Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

15-ти септември

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    15-ти септември

    Утре е понеделник, 15-ти септември..първи учебен ден!Късмет и успехи на съфорумците, чийто деца утре за тях е първия учебен ден.За мен утре е последен първи учебен ден, малко или много ми е тъжно, че след няколко месеца трябва да напусна за последен път учебната сграда, в която както ли не съм правил, целувки в една закътано място с една мома, пушалнята на училището, барчето, та дори и бой съм ял в това училище Ще ви помоля колеги, утре се озъртайте като зайци, за пресичаши ученици, майка с първолачета с раници...Също така си пуснете и светлните..Надявам се да няма инциденти...Поздрави!

    #2
    Най-важното внимавайте когато преминавате покрай училища.Спазвайте ограничението на скоростта,внимателно заобикаляйте автобусите по спирките защото пред автобуса се появяват деца или родители дори.Помнете ,че след всяка топка която искача на платното ще бяга и дете.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Ехххх....какви времена бяха...как искам сега да се върна тогава. Ама колко ще слушам, ехееее....Утре имам третокласничка, а малката Елица само ще си мечтае за първи учебен ден...чак след седем години ще е...живот и здраве.Освен това и годишнина от сватба...мани, мани...Успех на всички първолаци и ученици...спокойна и успешна шестобална година.

      Коментар


        #4
        При мен миналата година бяха емоциите Вече сме втори клас и си имаме бележник ...

        Коментар


          #5
          Точно преди 18 години и на мен ми беше последна година в даскалото. Една година след като падна комунизма. Добре че не си бил раждан тогава да видиш каква мръсна и подла твар за обществото са комунистите /социалистите/. Ходех с жигулито на даскало и то когато си поисках. Бяхме го ударили на уволнение. Тогава май повече висях на опашки за бензин отколкото в училище. След като завърших се убедих че образованието е това което ни остава след като сме забравили всичко, което сме учили в училище.Трябва да сме внимателни не само през първия учебен ден!
          Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

          Коментар


            #6
            Дам, утре старата песен на нов глас Започват пак емоциите и забавленията :D

            Коментар


              #7
              Карайте на ЗАПАЛЕНИ къси светлини и дано по една крушчица и в главата ви да свети!
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                Еххх спомени. На мен последния ми учебен ден в гимназията беше преди две години.А утре за мен пак е първи учебен ден но в университета втори курс.
                FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                ...and justice for all

                Коментар


                  #9
                  Честито на първолаците, а и на всички други ученици разбира се!!!! Даскалото е голяма работа,там е истината!Честито и на лапетата от детските градини и за тях 15 септември е старт за новата учебна година. Моя Радо е вече втора група и мноого се вълнуваше, днес! Поздрави на всички и успех!!!
                  Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                  Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                  http://www.keepfighting.ms

                  Коментар


                    #10
                    Jimy написа:
                    Честито на първолаците, а и на всички други ученици разбира се!!!! Даскалото е голяма работа,там е истината!Честито и на лапетата от детските градини и за тях 15 септември е старт за новата учебна година. Моя Радо е вече втора група и мноого се вълнуваше, днес! Поздрави на всички и успех!!!
                    Горките деца, вече няма игри а тези детски градини ги превърнаха в ... а бе незнам какво, те още от там ги мъчат с четмо и писмо,английски, танцови и т.н., къде са детските безгрижни дни които аз съм прекарал? Интересно защо има някакви си входни нива за всеки клас включително и за първи, ако детето не го вземе все в детската градина ли ще стои, абсолютна тъпотия, образованието се изроди до неузнаваемост. Но все пак на добър час!
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар


                      #11
                      Училището е лудница за тииинеижъри секи си праи каквот си иска и секи издивява но пак има и проблеми с оценките Успех и за таз учебна година и не прекаляваите с глупостите ..
                      Целта е една,скороста е различна - HGT !

                      Коментар


                        #12
                        ilkor написа:
                        При мен миналата година бяха емоциите Вече сме втори клас и си имаме бележник ...
                        Ние сме трети клас , но емоциите не са си отишли ! Успех на всички първолаци !
                        Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                        Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                        Коментар

                        Working...
                        X