #5
          И аз ти предлагам от Севлиево да се отделиш в дясно за Ловеч. Колегата на картата ти е посочил с червено къде е стадиона. Моето предложение е със самото влизане в града веднага да завиеш вдясно и там по улицата да оставиш колата . Предполагам че ще има досто коли по улицата .Ако продължиш към самия стадион който е на 200-300 метра ще се забиеш в голямо задръстване.Затова си остави там колата и след мача обратно пак по същия път . Аз съм от с.Къкрина и всяка събота и неделя го минавам тоя пък и не е лош.За всеки случай си запиши тия два мои телефона и ако стане нещо фал звъни. Насреща съм . 0887 99 66 45 и 0897 94 35 98 Иван Коцев. Лично аз ще гледам мача по телевизора защото мразя да ходя в такава лудница на мач. :DДопълних с черно как да завиеш в дясно като преминеш надлеза и вече там намираш свободно място да паркираш .Ще има и други автомобили спрени там . Спираш и за 5 минути си пред вратите на стадиона.
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            #6
            Благодаря ви колеги - перфектно сте го обяснили, смятам че ще се справя без проблем. :D
            Punto SX 1.1 55

            Коментар


              #7
              хохохохоИ аз ще ходя на мача с Астон Вила (ако за него става въпрос де) Мерси за инфото ....
              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

              Коментар


                #8
                Ако идваш по магистралата от Варна то твоя път ще е по различен до стадиона. Пиши ако ти трябва допълнителна информация. :DРР. Сега като помислих ми се струва че и ти идвайки от Варна още от Севлиево можеш да се отбиеш и ти в дясно и право към Ловеч . На снимката вече всичко ти е ясно. :D
                Фиат Панда 1.2 2006година
                Синджира си идва ,а козата я няма...

                Коментар

                Working...
                X