Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Патент

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Патент

    Някой работи ли в патентното ведомство?Имам няколко въпросчета и ще ми е много по-приятно да ги задам на колега от форума, ако има компетентен такъв.Благодаря на отзовалите се предварително Поздрави!Слави
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    #2
    Какво те интересува?

    Коментар


      #3
      Ами като за начало искам да се видим, ако не ти е проблем.Не е едно и две... Аз също съм в Студентски град и ще ми е приятно да се видим някъде.Хем ще се запознаем, хем искам да те разпитам как стоят нещата с регистрирането на патент, ако нямаш нищо против разбира се Ако си свободен кажи кога може да се видим
      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

      Коментар


        #4
        Начи аз не бачкам там, но се занимавам покрай мойте работи с патенти, полезни модели, рационализации. Това което търсиш ти му се вика патентен представител и струва много пари. Не живея в Ст. Град, а и нямам време за подобни работи, ако имаш някакъв конкретен проблем пиши и ще те насоча какво да правиш или към кой да се обърнеш.

        Коментар

        Working...
        X