Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смартфони

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смартфони

    колеги, от скоро имам нокиа е 51. малко са ми неясни някой неща и ще искам съвети- какви програми и как се инсталират. засега съм сложил само фринг да ползвам ицк-у. не са ми ясни тези дето нямат сертификати какво представляват и как се лъжат. искам да си сложа и карти няколко, дали е възможно офф лайн от самия телефон да си ги гледам и търся и т.н.откъде се свалят?има ли нужда от антивирус и каква да е? някой сайт да сподели дали тази нокиа може да хване 8 гб карта? ще се сетя и други такива простотии. ако някой има да сподели някоя интересно по въпроса да не се стеснява...
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    #2
    Re: Смартфони

    pakumba написа:
    колеги, от скоро имам нокиа е 51. малко са ми неясни някой неща и ще искам съвети- какви програми и как се инсталират. засега съм сложил само фринг да ползвам ицк-у. не са ми ясни тези дето нямат сертификати какво представляват и как се лъжат. искам да си сложа и карти няколко, дали е възможно офф лайн от самия телефон да си ги гледам и търся и т.н.откъде се свалят?има ли нужда от антивирус и каква да е? някой сайт да сподели дали тази нокиа може да хване 8 гб карта? ще се сетя и други такива простотии. ако някой има да сподели някоя интересно по въпроса да не се стеснява...
    Чичко Гугъл знае всичко
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      Аз от тук http://smartphones-world.com/forum/ научих много за моя телефон, ако искаш питай на ЛС ще се постарая да помогна с каквото мога
      Fiat Bravo 1.4 12v

      Коментар


        #4
        сигурен съм, че чичкото знае всичко. то може да пишеш и "смяна масло в гоогле" ама все пак има фиат форум и тук го пишеш нали
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          pakumba написа:
          сигурен съм, че чичкото знае всичко. то може да пишеш и "смяна масло в гоогле" ама все пак има фиат форум и тук го пишеш нали
          да, щото е по-лесно. Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #6
            п.п.аз май ще се откажа да съм модератор... я какъв кеф е да си спамерТи па смени го тва масло ве.... найш кък ша тръгне колата, и вземи пусни 10000002-ра та тема за масло.
            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
            ИТАЛФЕСТ 2007

            Коментар


              #7
              значи има доста за писанеда започнем с картите :D може да сложиш Гармин - http://www.all4smartphone.com/forum/...1419сложи програматапосле ще ти дам последната карта и ще ти кажа как да я отключишосвен това може да си вземеш външен GPS приемник и да работи като пълноценна навигацияот тук може да си качиш QIP - http://qip.ru/ru/pages/download_pda_symbian_ru/виж коя версия е за твоя телефон (ако не е за твоя, просто няма да се инсталира)8 GB...не знам дали има смисълв повечето магазини ще ти дадат да пробвашно със сигурност 4 GB microSDHC работи на този телефонантивирусна е почти безмислено да имаш
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                Sev написа:
                значи има доста за писанеда започнем с картите :D може да сложиш Гармин - http://www.all4smartphone.com/forum/...1419сложи програматапосле ще ти дам последната карта и ще ти кажа как да я отключишосвен това може да си вземеш външен GPS приемник и да работи като пълноценна навигацияот тук може да си качиш QIP - http://qip.ru/ru/pages/download_pda_symbian_ru/виж коя версия е за твоя телефон (ако не е за твоя, просто няма да се инсталира)8 GB...не знам дали има смисълв повечето магазини ще ти дадат да пробвашно със сигурност 4 GB microSDHC работи на този телефонантивирусна е почти безмислено да имаш
                а за лаптоп с вграден синзъб и външен приемник , коя навигация ще препоръчаш?

                Коментар


                  #9
                  u_bo написа:
                  а за лаптоп с вграден синзъб и външен приемник , коя навигация ще препоръчаш?
                  на телефона си имам Garmin, IGO и Sygic Driveна РС могат да се сложат първите 2 (може би и третата, но не съм виждал)но най-лесно се работи с IGOосвен това картата се прави от една от двете най-големи фирми в браншапрепоръчвам IGOкоето не пречи да имаш и Garminзащото картите за БГ са още беднино обикновено ако в едната не го намериш, ще го има в другата
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    Аз имам Нокиа Н70 от повече от година.Имам колекция от над 200 най-различни полезни и безполезни програми, игри и други за Symbian 9.0 и 9.2За карти полвам TomTom и Nokia Maps. TomTom-а е с по-добра навигация, а Нокиа Мапс е с по-подробни карти на градовете, разбира се в БГ само за големите.Питай каквото ти трябва, имам почти всичко възможно Sev, заинтригуван съм от Garmin за Symbian. Ама силно съм заинтригуван. Сега ще видя какво има в Ол4Смартфоунс, и ако нещо не разбера, ще те питам на ЛС.

                    Коментар


                      #11
                      Sev написа:
                      значи има доста за писанеда започнем с картите :D може да сложиш Гармин - http://www.all4smartphone.com/forum/...1419сложи програматапосле ще ти дам последната карта и ще ти кажа как да я отключишосвен това може да си вземеш външен GPS приемник и да работи като пълноценна навигацияот тук може да си качиш QIP - http://qip.ru/ru/pages/download_pda_symbian_ru/виж коя версия е за твоя телефон (ако не е за твоя, просто няма да се инсталира)8 GB...не знам дали има смисълв повечето магазини ще ти дадат да пробвашно със сигурност 4 GB microSDHC работи на този телефонантивирусна е почти безмислено да имаш
                      ей тва е отговор. благодаря ти. значи аз донякъде се справих с нокиа мапс и съм качил на бг карта засега. за гпс приемника знам, но засега не ми трябва чак такава глезотийка. качил съм и фринг дотук. чудя се дали да го махна и да сложа кип-а, защото ползвам само ицк-у. за нокиа мапс дали има откъде да тегля карти за по-големите градове в бг, че малко само на софия имам :D
                      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                      Fiat Bravo'97 1,6 16v
                      Fiat Tempra'91 1,6 mono

                      Коментар


                        #12
                        по-добре си сложи QIPfring e малко претенциозна, понякога Wi-Fi връзката не и харесва и не се конектва към мрежатаза Нокиа Марс нищо не мога да ти кажа и да помогна, само знам че картата се прави от Naviteq (това е другата голяма фирма, освен TeleAtlas)
                        2015 Renault Megane Expression GT
                        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                        Всичко за FIAT Bravo 2007

                        Коментар


                          #13
                          Не съм много сигурен но колегата ми май си взе същата Нокиа, опита се да и сложи софтуер, но не можа. Май телефона има някаква защита и отказва всеки кракнат, хакнат и т.н. софтуер. Бачка само с лицензиран който както се досещате не е безплатен. А от програмите за навигация съм най-доволен от IGO, честичко излизат ъпдейти на картите, вече има и доста подробна карта на Бълагрия и повечето големи градове. Има вече и триизмерна версия но ми е слабичко Pocket PC то за нея.

                          Коментар


                            #14
                            stenli написа:
                            Не съм много сигурен но колегата ми май си взе същата Нокиа, опита се да и сложи софтуер, но не можа. Май телефона има някаква защита и отказва всеки кракнат, хакнат и т.н. софтуер. Бачка само с лицензиран който както се досещате не е безплатен. А от програмите за навигация съм най-доволен от IGO, честичко излизат ъпдейти на картите, вече има и доста подробна карта на Бълагрия и повечето големи градове. Има вече и триизмерна версия но ми е слабичко Pocket PC то за нея.
                            аз доколкото се развих в тази област разбрах, че няма проблеми с повечето софт. сложих си и една програмка, която блокира входящи разговори по избор, която е кракната. няма грижа. е, сигурно с някоя ще има, но с повечето ....махам фринга, кипа и без тжа ме кефи за комп.
                            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                            Fiat Bravo'97 1,6 16v
                            Fiat Tempra'91 1,6 mono

                            Коментар

                            Working...
                            X